Pokémonní hrdinové 
PPokémonní hrdinovéokémonní hrdinové

Anglický název: Pokemon Heroes
Japonský název: The Guardians of Altomare


Pátý Pokémonní film. Dvě známé zlodějky se snaží najít legendární Pokémony Latias a Latiose, kteří chrání zvláštní šperk...

Dvě dívky jsou v noci v knihovně a jedná druhé vypráví příběh o Latiasovi a Latiosovi. Nedořekne poslední kapitolu, protože uslyší hlídače, který se k nim blíží s baterkou. Ale včas utečou a hlídač najde mezi knihami červenou růži a černý vzkaz.
Dívky knihu vezmou sebou a jedou pryč. Oakley (jedna z dívek) říká, že v poslední kapitole je vše o tom, jak ovládat přístroj – něco, co se nazývá „obranný mechanismus Altomaru“.
Jejich auto se zázrakem přemění na raketu a letí pryč. Oakley cestou vysvětluje, že je to nejmocnější zbraň, která byla kdy vyrobena. Aby se ale přístroj „rozjel“, musí být použitá Duše Rosy. A právě ta obsahuje duši Latiose a vypadá jako kapka rosy.
Ale dívky mají ještě jeden úkol. Musí chytit pokémony pro Giovanniho.

Nacházíme se spolu s našimi hrdiny na závodě, ve kterém závodí pouze vodní pokémony – Tour de Altomare. A Ash a Misty jsou připraveni na startu.

Místy závod vyhrála s její Corsolou a druhý byl Ross s Wailmerem. Nejdříve to vypadalo, že by mohl zvítězit Ash, ovšem pak zatočil do špatné uličky. Jeho Totodila totiž držel Latias, proto nabral takovou rychlost, pak se k němu přidal i Latios a zavedli ho špatně. Latios i Latias byly samozřejmě neviditelný.

Ross pak ukázal našim hrdinům město Altomar. Jedou na loďce a Misty zatím drží skleněný medailonek, který dostala. Jsou na něm dva pokémoni. Latios a Latias, kteří jsou strážci tohoto města.

Oakley a její společnice hledají ve městě Altomar Latiose a Latiase, ale není to tak snadné. Můžou totiž měnit svou podobu, můžou vypadat i jako lidé. Oakley je ale přes skener našla, protože mají nižší teplotu než my – lidé.
Vyrážejí na člunu za ním.
Cestou je ale uvidí Rakeťáci a James pozná, kdo to byl – špioni Giovanniho, Annie a Oakley.

Ross opustil naše hrdiny. Rozeběhli se ke stánku se zmrzlinou, Pikachu ale šel směrem, kde uviděl Vaporeona s dívkou. Přiběhl k nim i Ash, dívka si ho prohlédla a utíkala pryč. Dostala se až do uličky, kde ji pronásledovaly Annie a Oakley. Říkaly, že to musí být Latias, když na sebe vzala podobu dívky.
Začly na Latiase útočit, Pikachu to vycítil a spolu s Ashem utíkal za nimi.
Ash na ně začal pomocí Pikachu útočit a bránit tak dívku. Ash vzal dívku a utíkali pryč, pronásledovaly je pokémoni Ariados a Espeon, které patří Annie a Oakley.

Ash s dívkou kličkoval v uličkách a nakonec doběhl až na začátek k Misty a Brockovi. Když Ash spustil dívku z očí, dívka zmizela pryč.

Naši hrdinové se šli podívat do místního muzea. Zastavili se hned u fosílie pokémonů, kteří kdysi terorizovaly  Altomar. Přišel k nim jeden starší muž - Lorenzo, který jim to řekl. Pak je zavedl dál k O.M.A. - Obranný mechanismus Altomaru.

Kdysi dávno byly Aerodactyl a Kabutops vycvičeni zlými trenéry k útočení na lidi. Všichni žili ve strachu až do doby, než přišel Latios a přinesl do města vodu, utopil tak zlé pokémony a přeměnil ulice na kanály.
Tak získalo město název Altomar, neboli „širé moře“. A tenkrát byl postaven O.M.A., kvůli tomu, aby se lidé ujistili, že nikdo nenaruší jejich klid.

Ash mezitím uviděl nahoře v patře dívku, která mu předtím zmizela. Rozloučil se rychle s přátely, poděkoval pánovi za prohlídku a utíkal za ní do města.
Došel až k ní, dívka pak prošla zdí. Následoval ji Pikachu a pak i Ash. Objevili se v nějaké zahradě, kde bylo plno dalších pokémonů.

Náhle se tam objevil Latios, byl neviditelný a začal na Pikachu útočit, pak se před něj a Ashe postavila dívka a Latios přestal a objevil se v celé své kráse. Ash ho ihned poznal.

Ash teď chvilku nechápal, protože se tam objevily dvě stejné dívky. Jedna byla Latias a ta druhá, kterou Ash viděl v muzeu a sledoval jí, byla Bianca.
Pak se tam přišel ten pán z muzea a zastavil Biancu. Ukázalo se, že to je její dědeček. Dovolil Latiasovi, aby si hrál se svými novými kamarády Ashem a Pikachu.
Pak se Latias proměnil z dívky na pokémona.

Pikachu si hrál s Latiosem a Latiasem, vozil se na nich.
Ash mezitím mluvil s Biancou a s jejím dědečkem - Lorenzem. Bianca Ashovi vysvětluje, že na ní Latias dokáže vzít podobu a často se na ní přeměňuje.
Potom Latios Ashovi a ostatním ukázal sdílení pohledů, kdy můžou vidět očima Latiose.

Lorenzo vypráví, že jejich otec Latios přinesl vodu do města, které tak zachránil a poté se sám vypařil. Zbyla po něm jen Duše Rosy a nechal tu také svá mláďata Latiose a Latiase.
V zahradě se Ash podíval na Duši Rosy a také na kresbu na zemi, na které je návod, jak spustit Obranný mechanismus Altomaru.

Ale do zahrady se Ash nedostal sám, ani si to neuvědomil, ale zavedl tam i robota, který patří Oakley a Annie.

Ash se s pokémony loučí a dědeček je zavedl do jeho dílny, kde vyrábí gondoly. Vylezli z ní a Bianca Ashe do města svezla.

V noci se Annie a Oakley plížily přes střechy a za nima se hnali Rakeťáci, kteřím to ovšem nešlo tak snadno. Nakonec stejně zmizeli ze scény.

Dívky dorazily do zahrady a pomocí Espeona zaútočily na Lorenza, ten upadl na podlahu a dál nevnímal.
Podařilo se jim chytit Latiose, ale Latias jim unikl. Pak vzaly Duši Rosy a našly také nákresy na zemi o tom, jak použít O.M.A.

Lorenzo se probral a spolu s Biancou se běželi podívat na to, co v zahradě udělaly.

Rozhodli se vyrazit ihned do muzea.

Tam ale dřív dorazily Annie s Oakley a Latiosem. Zaply Obranný mechanismus Altomaru. Vyrušili je ale Bianca s dědečkem, ale Espeon si s nimi poradil. Dál vložily i Duši Rosy do přístroje.

Mezitím Latias našel naše hrdiny, proměnil se ale na dívku. Tak Ash vysvětlil všechno Brockovi a Misty a dívka se konečně mohla proměnit na Latiase.

Latios otevřel oči a pomocí sdílení pohledů se spojil s Latiasem a ukázal tak našim hrdinům, co se děje v muzeu.

Oakley probudila Aerodactyla a Kabutopse a nařídila jim, aby jí přinesly Latiase. Pak pomocí přístroje uzavírala město.

Ash s Latiasem vyvázli a jsou na cestě do muzea. Při cestě na ně útočil Aerodactyl, kterého po chvilce ztratili, pak se ovšem objevil Kabutops.
Ash si u Brocka a Misty zapomněl své pokémony, a tak mu poslali na pomoc pár svých. Spolu tak zahnaly Kabutopse.

Dorazili do muzea.. O.M.A. se mezitím vymkl Oakley z rukou. Ash s Latiasem zachránili Latiose a na chvilku vše přestalo, město se zase otevřelo.
Annie se ale dotkla Duši Rosy a protože byla dlouho bez fontány, ve které bývala v zahradě, tak zčernala a ve městě mizela voda.

A jak se předpovídalo, voda se vracela, ale byla v podobě obrovské vlny, kterou společně Latios a Latias zastavily.

Aerodactyl a Kabutops se proměnily zpět ve fosílie, Oakley a Annie zůstaly uvězněny v přístroji.

Naši hrdinové s Biancou a Lorenzem se vydali hledat Latiose a Latiase. Našli ale jen Latiase, Latios, stejně jako jeho otec, položil za záchranu města svůj život a zůstala po něm Duše Rosy.

Položili perlu do fontány v zahradě, aby s nimi navždy zůstal.
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1