Kyogre a Princ moří - Manafi 
Kyogre a Princ moří - ManafiKyogre a Princ moří - Manafi

Anglický název: Pokémon Ranger and the Temple of the Sea
Japonský název: The Pokémon Ranger and Prince of the Sea: Manaphy

Kdesi v hlubinách oceánu se ve starém potopeném chrámu skrývá něco zvláštního... Poklad a tajemný Pokémon, který je označován za Prince moří. Ale není tak jednoduché ho najít, stráží ho totiž divoká Kyogre. Avšak o jeho nalezení se snaží skupina pirátů (pozor, ne tým Aqua). Jenže vajíčko tajmeného Manafiho, Prince moří se dostane do rukou May. Pokémonní ranger Jackson pomáhá našim přátelům vrátit Manafino tam, kde bude moct opět nerušeně spát...

Kapitán, který se plaví se svou obrovskou ponorkou v oceánu, konečně zaměří svůj cíl. Malé modré vajíčko. Dá rozkaz a mechanická ruka ho chytí. Kapitán se na něj jde podívat, ale jeden z jeho lidí, mu vajíčko vezme a utíká s ním. Je to Jack Walter a volá na veliteství. Sdělil, že vejce má a nazval ho „Princovo vejce“. Schová ho do tašky a utíká, protože ho ostatní stále pronásledují. Všichni jsou už nahoře na ponorce, Jack ve vodě uvidí Mantina, obkrouží kolem něj lasem (tím si Mantina chytí) a odplouvá na něm. Jack je totiž pokémonní ranger, proto si může takhle chytat pokémony.

Ash, May, Brock a Max putují pustinou. Došla jim dokoce i voda a jsou velmi vyčerpaní.
V tom uvidí bubliny a uvnitř vodní pokémony. Je tam s nimi i Lizabeth, která je hvězdou v Marinině podvodní show. Přijde za nimi Lizabethina rodina – děda Ship, táta Kyle a máma Meredith.

Pohostí je v jejich vozu.

Buizel vyleze na postel a spatří nějakou věc, kterou „rozsvítí“. May si toho všimne, ale Ship okamžitě zatáhne závěs, aby si toho dál už nevšímala. Potom jim děda navrhne, jestli nechtějí předvést menší ukázku. Naši hrdinové samozřejmě souhlasejí.

Společně jedou do města, kde ukazují jejich představení. V obrovské vodní bublině plave Dewgong spolu se Seakingem a předvádějí se. Takových kousků dělají mnohem více a s mnohem více pokémony. Napomáhá jim v tom útok „psychic“, který dělají pokémoni Meditite a Medicham. Předvádí opravdu nádhernou show a lidé kolem se skvěle baví.

Samozřejmě se v hledišti objevují Rakeťáci a také je sledují.

Buizel vytáhne tu podivnou věc a upustí ji, May je ale na místě včas a chytne ji. Pozorují ji Rakeťáci. Mezitím klaun, který účinkoval v show věc vezme a odnese ji Lizabeth.

James se dočetl v knížce, že tu věc shání i Phantom (kapitán ponorky) a zavolal mu.

Je večer a naši hrdinové jsou u Lizabeth a její rodiny v maringotkách, kde všichni spokojeně spí. Až na Buizela, který stále zkoumá tu věc. May se zdá sen, že plave v moři a kolem ní je spousty pokémonů. Uvidí podvodní chrám a modrého pokémona, kterého ještě nikdy neviděla.

May se najednou probudí – je ráno.

Společně snídají dole u řeky. Rakeťáci se mezitím vkradou do maringotky a hledají poklad.

May u snídaně vypráví svůj sen a také se zmíní o záhadném pokémonovi.

Lizabethina matka Meredith vypráví, že existují vodní lidé a oni jsou jejich potomci.

Rakeťáci mají to štěstí a narazí na vejce. Když na něj sáhnou, objeví se červená záře a potom Jessie promluví. Ale všechno není tak jak se zdá. Jessie má totiž hlas Jamese, Meowth mluví jako Jessie a James jako Meowth.

Ship vypráví o vodních lidech a také o Mořském chrámu, který postavili Vodní lidé.

Uslyší Rakeťáky jak spolu mezi sebou mluví a po té, co je osloví Ash, spustí své motto jako obvykle.
Utíkají pryč i s vejcem, Pikachu je chce zastavit, ale klaun je zastaví. Mají totiž něco velmi vzácného, co nemůžou poškodit, a tak klaun obkrouží laso kolem Fearow a dá mu povel k útoku. Dostane se k Rakeťákům spolu s Pikachu a ten jim vezme vejce.

Fearow s Pikachu bezpečně přistane na zemi a vejce předají Lizabeth. Klaun vytáhne svůj Capture Styler, ukáže se, že je to Jack Walker – pokémonní ranger. Vysvětluje, že je to vejce pokémona, který se jmenuje Manafi. Ship má na starosti, aby se vajíčko v pořádku vyklubalo a potom ho dopraví do Samiya, Mořského chrámu.

Přiletí k nim tři letadla, která je celou dobu musela sledovat. Lidé z vrtulníků na ně začali útočit. Všichni se rozdělili a najednou z jednoho vrtulníku vyskočil Phantom a chce získat od Jacka vejce. Ale, když ho dožene, zjistí, že vejce nemá a podfoukli ho. Vejce má totiž Ash. Ten s ním utíká a setká se s Maxem a May. Všichni se musí ddostat zpátky do vozu, protože venku je to nebezpečné. Najednou vejce začalo zářit a Phantom May dohnal, ta si ho nenechala vzít.

Vejce začalo zářit a vyklubalo se.

Setřásli Phantoma a všichni už jedou ve voze pryč. May mezitím kolébá Manafiho až v její náruči usnul. Lizabeth a Brock se shodnou na tom, že Manafi považuje May za matku.

Pikachu náhle něco postřehl. Ano, vrtulníky je dohání. Všichni se přesouvají do prvního vozu a vrtulníky tak zmatou a mají od nich pokoj.

Rakeťáci se ocitnou zrovna na tom místě, kam dorazí naši hrdinové spolu s ostatními a také tam dorazí vrtulníky.
Jdou po schodech dolů a přes šifrovací kód se dostanou dál. Potřebují na to ale vodní pokémony, aby se dostali ještě dál. Kapitán jde stále za nima, i přes šifru se dostane.
Všichni plavou a drží se svých pokémonů až dorazí k chrámu Samiya, zvaný Mořská koruna. Vysvětlují, že Vodní lidé nastražili uvnitř chrámu pasti, aby se tam nedostali jiní smrtelníci. Chrám se objevuje jen při úplném zatmění měsíce, v době, kdy vodní lidé pořádají festival. A právě Manafi tento chrám dokáže najít.

Kapitán to ale vzdal a nařídil, aby prohledali jejich vůz. Přiběhli za ním Rakeťáci, kteří se s ním chtějí spojit.

Naši hrdinové se s ostatními plaví na loďkách a dopluli do jeskyně a míří stále dál. Objevili se na otevřením moři a Jack vysvětluje, že musí jít dál sám, je to práce pro rangera.

Chvilku ještě pobývají na přístavu a čekají na loď. Všichni na ni nastupují, kromě našich hrdinů, kteří musejí zůstat na pevné zemi. Ale jen tak se nevzdávají, běží za nimi po břehu a Manafi zařídil, aby Jack Walker byl Ash a Ash na zemi byl Jack. Zařídil tak, že s nimi musí plout naši hrdinové dál a Manafi tak může být stále u May.
Po chvilce už Jack s Ashem mluví zase normálně, protože efekt nevydrží věčně a zmízí.

Teď ale musí May Manafiho pustit, protože musí sám najít cestu.

Takhle pár dní plujou a stále před sebou sledují Manafiho, který jim ukazuje cestu.

Cestou si vypráví a Ashe zajímá, jak se vůbec Jack stal pokémonním rangerem. Vypráví, že lezl po horách, ale vánice ho tam uvěznila. Zalezl do jedné jeskyně, ale stále mu byla zima. Když se za ním zjevila skupinka pokémonů, kteří si kolem něho lehli, a tak ho zahřívali po celou noc. Od té doby se chtěl stát pokémon rangerem. Kdyby ho tehdy pokémoni nezachránily, už by tady nebyl.

Po cestě také Jack sleduje, že si Manafi na May čím dál víc zvyká a to je problém. Jack tedy řekne May, že s ní Manafi nebude napořád. Je mu souzeno stát se Princem moří a mít tak na starosti všechny pokémony v Mořském chrámu.

Ale daleko za nimi se plaví Phantom a sleduje je.

Zakotvili na ostrově a společně relaxují na břehu a někteří i ve vodě. Najednou si chce May přidělat šátek, který nosívá na hlavě, ale vítr jí ho odfoukne daleko do moře, a tak se Manafi vydá za ním. Ale je už večer a stále se nevrátil, tak si všichni vlezou do malé ponorky a jdou ho hledat.

Phantom je sleduje a rozhodl se pokračovat sám.

Manafi stále hledá šátek a konečně ho našel. Objeví se u jejich ponorky a Lizabeth dá vědět na loď, co se stalo.

Najednou se ponorka o něco zachytila a Lizabeth ztratila kontrolu. Manafi jim ukazoval cestu, kam by měli jít a Lizabeth ho tedy následovala, i když se s ponorkou těžko manipulovalo, ale přeci to dokázali.
Na lodi zjistí, že je ponorka pronásledována, ale najednou jim z radaru zmizely a zatmění začíná. V tom se objevil Mořský chrám.
Ale i Phantom se dostal k chrámu, stejně tak i Lizabeth a ostatní, kteří tam vystoupili. Manafi pak předal šátek May.

Všichni jdou dál do chrámu a obdivují ho. Manafi pak začne zpívat a otevře jim cestu dál.

V tom se chrámu dostal i Phantom a jde za nimi, ale ani ten není sám. U Phantoma v ponorce se totiž schovávali Jessie, James a Meowth.

Jack Walker plave do chrámu a aby tam byl rychleji, chytil si Mantina.

Naši hrdinové se zastaví u desky, na které je něco napsáno. Ovšem to nedokáží přečíst, v tom se za nimi ozve hlas Phantoma, který je dohnal.
Přečte nápis na desce, kde stojí, že za těmito dveřmi je koruna a kdo si jí nasadí, bude pohlášen za Krále moře.

Phantom otevře dveře a všichni se rozeběhnou dovnitř.

Zatmění měsíce pomalu končí a Jack se konečně dostává dovnitř.

Phantom s ostatními najdou korunu a Phantom si hned všechno přivlastnil. Najednou ale do chrámu začne téct voda, musí se co nejrychleji dostat všichni zase do ponorky. Cestou zpět potkají Jacka a řeknou mu, že je Phantom ještě vzadu a že vzal některé šperky z Mořské koruny.

Jack utíká do chrámu se postarat o Phantoma. Vrací šperky, které Phantom vzal, protože tak by se měl chrám dostat do původního stavu.

Manafi uteče od něj zpátky do chrámu, protože se snaží chrám zachránit, a tak Ash s May běží na ním.

Phantom uvidí Rakeťáky, jak kradou jeho ponorku, ale nakonec v ponorce nezůstane nikdo, odnese ji proud. Rakeťáci jako obvykle mizí ze scény, ale Jack také utíká a na ponorku skočí a Phantom se drží za ním. Lizabeth, Brock a Max krouží kolem chrámu a hledají May a Ashe.

Pikachu najednou zahlédne poslední šperk Mořské koruny, Ash ho vezme a vrátí se zpátky do chrámu. Musí se ale potopit, aby ten zbývající šperk mohl dát tam, kam patří.

Jack se vrátí zpět na loď, kde už jsou všichni ostatní, kromě Ashe a May.

Ashovi se konečně podařilo dát šperk na poslední místo a v tu chvíli se chrám začal zvedat a přestal se potápět.
Ostatní nasedli do ponorky a šli je hledat.
K chrámu připlouvaly pokémoni a mezi nimi byl i Kyogre.

May, Pikachu a Manafi zůstali stát a hledali Ashe, v tom se za nimi objevil Phantom, ukradl Manafiho a odplouval pryč.
Náhle se u Phantoma objevil Ash ve žluté záři, která mu umožňovala tak rychle plout a skákat. Je to díky tomu, že právě on vložil poslední šperk do Mořské koruny. Je to pojítko mezi Vodními lidmi a vodními pokémony.
Ash si vzal Manafiho zpátky, ale Phantom se objevil se svou velkou ponorkou, ale pokémoni na něj začaly útočit a Kyogre se už postaral o všechno, zničil ponorku úplně.

Jack tak chytil Phantoma a chrám zmizel v moři.

May se rozloučila s Manafim a všichni spokojeně sledovali, jak se vrací do chrámu.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1