Vítejte
Vítejte na našem webu

Kalos
Ahoj všichni, je to dlouho co jsem psal nějakou novinku a tak jsem se rozhodl napsat další, která odpovídá tomu, že jsem včera dokončil region Kalos a dnes jsem dokončil jeho představení. Podívejte se na něj dnes od 12:00 je dokončeno vše co se toho týká. Gameadmin v124m
Seznam epizod 15. a 16. řady
Ahoj všichni, doplnil jsem epizody 15. řady a udělal jsem nový seznam epizod 16. řady. Možná v nejbližším období udělám i seznam epizod 17. řady.
Vílí typ
Ahoj, tak dnes je tu moje druhá novinka. Vílí typ je upraven do podoby, která už nějak vypadá. Tak bych byl rád kdyby jste se podívali, jak to vypadá a napsali mi zpravu nebo komentář o tom jak se Vámto líbí. Gameadmin v124m
Speciální epizody
Ahoj, lidi! Jak jste si mohli všimnout, nedávno jsem se stal administrátorem a napsal jsem nékolik nových článků, například o vílím typu. Taky jste si mohli všimnout, že v sekci ANIME vznikla nová podsekce SPECIÁLNÍ EPIZODY, kde budu postupně přidávat nějaké info o pokémoních speciálech.
Pikachu v seriále Simpsonovi
NovinkyZde, jak jste si jistě všimli, jsou Simpsonovi jako různé japonské mangy. Podívejte se a možná si všimnete i toho, že z Maggie je Pikachu:
Pokémoni s Hidden Ability
Dokonca novembra (listopadu) hráči s Omega Ruby alebo Alpha Sapphire môžu dostať dokopy 6 pokémonov.

3 starter pokémoni z Unova regionu a 3 starter pokémoni z Johto. Všetci na leveli 50.

Pre Unova starterov je cez Mystery Gift - kód

Serperior
- kód: POKEMON497
- útoky: Leaf Storm, Hold Back, Wring Out, Giga Drain
- schopnosť: Contrary

Emboar
- kód: POKEMON500
- útoky: Flare Blitz, Hold Back, Head Smash, Take Down
- schopnosť: Reckless

Samurott
- kód: POKEMON503
- útoky: Razor Shell, Hold Back, Confide, Hydro Pump
- schopnosť: Shell Armor

Johto starterov môžte dostať z aplikácie POKEMON BANK - použitie je platené okolo 5€ na rok

Meganium
- útoky: Solar Beam, Sunny Day, Synthesis, Body Slam
- schopnosť: Leaf Guard

Feraligatr
- útoky: Ice Punch, Crunch, Waterfall, Screech
- schopnosť: Sheer Force

Typhlosion
- útoky: Overheat, Flame Wheel, Flame Charge, Swift
- schopnosť: Flash Fire
Šťastný Nový rok
Šťastný Nový rok a vše nejlepší Vám přeje tým stránky pokemon-serial.cz! Doufáme, že jste oslavy Nového roku oslavili tak, jak se patří a v příštích letech se zde opět setkame.

Tým stránky pokémon-serial.cz!
Šťastné a veselé Vánoce!
Ahoj všem příznivcům pokémonů. Chtěl bych Vám všem popřát hezké prožití svátků, Veselé Vánoce a štědrého Ježíška. K tomu za celý tým přidávám i slova ke krásnému strávení oslav Nového roku a v něm hodně štěstí. Jako vždy zde připojím i přání, aby jste nám zachovali přízeň a schledávali se zde i nadále. Budu rán, když se v komentářích vyjádříte, jak se Vám letošní rok na této stránce líbil a jak by jste jej zhodnotili. Děkuji :-)


K tomu všemu na pobavení přidávám video s tématickým obsahem :-)Pokémon Alpha Sapphire a Omega Ruby
Toto je stručný popis her Alpha Sapphire a Omega Ruby:

Vaše dobrodružství se odehrává v regionu Hoenn, v oblasti, která se skládá z hlavního ostrova, který se táhne široko daleko od východu k západu, spolu s nesčetnými malými ostrůvky rozesetými na hlubokém modrém moři kolem hlavního ostrova.

Pokémon Omega Ruby a Pokémon Sapphire Alpha vyprávějí velkolepý příběh, který přitahuje stále blíže k srdci tajemství Mega Evolucí. Příběh vypravuje, že to je to největší tajemství ve světě Pokémonů. Jeden z mnoha vašich cílů bude, že máte hledat tyto mocné Pokémony a objevit jejich neuvěřitelný potenciál.

Seznámíte se se spoustou zajímavých lidí a Pokémoních trenérů, jak budete cestovat po celém regionu Hoenn, včetně profesora Birche, který je ve městě Littleroot. S ním se poprvé setkáte s Pokémonem, který se stane vaším partnerem na cestě. Jsou zde stejní trenéři stadionů jako v originále, ale vypadají trochu jinak.

Během svého dobrodružství budete moci vytvořit svou vlastní tajnou základnu.  Pomocí komunikačních funkcí se budete moci snadno spojit s ostatními hráči po celém světě.

Během svého dobrodružství budete bojovat s Týmem Magma v Pokémon Omega Ruby a Týmem Aqua v Pokémon Alpha Sapphire. Pod vedením Maxie se Tým Magma snaží zvětšit zemi, zatímco Archie a Tým Aqua chtějí zvětšit moře. Tým Magma sleduje Groudona, zatímco Tým Aqua jde po Kyogre.

Můžete se těšit na setkání s Eon Duem Latiosem a Latiasem! V Pokémon Omega Ruby  můžete spolupracovat s Latios, zatímco Latias se k vám připojí v Pokémon Alpha Sapphire. A bylo zjištěno, že Latios a Latias mají také Mega Evoluce!

Někde uprostřed dobrodružství budete moci letět po obloze. Pohled dolů na celý region Hoenn je prostě skvělý, jak stoupáte volně kdekoliv, kde budete chtít!

Pokémoní fanoušci poprvé viděli verze Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire, když byla uvedena do obchodů v roce 2003 pro Game Boy Advance. Nyní bude celá nová generace Pokémoních fanoušků hrát Omega Ruby a Alpha Sapphire.
Nové Mega Evoluce
Všichni dobře víte i z předchozích novinek o Mega Evolucích a hrách Pokémon Omega Ruby a Alpha Saphire. V těchto hrách se objeví nové Mega Evoluce, není jich moc, ale jsou dobré. V této hře spíše potřebujete Mega Náramek něž Mega Prsten, ale pořád je potřeba mít Mega Evoluční Kámen.
Tady je celkem 10 pokémonů co mají možnost se Mega Evolvovat.
V této hře se nově mohou Mega Evolvovat tito pokémoni:

Sceptile Altaria
Swampert Metagross
Slowbro Lopunny
Sableye Audino
Salamance Diancie

Toto je stručný popis.
Mega Evoluce
Jistě jste už někde našli, že ve hře Pokémon X/Y version jsou pokémoni, kteří mají tzv. Mega Evoluci. K tomu je potřeba mít Mega Prsten a kámen pokémona (např. Venusaur - Venusaurite) V zápase smíte pokémona Mega Evolvovat jen jednou a také jen jednoho pokémona během jednoho zápasu. Pokémon má schopnost se Mega Evolvovat, až v nejvyšším stádiu.
Během Mega Evoluce pokémon změní tvar a mnohdy i velikost a zvýší se mu síla i obrana. V Pokémon XY je celkem 26 pokémonů s možností se Mega Evolvovat a z toho dva (Mewtwo a Charizard) mají dvě v závislosti na verzi v jaké jsou.

Toto je stručný popis.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Herní panel

Psací hra: Vypnuta
Showdown turnaj: Vypnut

Přihlašte se a užíjte si s námi zábavu!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,758
· Nejnovější člen: VelkyOhen