Osud pokémona Deoxyse 
Osud pokémona Deoxyse

Anglický název: Destiny Deoxys
Japonský název: Deoxys the Visitor

Záhadný pokémon se z vesmíru dostává na Zemi. Tam dostane jméno Deoxys. Deoxys hledá na planetě Zemi přítele, se kterým by si mohl povídat. Jeho plány mu ale překazí Rayquaza, která ho na čtyři roky uvězní svým Hyper paprskem. Po čtyřech letech hledá odplatu a míří do Růžového města, kde se právě chystají i naši hrdinové. Jak to dopadne? Zničí Deoxys svět? A co naši přátelé, dokáží zastavit Rayquazu a Deoxyse v jejich řádění?

Začátek filmu se odehrává ve vesmíru, kde začíná náš příběh. Obří meteorit míří směrem k Zemi. Mezi tím však stačí srazit Rayquazu, která na poslední chvíli uhýbá. Po srážce meteoritu se Zemí se z něj vysouká Deoxys. Najednou na něj začáčíná útočit Rayquaza, která je naštvaná proto, že Deoxys narušil její území. Deoxys se ale umí regenerovat a použije super silný útok na Rayquazzu a tím jí sráží k zemi. Mezitím co tak mezi sebou útočí, všechno kolem stačí zničit. V konečním souboji pak vyhrává Rayquaza.

O 4 roky později
Ve výzkumné laboratoři se profesor Lund snaží zjistit to, co za tajemství skrývá krystal v němž je umístěno vejce, které držel deoxys u sebe, když ho zničila Rayquaza. Jak se zdá, není vše, jak vypadá. Deoxys se za čtyři roky dokázal znovu zregenerovat!

Nyní se už budeme ale zabývat našimi kamarády. Ash s kamarády putují do Růžového města, města pokroku, kde chce získat další zkušenosti. Při vstupu do tohoto města dostanou naši hrdinové průkaz totožnosti, se kterým mohou nakupovat, zápasit a mnoho dalšího. Ve městě se chce Ash dostat do Bitevní věže, při tom potká jednoho trenéra, který mu pomůže dostat se z pohyblivého chodníku, na který omylem vstoupilo, když zrovna přemýšlel kudy do Bojové věže. Ash se dostává na zápasiště, kde změří své schopnosti Ash Ketchum s Torim proti Rafovi a Sidovi. Každý trenér má možnost jednoho pokémona a spolupracovat s týmovým trenérem. Tori ale není pokémonní trenér a musí si půjčit pokémona od Ashe. Tori si vybírá jako svého pokémona Torkoala, Ash Pikachu a druhé družstvo v čele s Rafem a Sidem Blazikana a Blastoise. V zápase se Ashovi nedaří vůbec nic a nakonec prohrávají.

Jak byl Tori malý, začal se bát pokémonů. Při setkání s Deoxysem ho málem ušlapali pokémoni, kteří před Deosysem utíkali. Mezitím se však k Růžovému městu dostává Deoxys!

Ještě ten den si všichni naši kamarádi dávají Brockův oběd. Při tomto setkání se snaží Toriho odnaučit bát se pokémonů. Večer se Deoxys objeví ve městě a začne všechno ničit. Dokonce vytvoří i polární záři, která se obvykle objevuje jenom na póléch naší Země. Pod polární září si naši hrdinové začnou hrát na hřišti. Najednou polární záře zmizla a byla opět tma.

Další den je Tori pozve do profesorovy laboratoře, kde jim představil svého kamaráda, který vypadá jako záhadný typ pokémona. Rayquaza a Deoxys se opět setkají v Růžovém městě. Předtím však úřady evakuovaly všechny obyvatele Růžového městečka. Všechny systémy ve městě se vypnuly, nebo nefungují tak, jak by měly. Deoxys se náhle objeví před Rakeťáky a unese je někam pryč. Pak se pokusí zaútočit na město, které je chráněno silovým polem. Pole se naruší a v tom okamžiku se objeví i Rayquaza. V té chvíli se ještě naší hrdinové nacházejí uvnitř profesorovy laboratoře. Pokémoni našich hrdinů se mu postaví. Několik set kopií Deoxysů se rozmnoží a začnou terorizovat město. Ash a ostatní se dostávají do podzemního tunelu, kde již Deoxysové nemůžou. Na konci tunelu je již čeká Yuka, pomocná profesorka profesora Lunda.

Deoxys vyřadil všechny systémy. Dokonce i systém pokéballů. Pokémoni se již nemohli dostat zpět z pokéballu a jsou zde uvězněni.Ash a ostatní již dlouho nejedli a mají hlad. Vydávají se hledat jídlo, zatímco May, Max a další na ně čekají uvnitř v bezpečí. Ash, Pikachu, Brock a Tori našli jídlo ve městě, v tom je našlo stádo Deoxysu, nebo spíš jeho kopií. Jeden z nich unese jednoho z pokémonů z města jménem Minul. Naši kamarádi se vrátí do bezpečí za ostatními. Tu ale obklipili Deoxysové, kteří na ni pak také zaútočili. Jenže už v ní nic nebylo, protože je profesorka Yuka zavedla dál do laboratoře.

Tam se setkávají s vejcem, kterého před léty studovali. V té chvíli se dozví, že ten záhadný pokémon, se kterým se Tori baví je vlastně Deoxys. Dále už také ví, že Deoxys dělá vše proto, aby našel svého kamaráda, Toriho. V jeho hledání ho ale rušili všechny ty signály, které vydávají všichni ti lidi, co byli ve městě. Naši kamarádi se snaží osvobodit všechny, co Deoxys uvěznil. Při tom je objeví Deoxys, který na ně začne útočit. Není ale sám, protože v této chvíli se do města dostává také Rayquaza, která prorazila ochranné pole města a teď začíná napdat všechny Deoxysí kopie.

Při osvobozování všech lidí a pokémonů potřebují naši hrdinové elektřinu. Tu jim poskytnou Pikachu a Plusle. Sid a Raf se postarají o zařazení systémů do provozu a vyprostili tím všechny lidi a pokémony, co byli uvězněni ve městské budově. O větrnou elektrárnu se postarají Brock, May a Max, ale pomůžou jim v tom i Rakeťáci!

Ash a Tori s profesorkou začnou skenovat vejce Deoxyse a nakonec se vejce promění v nového Deoxyse! Od té doby se Tori přestává bát pokémonů a stává se novým kamarádem legendárního pokémona Deoxyse. Nakenoc se oba Deoxysové smíří a jdou do boje proti Rayquazze. I když se Deoxysovi nepodaří porazit Rayquazzu, zaktivují se bezpečnostní roboti, kteří se stávají neovladatelnými a uvězní všechny tři ledendární pokémony. Ash se pomocí své identifikační karty dostává k hlavnímu robotovi, ale karta mu vypadne z ruky a musí použít Toriho identifikaci, tak zastaví režim nejvyššího ohrožení.

Rayquaza a oba Deoxysové se smíří a Rayquaza odletí zpět na severní pól a Deoxys se vrátí zpět tam, kam patří, do vesmíru. Tím nám končí další dobrodružství Ashe a pokémonů!
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1