Zoroark: Mistr iluzí 

Logo k filmu - Zoroark: Mistr iluzí

Zoroark: Mistr iluzíAnglický název: Zoroark: Master of Illusions
Japonský název: Ruler of Illusions: Zoroark

Do Korunního města vtrhne legendární pokémon Zoroark. Za pomocí iluze se přemění v Suicune, Enteie a Raikoua, kteří zničí město. Kodai se snaží Zoroarka polapit a zabezpečit tak město. Nikdo však neví, že to, proč to dělá, má úplně jiný důvod. Ash, Dawn a Brock se seznámí s Karlem a Rowanou a pokusí se šířící zlo zastavit. Kdo je však ten zlý? Zoroark? Kodai? Nebo někdo jiný? A kdo je tajuplný pokémon, kterému naši hrdinové napomáhají?

Ash, Dawn a Brock se ztratili uprostřed lesa na půli cesty do Korunního města. Byli při tom pronásledováni Rakeťáky, kteří letěli v jednom z jejich balonů nad nimi. Jejich záměr byl - dostat se do města dřív než oni a chytit tři legendární pokémony. Ve vzduchu do Rakeťáků narazil Skiploom a odřízl je od řízení. Rakeťáci spadli i s balonem na strom a Skiploom narazil do skupiny Vigorothů. Najednou se Skiploom přeměnil na neznámého pokémona. Skupina Vigorothů jej zahnala do úzkých – na vrch srázu. Tam si ho všimli naši hrdinové a přispěchali mu na pomoc. Povolali na ně své pokémony a Vigorothové se rozutečou.

Ash a ostatní přiběhli k onomu pokémonovi, který na ně promluvil. Řekl jim o tom, že se chystá zachránit Meemu [Mímu], která se nachází právě v Korunním městě. Na cestě se domluvili, že mu všichni pomůžou. Pokémon, aby se skamarádil, se proměnil v Ashe. Všechny to zaskočilo, ale mělo to jediný háček – k dokonale proměně mu něco přebývalo – byl to ocas. Pokaždé, když se promění v člověka, ukáže se tahle vada. Když mu na jeho ocas někdo šáhne, okamžitě se promění zpět do své vlastní podoby. Pikachu mu na jeho ocas skočil a pokémon se proměnil zpět a poté na Pikachu. Takhle už zůstal do té doby, než došli do Korunního města.

V nočních hodinách byl pod vedením Kodaie, prezidenta, převezen k hranicím Korunního města Zoroark. Kodai mu ukázal Zoruu, která je uvězněná ve vězení, aby jej vypustil do města. Zoroark měl za úkol vyvolat v celém městě iluze a paniku.

Nad ránem dorazili před brány města i naši hrdinové, ale nebyli sami. S nimi se tam po dvaceti letech ukázal i Celebi. Ještě než se mohli dostat dovnitř, bylo město Kodaiem evakuováno z důvodu napadení města legendárním triem – Suicunem, Enteiem a Raikouem. Tyto legendy však nebyly nic jiného, než Zoroarkova silná iluze. Pomocí přeludů přivolal povodeň, oheň, vyvolal bouři a zničil sochu nebo taky zastávku.

V zápětí, jako mediální tah, promluvil k obyvatelům města a omluvil se za to, že přivezl do města strážce tohoto místa – legendární trio. Předběžně uzavřel a evakuoval město, aby pokémony pod vlivem Zoroarka, kteří terorizují město, chytil. Mezitím skuteční Sucicune, Entei a Raikou pocítí, že se něco děje a k městu se rozběhnou.

A konečně se dostáváme k našim hrdinům, kteří se dostali k městu. Tam se od policistky Jenny dozvědí, že Zoroark nabádá tyto legendární pokémony, aby pustošili město. Odtud poznal pokémon Zoroarka – Meemu, a vysvětlila Ashovi, že Zoroark není zlý a pouze jí hledá, a že Kodai je ten zloduch.

Rozhovor již ale není soukromý, zaslechne ho Karl, který viděl napodobeninu Brocka a zatáhnul ho za ocas. V tu chvíli se pokémon promění do původní podoby a Karl jim řekl, že se jedná o Zoruu – před vývojové stadium Zoroarka.

Protože se všichni chtějí dozvědět, jestli je pravda v tom, že Zoroark není nepřítel, ba naopak, že je to Kodai, Karl je zavedl k průchodu do města. Po cestě tunelem jim Karl řekl, že Kodai umí nahlížet do budoucnosti.

Poté co Zoroark splní misi, Kodai poručí, aby jej chytli zpět. Pomocí Zoruy, která je pouze hologram, nalákají Zoroarka do pasti a odvezou ho do úkrytu. Mezitím se do města dostanou i naši přátelé spolu s Karlem. Poté, co se do města dostali, byli překvapeni, v jaké harmonii existuje město a příroda. Karl je však přesvědčil, že né vždy tomu bylo tak. Před dvaceti lety téměř všechny stromy a rostliny ve městě vymřely. Nikdo neví, jak se to stalo, odehrálo se to ale rychle… Nicméně, obyvatelé Korunního města přivedli vše zpět do pořádku společnými silami a nyní je to tak, jak to lidé zachovali.

Najednou si Zorua něčeho všimla a ucítila, že někde v blízkosti je její Meema. Tím směrem se naši hrdinové vypravili a uviděli něco, co vidět neměli  - a to, že zastávka, kterou údajně zničil Entei, byla zcela v pořádku, stejně jako socha Suicune, kterou zničil sám stejnojmenný pokémon. Tímto všem došlo, že skuteční legendární pokémoni – Suicune, Enter a Raikou tady ve skutečnosti nejsou a že to byl jenom trik Kodaie, který zfalšoval video.

Kodai má v plánu najít časový záhyb, aby se jeho vidění do budoucnosti opět rozrostlo. Podle jeho minulé vize se jeho plány naplňují a časový záhyb by se měl ukázat někde u odpočítávacích hodin. Spolu se svými pokémony jsou rozhodnuti projít ve městě všechny tyto místa, aby se k časovému záhybu dostali a Kodai mohl své schopnosti navýšit.

Najednou mu přístroje ukázali narušitele na západní straně města. Byli to Ash a další, které Kodai zahlédl ve své předtuše, ti, kteří by jeho plány mohli zhatit. Svému podřízenému, Goonovi, rychle předal zprávu, aby je nechal rychle zatknout, dokud se mu nepodaří časový záhyb najít.

Zorua se vydala najít svou Meemu, aby byla omráčena Tangrowthovým pylem. Tam se Ash, Dawn a Brock seznámí s Karlovými prarodiči, kteří jako jediní zůstali ve městě. V jejich domě je Karl seznámil se situací, jak je to vlastně se zničením města legendárními pokémony a s podvodem Kodaie.

Zorua zatím poklidně spala. Probudila ji až telepatická myšlenka na Zoroarka a rychle uprchla z domu jí hledat. Cestou ji chytili divocí pokémoni, kteří si mysleli, že je Zorua zlá. Mezi ně pak přiletěl Celebi, který všechny pokémony uklidnil a z květů stromů udělal chutné bobule.

Co se však stalo poté - Goon splnil svou práci a všechny zajal, stejně jako Zoroarka, do elektricky chráněného trezoru. Ukázal se jim i Kodai, který jim řekl, že se zbaví všeho, co mu stojí v cestě. Naši přátelé byli převezeni na základnu. Odtud je vysvobodila Rowana – Kodaiova tajemnice, která se dostala k této práci proto, že chtěla odhalit jeho plány. Při odjezdu ze základny jim Rowana, novinářka, stejně jako Karl, řekla, že se Kodai snaží najít časový záhyb, kterým prochází Celebi z budoucnosti. Energii, kterou vyzařuje se Kodai snaží využít pro sebe, než zmizí. Tím pádem by získal schopnost vidět do budoucnosti ještě více, než doposud, protože jeho vize začínaly slábnout.

Tím, že Kodai rozluštil starověké texty, přišel do města, kde se objevuje Celebi, našel časový záhyb a absorboval z něj energii do svého těla. V tu chvíli všechny stromy a rostliny uvadly a Kodai získal schopnost vidění do budoucnosti.

Kodai se dostal k posledním odpočítávacím hodinám, což je poslední místo, kde se časový záhyb může nacházet, jenže ani tady ho nenajdou a znovu uvidí záblesk, jak drží Celebiho a vydává se za ním. Zatímco se Piplup, Pikachu, Zorua a Celebi hrají na stromě (tyto pokémony neunesli), tak se zde dostává Kodai. Sice se ho pokouší chránit všichni pokémoni, ale Celebi se dostává do jeho rukou.

Mezitím se legendární trio – Entei, Suicune a Raikou dostávají do města a Zoroark se dostane z trezoru ven. Ochránci města se snaží Zoroarka zastavit všemi možnými silami…

Ke Kodaiovi se dostávají naši hrdinové i s Karlem a Rowanou a Celebiho s ostatními pokémony zachrání a při tom rozbijí jednu z kamer, která je sleduje. Kodai však všechno viděl ve své vizi a tohle předpokládal, tak si připravil plán B - nasadil malou sledovací kameru, která je bude pronásledovat.

Ash s ostatními se sejdou v domě Karlových prarodičů a ošetři tam Celebiho. Prarodiče řekli ostatním, ž e viděli Enteie, Suicuna a Raikoua, jak pronásledovali Zoroarka. Při tomto rozhovoru se zmínili také o tom, že ještě jedny odpočítávací hodiny se nachází na stadionu. V tomto okamžiku si všimli, že je Kodai odposlouchával a že ví vše, co teď řekli. Rychle se tak pouští na stadion, aby Celebiho přivedli k časovému záhybu.

Při cestě na stadion potkají legendární trio a Zoroarka a vše se dá do pořádku. Později napadne Brocka a Dawn Goone, kterého zasáhne Zoroark. Mezitím Ash spěchá tak rychle, aby Celebiho před Kodaiem ochránil. Když už nemá na vybranou, rychle Celebiho pouští, aby se k časovému záhybu dostal rychle sám. Kodai ho začne pronásledovat a nakonec se dozví, že na něj Ash přichystal lest a Celebi je ve skutečnosti Zorua.

Ash se tak bez pronásledování s Celebim dostává k časovému záhybu, ale kousek před ním ho dostihne Kodai a použije na ně psychický útok.  Kodai se dostane k časovému záhybu a odčerpá z něj všechnu energii. Tím stromy opět po dvaceti letech znovu odumřou.

Jenže není vše tak, jak vypadá. Kodaiův přístroj na pohlcování iluzí byl zničen, jak se do nich Zorua zakousla. Tím se konečně Zorua dostává k Zoroarkovi, ale Kodai se nemíní vzdát. Zoroark přijde o všechnu svou energii a svalí se k zemi. V tom okamžiku se na místo dostávají i ochránci města a Kodaie zaženou. Ještě naposled použije Zoroark svou iluzi na Kodaie a Kodai spadne ze stadionu na zem.

Tím využije Zoroark svou poslední energii a nekompromisně padne. Zorua použije svou iluzi, aby své Meemě ukázala prostředí jejich domova. Celebi vletí do časového záhybu a svou energii předá Zoroarkovi. Ten se vzchopí a Zoroark se Zoruou můžou být opět spolu.

A konečně se dostáváme ke Kodaiovi, který za své chyby konečně zaplatí. Karl si totiž všechno natočil na kameru a vše se promítne na velkých obrazovkách po celém městě. Všichni se dozví, že to byl pouze trik a to, že za událost před dvaceti lety může také on. Policistka Jenny Kodaie zatkne a Korunní město dostává opět klidu.
Komentáře
#1 | anonym dne June 21 2012 11:00:10
a kdo to ma jako cist?Angry
#2 | whiterspon dne September 14 2012 07:08:15
si delas srandu ne?? snad sem das link na stahnuti !
#3 | Mike1 dne October 09 2012 21:10:52
Myslim si, že ti co to číst nechcou, to číst nebudou a ti co neumí číst, tak radši ať nepíšou komentáře! Link na stažení je pro registrované členy samozřejmě v sekci Download.
#4 | Tomáš dne October 17 2013 19:59:39
Prosim vás nedělejte si starosti všichni co píšou blbé věci o tom filmu tak jsou padouši jo?Grin
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1