Vítejte
Vítejte na našem webu

Alola
Ahoj lidičky, právě jsem začal pracovat na regionu Alola.
Region
Ahoj, je mi ctí Vám představit nový čllánek, který pojednává o regionu v anime. jedná se o region Pomerančové ostrovy, který byl dokončen až dne 15. 1. 2018 v 23:50, z důvodu technických problémů. Onlouvám se za zdržení. Admin Micko (v124m)
HRA
Ahoj, lidi mám pro Vás novinky:

  1. 22. září 2017 nová hra, která se jmenuje Pokemon Tournament DX na konzoli Nintendo SWITCH,
  2. začínám pracovat na návodu na pokémon BW2,
  3. pokémon Light Platinum (LP) je 100% hotov,
  4. tešte se na návod, mělo by to být rychlejší než ten na LP

Díky moc Gameadmin v124m a youtuber cz Micko v jedné osobě
3DS emu
Ahojky lidi, dnes jsem založil do své sekce nové články, a to na 3DS hry. Pokud by někdo z vás věděl o nějakém funkčním 3DS emulátoru PROSÍM NAPIŠTEMI HO. dejte mi prosím vědět jaký to je (myslím ten emulátor), buď do komentářů nebo do soukromé zprávy. Díky moc Admin v124m (Micko)
Výřivé Ostrovy
Ahoj čtenáři, Mám pro Vás dobrou zprávu dnes v půlnoci byl dodělán Region VÝŘIVÉ OSTROOVY. Doufám, že se Vám bude líbit.
NOVÉ HRY
Ahoj, 17. listopadu vyjdou dvě nové hry. Jedná se o hry pokemon ULTRAMOON a pokemon ULTRASUN. Domnívám se, že to bude nějak podobné jako u her BW2. podrobnosti budu sledovat a napíši Vám další info v další novince k těmto hrám.
Info o Adminovy
Ahojky lidi/čtenáři, je mi velkou ctí Vám oznámit, že pokud o mě chcete vědět více, tak jsem na youtube.cz kanál youtubeři cz. ZDE je odkaz na zmíněný kanál.
Region Delocore Island
Ahoj moji čtenářové, je mi potěšením Vám oznámit, že je Region DELOCORE ISLAND hotový. Prosím koukně te se na něj a DO komentáře mi napiště, co si o něm myslíte.
Z útoky

Co jsou to "Z" útoky? - Jedná se o speciální typy útoků, které lze spatřit až ve hrách Sun and Moon, tzn. v 7. generaci pokémonních her. Konkrétněji je útok spojením trenérových a pokémonních přání a vyvrcholí udérem, který zahrnuje sílu obou, tzn. trenéra i pokémona. Jedná se tedy o velmi silné útoky, ale mají jedno omezení. Tento útok můžete použít pouze jednou za zápas.

K čemu "Z" útoky slouží? - Odpověď je jednoduchá, jedná se o útoky, které mají oproti těm běžným až dvojnásobnou sílu. Takže je využijete nejlépe k porážce nějakého trenérova pokémona :-)

"Z" útoky můžeme rozdělit podle toho, která podstata pokémona tento útok využívá a nebo existují také "Z" útoky pro specifické pokémony, například u Pikachu se jmenuje tento útok "Catastropika" a pro jeho použití musí Pikachu umět Voltový útok.

Pro zopakování tedy ještě jednou milí trenéři - jedná se o mocné útoky, které se poprvé objevují ve hrách Sun and Moon, existují speciální "Z" útoky pro každý pokémonní typ (a také další, pro některé jednotlivce pokémonů) a mohou být použity pouze jednou za zápas.
Noví admini
Vážení a milí čtenéři naší stránky, rád bych Vám představil nové členy našeho administračního týmu. Prvním z nich, který se již stará o naši Other sekci, čili psaní článků o trenérech, regionech a dalších článků spadajících pod tuto sekci, je Ash Satoshi Ketchum. Druhým z administrátorů je MrPulsar06, který se stal administrátorem právě dnes a bude pro Vás obstarávat novinky a zajímavosti ze světa pokémonních her a seriálu. Již stálou osobností tohoto týmu je samozřejmě v124m, který je hlavním administrátorem sekce Other. Jako hlavní administrátor této stránky bych Vám chtěl velmi poděkovat za pomoc při tvorbě článků a aktivitě při radách našim členům. Dovolím si poděkovat i za naše čtenáře za práci, kterou jistě hodnotí i oni. Takže děkujeme a přejeme hodně štěstí při Vaši další práci.
Vychází Pokémon Duel
Milí příznivci pokémoních her. Dnešním dnem si můžete stáhnout na Vašem mobilním telefonu Pokémoní hru  s názvem Pokémon Duel. Je k dispozici jak pro platformy iOS, tak pro Android. Jelikož se jedná o novinku, která momentálně přišla na Evropský a Severo-Americký trh, další detaily budeme průběžně poskytovat.

Pro představení této hry si shlédněte toto video:

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)