Vítejte
Vítejte na našem webu

Nová Pokéhra
Přinášíme Vám dobrou zprávu. Po delší době jsme zprovoznili opět pokéhru. Není však založená na tom samém principu, co ta minulá. Jedná se o hru Pokémon Showdown, kde můžete mezi sebou zápasit vy všichni co jste tady! Pokud se projeví zájem, můžeme vždycky koncem nějakého období, například týdne nebo měsíce udělat soutěž mezi hráči, kteří pak obdrží nějakou odměnu. Hrajte a vylepšujte své týmy! Hlavním administrátorem hry je markosko. Všechny turnaje a podrobné informace jsou zatím v plánu, vy si zatím stavějte své týmy! Rozcestník najdete tam, kde byla umístěna hra minulá, a to zde. Mike1
PokéHra

Zastupování
Ahoj všem (adminům, členům a redaktorům), chtěl bych Vám oznámit, že po domluvě s Mike1, jsem se stal jeho zástupcem po dobu jeho současné nepřítomnosti. Pokud byste něco potřebovali, nebojte se na MĚ obrátit a já Vám pomohu to vyřešit.
Děkuji za pochopení v124m
Nové články
Jako dárek k novému roku jsme pro Vás připravili pár článků a vylepšení. Na těchto spisech se podílela skoro celá naše admin sekce, takže bych jim chtěl tímto poděkovat. A teď se jistě ptáte, co je zde nového. Admin v124m pro Vás připravil rozšíření článku o Pokémonních soutěžích a vylepšení také  trenéra a jednu z hlavních postav seriálu, jenž vydržel s našim hrdinou Ashem asi nejdéle, Brocka. To však není vše! Zcela novou sérií článků jsou zde postavy v sekci Anime, zloduši z Teamu Plasma! Čeká zde na Vás více než 7 tisíc slov v přibližně dvaceti článcích. Rozhodně se máte na co těšit! Přejeme Vám příjemné počtení!
Team Plasma
Redakce týmu www.pokemon-serial.cz
Šťastný nový rok
Přejeme Vám příjemně strávený Silvestr s šťastný nový rok!

Za www.pokemon-serial.cz celý tým redakce.
Upozornění při registraci
Chtěl bych všechny zájemce o registraci na naší stránku požádat, aby si zkontrolovali, zda nemají přeplněnou svou e-mailovou schránku, či nějak jinak nedostupnou. Momentálně se mi stalo i člena jménem Lukyy, jemuž nejsem schopen odeslat potvrzovací e-mail. Proto prosím, abyste své schránky kontrolovali. Ti členové, kteří budou nedostupní, nemáme povinnost a ani možnost nějak kontaktovat. Proto prosím člena Lukyyho, aby mi napsal e-mail o registraci znova s již dostupnou schránkou. Bude na ní poslán potvrzovací e-mail s heslem. Děkuji!
Veselé Vánoční svátky
Za všechny administrátory a celý tým stránky www.pokemon-serial.cz si dovoluji popřát všem našim návštěvníkům krásné prožití Vánočních svátků, zdraví a štěstí v novém roce a také ať s námi vydržíte i další léta. Děkujeme!

Veselé Vánoční svátky
Za všechny administrátory a celý tým stránky www.pokemon-serial.cz si dovoluji popřát všem našim návštěvníkům krásné prožití Vánočních svátků, zdraví a štěstí v novém roce a také ať s námi vydržíte i další léta. Děkujeme!

Online Hra
Naše stránka hledá jednoho administrátora, který pomůže součastným adminům hry ke zrychlení jejího provozu. Byl bych rád, kdyby se ozval někdo, kdo hru nehraje a měl by zájem nám s ní vypomoct. Takového člena samozřejmě oceníme ve věrnostním programu 15 body!

Zájemci se hlašte na email: Mike1(zavináč)pokemon-serial(tečka)cz
*slova v závorkách zaměňte za jejich značky.

Děkujeme Vám za pomoc,
tým pokéhry webu pokemon-serial.cz
Hra je opět spuštěna !
Hráči naší online hry se dočkali ! Naše hra je opět spuštěna. Příjemnou zábavu vám přejí:

MooX - Administrátorka sekcí: Tréninkové pole a Podpora
ston007 - Administrátor sekcí: chytání a Město
Honzzyn - Hlavní Administrátor hry (sekce Práce, stadiony a Zápasový klub, obchody ve Městě)
Údržba webu
Provedli jsme pravidelnou údržbu webu. Jednalo se především o smazání neaktivních členů a vymazání většiny SPAMově založených členství. Dnešním dnem byly také zakázány registrace, díky množícím se žádostí o registraci ze strany SPAMbotů. Tuto situaci řešíme a budeme se snažit ji co nejrychleji zvládnout. Pokud by byl zájem z Vaší strany o registraci, můžete mi poslat na e-mail: Mike1@pokemon-serial.cz žádost.

Děkujeme za pochopení!
Komentáře povoleny jen pro registrované
Bohužel v poslední době dochází k neustálému napadání stránek spammery, kdy z důvodu fingovaného využívání proxy serverů nelze zablokovat spambotům IP adresu. Tímto jsem nucen omezit komentáře (vč. shoutboxu) jen pro registrované uživatele, což by nemělo vadit, protože registrace snad není žádnou velkou překážkou. Spamů je zde dost a nejde tomu jinak zamezit, protože už tak bude dost práce smazat všechny stávající a stránku od nich pročistit.

Díky za pochopení, admin technické správy webu.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Anketa
Využili jste již naší podpory?

Ano, vyřešili jsme všechny problémy

Ano, ale problém jsme vyřešili jen na půl

Ano, ale problém jsme nevyřešili

Vím o ní, ale ještě jsem ji nevyužil

Vůbec nevím, že tady nějaká podpora je

Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,560
· Nejnovější člen: msuny