Anime: Seznam filmů
Mewtwo vrací úder
Mewtwo vrací úderAnglický název: Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back
První z Pokémonních filmů. Vůdce Rakeťáků Giovanni se rozhodl naklonovat legendárního a podle všeho vyhynulého (a taky silného) Pokémona Mewa. A výsledkem byl Mew dvě, oficiálně pojmenovaný Mewtwo. Giovanni ho využíval k zápasům na svém stadionu v Cínovém městě, ale to se Mewtwoovi po krátkém čase přestalo líbit. Tak uprchl. A teď se snaží ovládnout svět. A jak se do toho zamotali Ash, Misty a Brock? Jednoduše. Mewtwo se usadil na opuštěném ostrově, kde si vystavěl pevnost. A sezval nejlepší trenéry Pokémonu. Mezi nimi i Ashe a spol. No a dál? Nechte se překvapit :) Jen doufejte, že Mew nakonec Mewtwovi zabrání zničit zemi.

Síla jednotlivce
Síla jednotlivce
Anglický název: The Power of One
Druhý pokémonní film. Posedlý sběratel pokémonů se rozhodne chytit jednoho z těch nejvzácnějších pokémonů. Při pokoušení chytit se vzácného pokémona Lugiu se probudí Artikuno, Zapdos a Moltres. Katastrofa postihne celý svět. V létě začne sněžit, objevuje se i polární záře. Sběratel chytil Všechny 3 pokémony a tak se mu nabízí možnost chytit vzácného pokémona Lugiu. Ale co by to byl za film, aby se do toho nezamotal Ash s rakeťáky. Ash musí donést 3 symboly všech ostrovů do "centrály". Když se mu to povede, objeví se Lugia a Artikuno, Zapdos a Moltres se uklidní a nebudou proti sobě zápasit, ale povede se mu to? Objeví se rakeťáci, aby dělali zase problémy? Chcete se dozvědět více? Podívejte se na film! :)

Podlehněte kouzlu Unowna
Podlehněte kouzlu Unowna
Anglický název: Spell of the Unown
Třetí Pokémonní film. Otec malé Molly záhadně zmizí při práci s legendárními Unowny. A Molly ho chce zpátky. Co všechno dokáže taková malá holka za pomoci kouzelných Pokémonů?

Pokémon navždy
Pokémon navždyAnglický název: Pokémon 4 Ever: Celebi, the Voice of Forest
Čtvrtý Pokémonní film. Zlý lovec od Rakeťáků se vydává na lov legendárního Celebiho. Dokáží ho Ash, jeho přátelé a záhadný Sammy zastavit?

Pokémonní hrdinové
Pokémonní hrdinovéAnglický název: Pokemon Heroes
Pátý Pokémonní film. Dvě známé zlodějky se snaží najít legendární Pokémony Latias a Latiose, kteří chrání zvláštní šperk...

Jirachi co plní přání
Jirachi co plní přáníAnglický název: Jirachi – Wish Maker
Vítejte již v šestém pokračování pokémonního filmu! Tento film bude tajemnější než ostatní, a to nejen proto, že v tomto filmu se objeví legendární pokémoni, jako je Groudon a Jirachi! Naši hrdinové se dostávají do dění festivalu. Na jednom představení potkávají kouzelníka, který má v plánu probudit legendárního pokémona Groudona. Ale k tomu bude potřebovat velké množství energie. Podaří se mu ji sehnat?

Osud pokémona Deoxyse
Osud pokémona DeoxyseAnglický název: Destiny Deoxys
Záhadný pokémon se z vesmíru dostává na Zemi. Tam dostane jméno Deoxys. Deoxys hledá na planetě Zemi přítele, se kterým by si mohl povídat. Jeho plány mu ale překazí Rayquaza, která ho na čtyři roky uvězní svým Hyper paprskem. Po čtyřech letech hledá odplatu a míří do Růžového města, kde se chystá najít svého přítele. Jak to dopadne? Zničí Deoxys svět? A co naši přátelé, dokáží zastavit Rayquazu a Deoxyse v jejich řádění?

Mew a hrdina provázející vlny – Rukario
Mew a hrdina provázející vlny – RukarioAnglický název: Lucario and Mystery of Mew
Osmý Pokémonní film. Kdysi dávno se v Oldoranském království odehrávala největší válka v historii Pokémonu. Kdo byl onen tajemný muž a jeho Pokémon, kteří ji zastavili? A jak do toho zapadá Ash? A vůbec...

Kyogre a Princ moří - Manafi
Kyogre a Princ moří - ManafiAnglický název: Pokémon Ranger and the Temple of the Sea
Kdesi v hlubinách oceánu se ve starém potopeném chrámu skrývá něco zvláštního... Poklad a tajemný Pokémon, který je označován za Prince moří. Ale není tak jednoduché ho najít, stráží ho totiž divoká Kyogre. Avšak o jeho nalezení se snaží skupina pirátů (pozor, ne tým Aqua). Jenže vajíčko tajmeného Manafiho, Prince moří se dostane do rukou May. Pokémonní ranger Jackson pomáhá našim přátelům vrátit Manafino tam, kde bude moct opět nerušeně spát...

Vzestup Darkraie
Vzestup DarkraieAnglický název: Rise of Darkrai
Ash, Dawn a Brock se vydávají na další cestu za dobrodružstvím, která se jim otevírá za pomoci temného pokémona Darkraie. Kdo zvítězí v novém, zdánlivě nekonečném boji? Prostor, nebo čas?

Giratina a nebeský válečník
Giratina a nebeský válečníkAnglický název: Giratina and the Sky Warrior
Ash, Dawn a Brock se dostávají do tajemné destinace někde v údolí mezi horami. Toto místo je známé tím, že se zde objevuje často Giratina, která prostupuje portály ze skutečného a Opačného světa. Nyní si na ní ale udělal zálusk zlý Zero, který se chce stát králem Giratininého světa a očistit jej před výpary, které se sem dostávají ze světa lidí a pokémonů. Dokáže se Zero stát králem Opačného světa a získat schopnosti Giratiny? A co Rakeťáci, jakou budou mít roli zde?

Arceus a klenot života
Arceus a klenot životaAnglický název: Arceus and the Jewel of Life
Celý tento příběh se bude zdát velmi tajemný a zajímavý. Na celou Zemi se valí zkáza, která se chystá vyhubit celý svět Pokémonů! Arceus. Tento pokémon ztratil důvěru v Dámose , kterému na čas daroval vodní, travní, zemní, elektrické a dračí desky života, které společně tvoří legendární Klenot života. Tento Klenot života mu měl sloužit proto, aby mohl znovu zúrodnit zpustošenou krajinu. Jak se zdá, Dámos Arcea zradil a ten se po dlouhém spánku vydává zničit Zemi a pomstít se tomu, jež ho v minulosti zradil a odsoudil ho k několika tisícům let hlubokému spánku. Naši hrdinové se vydají pomocí Dialgy zpátky v čase, aby zastavili Dámose a uvedli vše do pořádku. Povede se jim to? A nepříjdou v minulosti taky o život, o něž málem přišel i Arceus? To se dozvíte v tomto filmu!

Zoroark: Mistr iluzí
Zoroark: Mistr iluzíAnglický název: Zoroark: Master of Illusions
Do Korunního města vtrhne legendární pokémon Zoroark. Za pomocí iluze se přemění v Suicune, Enteie a Raikoua, kteří zničí město. Kodai se snaží Zoroarka polapit a zabezpečit tak město. Nikdo však neví, že to, proč to dělá, má úplně jiný důvod. Ash, Dawn a Brock se seznámí s Karlem a Rowanou a pokusí se šířící zlo zastavit. Kdo je však ten zlý? Zoroark? Kodai? Nebo někdo jiný? A kdo je tajuplný pokémon, kterému naši hrdinové napomáhají?

Victiny a černý/bílý hrdina
Victiny a černý hrdinaAnglický název: White—Victini and Zekrom / Black—Victini and Reshiram
Poprvé za celou sérii filmů Pokémonů je tento zvláštní dvěmi různými verzemi. V jedná vystupuje legendární pokémon Zekrom a v druhém Reshiram. Je jen na vás, kterou verzi filmu si vyberete, nicméně, náš popis je napsán speciálně pro film s hlavním hrdinou Reshiramem. Pokud ještě nevíte, tak je to verze Černý - Victiny a Reshiram.

Kyurem a posvátný šermíř: Keldeo
Kyurem a posvátný šermíř: KeldeoPopis fimlu uvnitř.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,954
· Nejnovější člen: milemo
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)