Other: Regiony ve světě Pokémon
Kanto
Kanto - IV. generaceRegion Kanto je jeden z mnoha regionů na celém světě. Žije v něm nespočet divokých Pokémonů a lidí, kteří je chytají, aby mezi sebou vytvořili vzájemné pouto. Pojďte se s námi ponořit do tohoto světa zažít tam dobrodružství, které nezažijete v žádném jiném regionu! Profesor Oak vám předá vaše startovní Pokémony a vy a možná vaši kamarádi se vydejte konečně za dobrodružstvím, po kterém tak ustavičně toužíte. Nyní je to doopravdy, tak proč to nezkusit?!

Johto
JohtoJohto je velmi starý region. Žijí v něm legendární pokémoni, jako jsou Lugia nebo Ho-oh a nebo legendární trio, známé také jako legendrární bestie - Suicune, Entei a Raikou. Chtěli by jste na někoho z nich narazit a poznat, jak se chovají ve vaší blízkosti? Možná, že se vám to povede, to ale budete muset být vytrvalí a vyčkat dlouhou dobu, než se vám objeví. Pokud však budete vyvolený, můžná nebudete muset čekat a legendární Pokémoni se vám objeví, tak jako Ashovi, pouhou náhodou při průchodu regionem.

Hoenn
HoennZajímavým regionem je rozhodně také Hoenn. Naši hrdinové zde zažili mnohá dobrodružství. Poznejte nové Pokémony a putujte za západní kulturou. V regionu Hoenn se nachází dvě zločinecké bandy, které chtějí ovládnout legendární Pokémony k vyšším cílům. Jmenují se Team Magma a Team Aqua a kdo jiný je může zastavit když né vy a vaši Pokémoni? Rozhodnete se navštívit tento region? My doufáme, že ano, avšak není to jediná možnost, kde se podívat. Proto vám hned představíme další.

Sinnoh
SinnohA je to tady. Tajuplný region Sinnoh se představuje. V tomto regionu kdysi vládli legendární Pokémoni Dialga a Palkia. Ti tvořili rovnováhu mezi prostorem a časem. Po několika tisíci letech se zločinecká organizace Galakťáků pokouší pomocí Jezerních Pokémonů - Mesprita, Azelfa a Uxieho znovu oživit tyto Pokémony a vytvořit tak nový svět, ve kterém by panoval pořádek a řád. Velká síla sršící z hory Coronet přiláká pozornost profesorů, Cynthia a také našich hrdinů. Myslíte si, že dojde k panice a celý region vybuchne silou dvou legendárních Pokémonů?

Unova
UnovaUnovský region je v mnohém zvláštní. Nejenomže se vyskytuje od předešlých čtyř regionů dál, ale v tomto regionu se vyskytují Pokémoni páté generace a Pokémoni jako je Pikachu jsou velmi vzácní, protože na celé ploše jich nenajdete více než sto. V regionu najdete Castelské město, které se svým vzhledem řadí k nejmodernějším a největším městům vůbec. Ve hře Black&White je jeho grafika srovnatelná s tou v seriále. Další zajímavostí je také Černé město a Bílý les. Tyto lokality se vyskytují každá pouze v jedné hře, a to buď ve hře Black a nebo White. Líbí  se vám i tento region? Mi tedy ano, a proto rychle pospíchám, abych stihl první loď!

Kalos
Kalos
Region Kalos je oproti regionu UNOVA něčím zvláštním. Region Kalos se hodně přiblížil k původnímu regionu Kanto a jeho  regionu regionu Johto, jelikož je tento region Kalos jejich sousedem. K tomuto regionu Kalos se váže hra Pokemon X a Pokemon Y. Je zde spousta vesnic a měst stejně jako u ostatních regionů. Region Kalos se podle geografie rozděluje na tři části a má hodně lidí ve městech a ve vesnicích.

Alola
Region Alola, další region ve světě pokémonů. Náš hrdina Ash tentokrát zavítal do nového regionu

Pomerančové ostrovy
Pomerančové ostrovy
A je to tu, další zajímavý region, který se jmenuje Pomerančové ostrovy. Jedná se o region, který známe z anime. V tomto regionu je spousty ostrovů a měst. I zde je pokémonová liga, ale není to ta klasická jako v regionu Kanto, zde se bojuje pouze o čtyři odznaky a poté je zde klasický zápas, ale víc už prozrazovat nebudu, tak pojď sem se podívat, ať máš přesnější informace o tomto regionu.

Výřivé ostrovy
Výřivé ostrovy
Výřivé ostrovy je další region ve světě pokémonů. Je to souostroví devíti ostrovů. Nejsou zde startovní pokémoni. Lze se tu potkat s pokémony první generace (pon. aut: další jsem neviděl). Nejsou zde stadiony. Více informací o tomto regionu najdete, když si tento region otevřete.

Decolore ostrovy
Decolore IslandsOstrovy Decolore lze najít pouze v seriálu a neoficiálních hrách. Ostrovy Delocore je souostroví nacházející se mezi regionem Kanto a Regionem Unova. V tomto regionu potkáme pokémony z první až páté generece pokémonů. Více Vám už nebudu prozrazovat, tek se pojďmes tímto regionem seznámit.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)