PŮVODNÍ HRA OPĚT SPUŠTĚNA
Ano je to tak, právě jsme pro vás opět spustili původní Pokémoní hru. Opět můžete chytat, zápasit na stadionech či mezi sebou a hrát si se svými Pokémony. ;)

Příjemnou zábavu při hraní vám přeje celý tým administrátorů.

Honzzyn
Hlavní administrátor Pokémoní online hry
Stále nezmazaní hráči původní hry
V původní hře je stále několik členů, jejichž účet byl z důvodu neaktivity zmarazen. Je nutné, aby tito členové napsali do komentáře, zda chtějí ve hře pokračovat. Pokud tak neučiní, jejich herní účet bude podle bodu 13. pravidel hry nenávratně VYMAZÁN a jejich věci včetně vlastněných Pokémonů nabídnuty do aukce. Týká se to těchto hráčů:

Emily
Apot3x
PPPI
Patis

Hráč Honzikjonzik je stále v šetření ve věci porušení pravidel hry a jeho herní účet tak zůstává pozastaven do rozhodnutí jejo trestu.

Zároveň žádám všechny ostatní členy hry, aby mi do soukromé zprávy napsali, že ve hře chtějí pokračovat.

OD OPĚTOVNÉHO SPUŠTĚNÍ HRY SE ZA 2 TÝDENÍ NEAKTIVITU BUDE OPĚT ZMRAZOVAT PODLE BODU 13. PRAVIDEL HRY.

Předem děkuji za vaši spolupráci.

Honzzyn
Hlavní administrátor Pokémoní online hry
Novinky
Dnes pro Vás máme rovnou dvě novinky. Jednou z nich je, jak jsme již psali v Shoutboxu, že naše stránke je již na facebooku. Druhá pak o pokémonní hře.
Facebook:
Naše stránka je i na Facebooku! Podpořte nás i tam, že nám dáte i svůj LIKE, sdílejte s přáteli a diskutujte! ;-)


Pokémonní hra:
Chystáme se pro Vás znovu otevřít původní pokémonní hru. Kdy to bude? Někdy v tomto měsíci, těšte se, protože hrát se začne co nejdřív! ;-)

 

Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire
7. května byly oficiálně oznámeny hry Pokémon Omega Ruby a Pokémon Alpha Sapphire. Tyto předělávky budou pracovat na platformě Nintendo 3DS. Oficiálně by měly vyjít v listopadu tohoto roku.

Připravte se na zdrcující dobrodružství. Pokémoní fanoušci si mohli vychutnat verze Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire již v roce 2003, kdy tyto hry vyšly pro platformu Game Boy Advance. Nyní se všichni můžete těšit na novou generaci příběhu, který se vyvine v nových hrách!

Pokémon Omega Ruby Pokémon Alpha Sapphire

Momentálně nejsou dostupné žádné nalší informace. Dění ohledně těchto her můžete sledovat v článku věnující se těmto hrám: viewpage.php?page_id=50
Oblast Kalos
V pokémonech se objevuje nová oblast, Kalos. Tato oblast je v sériích X and Y. Tato série zatím bohužel není v češtině. Zde je obrázek:
Trenéři stadionů:

-Viola -Pavučinový odznak
-Grant -Útesový odznak
-Korrina -Dunící odznak
-Ramos -Pastvinový odznak
-Klemont -Vysokonapjatý odznak
-Valerie -Vílí odznak
-Olympia -Psychický odznak
-Wulfric -Zmrzlinový odznak
Elitní čtyřka:

-Malva -Ohnivé typy
-Wickstorm -Železné typy
-Drasna -Dračí typy
-Siebold -Vodní typy
Šampiónka:

-Diantha (bez specializace)
-Hawlucha (64)
-Tyrantrum (65)
-Aurorus (65)
-Gourgeist (65)
-Goodra (66)
-Gardevoir mega evolved (68)


Zločinecká organizace je zde Tým Flare.
Film, který se odehrává v této oblasti je Kokon zníčení.

V součastnosti chystáme obsáhlejší popis tohoto regionu. Tato novinka slouží jako stručný přehled.
Sushi Cat

Sushi Cat

Věčně hladové kočky vás čekají v oddechové hře Sushi Cat. A čím je můžete nakrmit? No přece sushi! Jelikož s prázdným žaludkem kocour není schopný žádné činnosti, musí se nejdříve pořádně nažrat sushi pochoutek, kterými by nepohrdl ani opravdový gurmán. Po nakrmení se může kocour konečně vydat za svou vysněnou kočkou. Ovšem pozor, pokud po cestě vyhladoví, a na konci levelu mu bude zase kručet v břiše, musí se sushi hody zopakovat.

Hladový kocour milující sushi

Jak na tuto hru? Velice jednoduše. Stačí si ji spustit na jakémkoliv počítači s internetem, a mít myš pro snadné ovládání. Roztomilé baculaté kočky vám jistě vykouzlí úsměv na tváři. Hra se odehrává v Japonsku, kde je sushi velmi populární, a samozřejmě mu přišly na chuť i kočky. Kocour se chce dostat do sushi podniku, ale musíte mu s tím pomoct. V dalším díle jde o záchranu kočičky, která byla unesena psem. Ten se do ní zamiloval, a tvým úkolem je dostat ji zpět. Překonání překážek půjde daleko lépe po zdolání pořádné porce výživného sushi.

Putování za ztracenou kočičkou

Pomozte kocourovi zachránit jeho milovanou, a to jak jinak, než pojídáním sushi. Shazujte kocoura dolů tak, aby cestou sesbíral co nejvíce pochoutek, a aby bylo hodů co nejméně. Kocour je očividně velkým jedlíkem, takže vypadá spíš jako balón s kočičí podobou. Kočky mají rády ryby, to je známá věc. A v podobě japonské pochoutky sushi jim už vůbec nejde odolat. Určitě se nebudete nudit. Nebojte se nechat kocoura sežrat co nejvíce sushi kousků. Hra má několik úrovní, a po cestě potkáte opravdu mnoho kousků této speciality z ryb. Ovšem přece nemůžeme nechat kočičku, aby byla hladová? Čím více toho kočka sní, tím více bude tlustá, a to je cílem. Zkrátka po správném splnění levelu Sushi Cat bude kočky pořádný kus.

Vyzkoušejte i další hry online zdarma na herním boxu.

Prvý turnaj - výsledky
Po urputných a namáhavých bojoch nam skončil prvý turnaj. Tabulka registrovaných a zúčastnených sútažiacich je v tabulke výsledky nižšie.
Gratulujem esh-ovi za prvé miesto a porazeným držím place v dalších turnajoch, ktoré sa budú pripravoť.

Hráči

1 Mamosvain neúčasť
2. MackSmejd neúčasť
3. kamelie13 neúčasť
4. FAPUS esh Quagsire Galvantula Zoroark Scizor Heatran Togekiss
5. Kasu-chan Kasumi123 Quagsire Charizard Raikou Bulbasaur Togekiss Aerodactyl
6. PhilSK TeddyTediursa Quagsire Toxicroak Venusaur Darmanitan Hippowdon Kyurem-Black
7 pokemon-787 Quagsire Pikachu Charizard Greninja Talonflame Dragonite

Miesta

1. esh

2. TeddyTediursa

3. Kasumi123


Jelikož byli učastníci pouze 4, rozhodl jsem se první místo ocenit 10 body, druhé místo pak 5 body, třetí místo 3 body a dalším účastníkům, včetně administrátorům této akce bych chtěl poděkovat a proto uděluji 1 bod jako cenu útěchy a poděkování. Mike1

Výsledky

Turnaj Pokemon Showdown
Ahoj, jelikož se nám na první termín turnaje nepodařilo sehnat dostatečné množství zájemců, turnaj se odkládá na další týden, a to na sobotu 3.5.2014 na 19:00. Do soutěže se přihlásíte posláním přihlášky na e-mail: turnaj@pokemon-serial.cz, ve kterém uveďte tyto informace:Nick: (vaše přezdívka, pod kterou jste se na stránce registrovali)

Pokémonní tým: (skládající se z šesti pokémonů, přičemž jeden z nich je Quagsire)

Moje motto: (vaše motto, kterým se budete při zápasech a při hraní hry řídit)
Návod na registraci v Pokémonní hře: http://www.pokemon-serial.cz/game.php?game_id=60

Všechny informace o tomto turnaji (pravidla, forma turnaje, ceny a nakonec i výsledky) naleznete také  na:

Forma zápasu bude opět záležet na počtu lidí, kteří se přihlásí do turnaje. Minimální počet je 8 lidí. Turnaj se bude konat na Pokemon Showdown, bude se hrát podle pravidel Overused (viz. pravidla hry) a jednotlivé zápasy budou 6 na 6. Všichni hráči mají jako povinného pokémona Quagsire.

Nová Pokéhra
Přinášíme Vám dobrou zprávu. Po delší době jsme zprovoznili opět pokéhru. Není však založená na tom samém principu, co ta minulá. Jedná se o hru Pokémon Showdown, kde můžete mezi sebou zápasit vy všichni co jste tady! Pokud se projeví zájem, můžeme vždycky koncem nějakého období, například týdne nebo měsíce udělat soutěž mezi hráči, kteří pak obdrží nějakou odměnu. Hrajte a vylepšujte své týmy! Hlavním administrátorem hry je markosko. Všechny turnaje a podrobné informace jsou zatím v plánu, vy si zatím stavějte své týmy! Rozcestník najdete tam, kde byla umístěna hra minulá, a to zde. Mike1
PokéHra

Zastupování
Ahoj všem (adminům, členům a redaktorům), chtěl bych Vám oznámit, že po domluvě s Mike1, jsem se stal jeho zástupcem po dobu jeho současné nepřítomnosti. Pokud byste něco potřebovali, nebojte se na MĚ obrátit a já Vám pomohu to vyřešit.
Děkuji za pochopení v124m
Nové články
Jako dárek k novému roku jsme pro Vás připravili pár článků a vylepšení. Na těchto spisech se podílela skoro celá naše admin sekce, takže bych jim chtěl tímto poděkovat. A teď se jistě ptáte, co je zde nového. Admin v124m pro Vás připravil rozšíření článku o Pokémonních soutěžích a vylepšení také  trenéra a jednu z hlavních postav seriálu, jenž vydržel s našim hrdinou Ashem asi nejdéle, Brocka. To však není vše! Zcela novou sérií článků jsou zde postavy v sekci Anime, zloduši z Teamu Plasma! Čeká zde na Vás více než 7 tisíc slov v přibližně dvaceti článcích. Rozhodně se máte na co těšit! Přejeme Vám příjemné počtení!
Team Plasma
Redakce týmu www.pokemon-serial.cz

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)