Sinnoh 
Region SinnohRegion Sinnoh je velká oblast pokémoního světa. Region Sinnoh se nachází severně od Kanto a Johto, jak to bylo možné se dozvědět z rádia. Region Sinnoh se nachází podle mě na reálný ostrov Japonska "Hokkaido". V tomto regionu Sinnoh se nachází většina měst spojena ze dvou slov (např: Twinleaf, Heart home). V městečku Twinleaf začíná naše dobrodružství. Zde je laboratoř známého profesora Rowana, který dává novým trenérům tři pokémony. Jsou to pokémoni Piplup (vodní typ), Turtwig (travní typ), Chimchair (ohnivý typ).

Návrh regionu

Junichi Masuda vysvětluje, že jméno v překladu znamená "hříšné vztahy". Je zde možné, že se podle toho vyvýjí vztah pokémona a trenéra.

Historie

Historie regionu Sinnoh se datuje od té doby co Arceus vytvořil pokémony Dialgu a Palkii a později i pokémona Giratinu. Pokémon Dialga umí ovládat čas, Pokémon Palkia dakáže pro změnu ovládat prostor, pokémon Giratina umí ovládat oboje a hlavně tu je proto, aby Pokémony Dialgu a Palkii sklidnil. Dialga a Palkia se perou neustále o moc, tak tak proto ten pokémona Arceus stvořil toho pokémona Giratinu. Poté co nedokázal ty dva usmířit byl vykázán do jiné dimenze. Potom co tyto pokémony Arceus uklidnil, tak stvořil další pokémony, kteří už neměli takové chopnosti jako tamti tři. Tyto pokémoni už jsou normální (nejde o typ), jde o pokémony jménem AZELF, UXIE, MESPRIT.

Svět Pokémonů

Region Sinnoh ve hře

Dialga, Palkie a Giratina kolem Oštěpového sloupu

Vejce ve filmu Arceus a klenot života
Města, cesty a ostatní lokace

Populace

V tomto regionu Sinnoh se ve všech městech a oblastí jsem napočítal 704 obyvatel ve hrách Diamond&Pearl.

Města a vesnice

Mapa Město/ Obec Populace Popis
Twinleaf town Dvojlístečkové město
Twinleaf Town
10 Městečko s čerstvou vůní nových lístečků ze vzduchu. Zde začíná každé dobrodružství. Zde je dům našeho profesora a také náš dům a dům našeho přítele a taky jeden dům, který je k ničemu.
Sandgem Town Písečné město
Sandgem Town
25 Písečné město se nachází na břechu oceánu na pláži. Zde je Milovavá laboratoř našeho profesora Rowana, který tady momentálně pokémony studuje. Máme tu první pokécenter (pokémoní středisko) a další možná zbytečné budovy.
Jubilajk city Jubilajkové město
Jubilife City
87 (DP)
124 (Pt)
Toto město je nejví modernizované z celého pokémoního světa v tomto regionnu Sinnoh. Město nejrušnější v Sinnoh a to díky tomu, že je hodně lidí v ulicích. Zde se nachází Sinnohská televvize (odtuď se vysílá) a také společnost Pokétch. Tu se taky nacházejí škola pro začínající trenéry, ale toto studium už není tak používané jako dřív.
Oreburgh City Město Oreburgh
Oreburgh City
57 (DP)
75 (Pt)
Toto město je jedno z nejziskovějších, a to díky uhlí, které je získáváno v Orebughském dole. Je zde první pokégym (pokémoní stadión, na kterém se svede zápas o odznak) a také další ostatní nutné potřeby (např: pokémart (pokémoní obchod), pokécenter) a další monžé zbytečné budovy. Šéfem stadionu je Roark, který se specializuje na kamenný typ pokémonů. Vstup do Orebughského dolu je zde.
Floaroma town Obec Floaroma
Floaroma Town
29 (DP)
30 (Pt)
Město určené pro milovníky květin. Tato obec má vždy sladkou vůni květin. Jednoduše, je to tu samá květina a mezi nima je jedna cesta, která vede kolem květinového obchodu, pokécentra a dalších pár nepodstatných budov. květinový obchod je v centru obce.
Eterna City Město Eterna
Eterna City
51 (DP)
50 (Pt)
Toto město je jedno z hystorických měst v tomto regionu Sinnoh. Zde najdeme další pokégym, kde je šéfem Gardenia, která se specializuje na travní typ pokémonů. Dále tu je dost důležitý (pro tebe) obchod s koly. Máme taky budovu se zlověstnou karmu a tky je tu ještě socha jedné Legendy (legendární pokémon).
Hearthome City Srdcedomé město
Hearthome City
91(DP)
81(Pt)
Toto město je místo, kde se scházejí lidé a pokémoni. pokud má pokémon dobrý vzhled (nebo co je potřeba na soutěže o "stuhu". Stuha je jen v ANIME, ale co je ve hře to nwm, ještě se mi to nepodařilo vyhrát, tak doporučuji zamířit do Contest Hall. Máme tu vstup na Amity náměstí potom je zde pokécenter (je všude, budu jen uvádět tam, kde bude pokégym), pokémart ( je všude, budu jen uvádět tam, kde bude pokégym), a samozrejmě tu je také již zmíněný pokégym. Šéfem stadionu je Fantina, která se zaměřuje na pokémoní duchy. je tu ještě jedna budova, která stojí za zmínku a to je pokémoní fanclub
Solaceon Town Obec Solaceon
Solaceon Town
28 (DP)
31 (Pt)
Zde je místo pro odpočinek a je tu denní péče o pokémony a taky je tu vstup do Solaceonských ruin.
Veilstone City Závojokamenné město
Veilstone City
77 (DP)
82 (Pt)
Toto město je velmi bohaté na ocel. Obec je izolována od všech ostatních měst a obcí. Nachází se tu spousty zábavy, ale tu jako obvykle pokemart (největší v celém Sinnoh), pokecenter a to nejdůležitější pokégym, kterému šéfuje Maylene, která se specializuje na bojové typy pokémonů. Je zde také Game Corner (herna), směnárna a také tu mají sídlo největšího zla a tím zlem je TEAM GALACTIC (galakťáci).
Pastoria City Město Pastoria
Pastoria City
47 (DP)
44 (Pt)
Toto město tu dříve stálo, aby ochránilo Velkou bažinu, ale to se podařilo až v průběhu let. je zde park Safari, Rozhledna na bažinu, pokémart, pokécenter a jedna delmi důležitá budova jménem pokégym, kterou vede trenér Crasher Wake, který se specializuje na pokémony vodního typu.
Celestic Town Město Celesta
Celestic Town
22 Tahle obec se historicky řadí do starověku, tudíž je tato obec velmi stará. Jedinné co tu stojí za zmínku je malá svatyně, která se nachází v centru města.
Canalave city Město Canalava
Canalave City
40 Přístavní město, které je děleno řekou na 2 části. Je zde knihovna, pokémart, pokécenter a pokégym, kterouv vede Byron, který má specializaci na ocelové pokémony.
Snowpoint City Sněhobodové město
Snowpoint City
31 Tohle město je zázrakem celeho regionu Sinnoh. Momentálně tu je Sněhobodový chrám, pokémart, pokécenter a taky náš pokégym, kde je povinnost utkat se s trenérem jménem Candice, která má u sebe jen ledové pokémony.
Sunyshore City Slunobřežné Město
Sunyshore City
47 (DP)
48 (Pt)
Máme zde další přístavní město tentokrát je trochu jiné než to předchozí. Zde moc zajímavých budov není, ale pár jich tu je a ti jsou pokémart, pokécenter, pokégym, kterou vede trenér jménem Volkner, který se vyzný v elektrických typech pokémonů.
Pokémonová liga v regionu Sinnoh Pokémonová liga
Pokemon League
? Místo, kde se nachází vítězná cesta a pokémonová liga. Tady končí PRVNÍ část celé hry. sem lze vstoupit pokud je poraženo všechny trenéři stadiónu (pokégymu). Je zde 2 pokécentery, 1 pokémart a 1 vstup do pokémonové ligy (ten hradu prostřed nahoře).
Fight Area Bojový prostor
Fight Area
31 Další přístavní město, ale je tu menší rozdíl a ten je, že toto město je velmi malé. je zde trajekt, který doveze do Sněhobodového města a zpět. Dále tu máme Battle Frontier (známá zkratka BF).
Survival Area Prostor přeživších
Survival Area
20 Místo, kde trenéři a jejich pokémoni zlepšují dovednosti (boj, obrana, ... atd.)
Resort Area Rekreační oblast
Resort Area
11 Město, kde se nebojuje, ale jen odpočívá.

Cesty

Cesty v regionu Sinnoh jsou značeny 201 až 230, čím se o dost liší od předchozích regionů.

Poloha

Region Sinnoh má čtrnáct měst a tři oblasti a jedno extra místo, které se jmenuje Pokémonová liga. Je zde až 30 tras, které vedou po celém Sinnoh. Je zde také pár ostrovů (Acuity, Valor, Verity). V tomto ragionu je hodně skal, proto se mu také může řikat Skalnatý region nebo Skála. Hora Mt. Coronet je ve středu regionua její pohoří rozděluje tento Region Sinnoh a Západní a Východní. Díky poloze tohoto regionu se může v Sinnoh konat spousta pokémonních super ZÁVODŮ. Co se týká podnebí, tak jsou zde tropy o proti minulým regiónům. Sinnoh je velmi bohatý díky dolu ve městě Oreburgh.

Anime - exkluzivní lokace

Obrázek Umístění Popis
obec Alamos Obec Alamos
Almos town
Tato obec se nachází mezi městy Orebugh a Jubilajk. Zde je časoprostorová brána, ale nikdo neví jak vypadá. Potom tu dále najdeme halu pro konání pokémonních soutěží.
Hořící hrad Hořící hrad
Amber castle
Tento hrad je veskutečnosti jeskyně, která se nachází v lese u města Eterna (Eterna les). Bydlí tu dva pokémoni, kteří se jmenují Combee a Vespiquen.
Marantová obec Marantová obec
Arrowroot town
Jedna z nejmeších obcí zde v tomto regionu Sinnoh vůbec. Zde najdeme halu na konání pokémoonních soutěží. Potom tu máme palác ve kterém žije mladá princezna Salvia. Tato obec má barevné budovy.
Matoucí les Matoující les
Bewilder forest
Nachází se mezi Písečným městem a mestěm Jubilajk. Žije zde pokud dobře vím jen jeden pokémon, a to je Stantler, který používá hypnózu pro zmatení trenéra, který ho chcce chytit.
Brusel Obec Brusel
Brussel Town
Zde se pořádají jen pokémonní souteže, jinak tu nic zajímavého není.
Camelia Kameliaská obec
Camelia Town
Nachází se kousek od obce Svítání. Tato obec je první, které pořádalo pokémoní atletiku.
Výzkumné centrum Historické výzkumné centrum ve městě Celesta
Celestic town Historical research center
Toto výzkumné centrum se nachází ve městě Celesta, který se věnuje výzkumu Dialgi a Palkia a také vodní zástupci (téže legendární pokémoni) v tomto regionu Sinnoh. Centrum vede profesorka Carolina, jež je babičkou zdejší šampiónky Cynthia (nemá vyhraněný typ pokémonů) pokémonové ligy v tomto regionu Sinnoh.
koruna Korunové město
Crown City
Zde bydlí pokémon Celebi. Zde byl i taky rostlinný život, ale lidé ho zničili a postavili tu toto město. Před 20 lety tu byli pokémoní legendy z regionu Johto (Entei, Raikou, Suicune). Toto město vydíme ve filmu Zoroark: Mistr iluzí.
pampeliška Pampeliškový ostrov
Dandelion island
Nachhází se kousek od konvalinkového ostrova. Ostrov je celkem dost malý v tomto regionu Sinnoh. přepravit se na tento ostrov se dá jen pomocí člunů. Jinak se terén na tomto ostrově celkem dost horský až lesní. Dle pověsti tu je poklad, který hlídá nějaký temný pokémon (že by legendární pokémon?).
svítání Obec Svítání
Daybreak town
Je to obec jako ostatní obce, kterých je v Sinnoh hodně. Nachází se mezi Hearthome city a Sunyshore city. Konají se tu pokémonní soutěže. Toto je jedinné místo, kde při soutěžích se používá dvojí hra (hra se dvěma pokémonama).
Dustox Květionvá pole Dustoxů
Dustox flower field
Toto je místo, kde se pokémoni jménem Dustox schromážďují a páří se. Je to druhé místo po Mt. Coronet, kde se pokémoni Dustoxové sejdou. Kupa Dustoxů je schopna vytvořit takový zvláštní předmě a tím je mystická arch nad horama.
ocean Oceanové diablo
Diablo´s ocean
Malé výčnělky skal z vody na sever od Canalave města. Je zde magnetické pole, které nutí lodě zbláznit nebo v horším případě uplně zdemolovat a to tak, aby nikdo nepřežil. Na jednom výčnělku je krystal, který probudí legendárního pokémona Deoxyse zpět k životu podlouhé době.
emera Emerahájová obec
Emeragrove town
Tato obec se nachází blízko města Hearthome. Gardenia se sem jednou za čas příjde podívat.
eterna Eterna muzeum
Eterna museum
Zde toho moc k pozorování není. Stojí jen za zmínku model Vesmírně časové věže a model Adamantového orbu.
gracieda Gracieda
Gracieda
Zde se nachází Květinováá zahrada, kde se každoročne jednou ročne scházejí pokémoni, kteří mají jméno Shaymin. Zde maji tu čest, že dostanou křídla od jedné kytky (nwm jméno), ale jsou jen asina tři nebo čtyři dny.
green Zelenostanicová obec
Greenstation town
Zde je jen jedna zajímavá věc a to je Sídlo Team Rocket. Víc toho o této obci není známo.
lake Jezero Psyducků
Lake of Psyducks
Zde je mnoho Psyduckových rodin, jelikož je toto pro ně opravdový domov.
lily Konvalinkový ostrov
Lily of the Valley island
Dřív se tu konala pokémoní liga, však dnes už ne díky tomu, že byla přesunuta k Vítězné stezce. Nynější generace (myslím mladé trenéry) neví proč to tak bylo přesunuto.
majolika Obec Majolika
Majolica town
Nachází se u Srdcedomého města. JUe zde Jezero a u něj je hala s místnotí, kde se konají pokémoní soutěže. Víc věcí tu není známo.
metagross Metagrossovo pohoří
Metagross Mountain
Jsou to jen obyčejné hory pojmenované po legendárnímu pokémonovi, který má jméno Metagross. Jestli tu ovšem Metagross vůbec je nebo žije, to nikdo neví, je to totiž záhada Metagrossova.
michina Obec Michina
Michima town
Tato obec se nachází mezi krajinou a Metagrossovými horami. Uprostřed teče řeka Chima. Tato obec byla použita ve filmu Arceus a klenot života.
temná hora Stinná hora
Mt. Shady
Tato hora je známá díky pokémonovi Gible, která tu žije. Tento pokémon se dá velice těžce chytit (podle mě je to nemožné)
hall Sousedská obec
Neighborly town
Zde je jen pokémoní soutež (Contest hall).
akademie Letní pokémonová akademie
Summer pokemon academy
Nachází se na cestě 210. Její délka je jeden týden a vyučuje zde i náš profesor Rowan, který taky tady opět odkazuje se na Mt. Coronet. Jejich studenti (jsou rozděleni na MODRÉ, ČERVENÉ a ZELENÉ) mají společné aktivity, kde trénují své schopnosti a taktiku boje. Ma tu každý Akademik svou ložnici. na konci toho týdne se body sečtou a zjistí se výtěz družstev, tak i jednotlivce.
sandály Obec Sandálosláma
Sandalstraw town
Sever regionu Sinnoh. Je tu domov pokémoních soutěží a také pokémoních ping-pong turnajů.
shelter Obec Zcelator
Shelter town
Tato obec se nachází u Sněhobodového města. Tato obec je spíše přístřešek (nebo kousek skály těsněuu města) nebo co to přesně je nikdo neví. Zde nic jiného už nenajdeme, tak šup dál.
time Vesmírně-časová věž
Space-time tower
Nachází se v Alamosové obci. na Jeho vrcholu jsou dvě koule rotující po oběžné dráze. V ámcičasu je tam i kyvadlo. Tato budova je dvouvěžová. Tyto věže tvoří největší budovu v celém světě pokémon.
Squall Sqolvil
Squallville
Místo, které má soje pokémonní soutěže, které se jmenují POKÉRINGER. V tomto místě je mnoho vychru.
rujny Samit ruin
Summit ruins
Normální obyčejné ruiny, které slouží k prozkoumávání. Zde hledají studenti Letní pokémonové akademie talisman, který určuje kdo z dvojice odejde s prázdnou. Ten kdo odejde s prázdnou tak ve škole skončil a nebo opakoval ročník. Ruiny je jedna z aktivit letní pokémonové akademie.
věž Věž slunobřežného města
Sunyshore town tower
Nachází se ve Slunobřežném městě. je pokryta cellá Solární technologií a berou z ní energii pro celé město.
teni Osada Teni
ten´i village
Tato osada se ukázala ve filmu GIRATINA NEBESKÝ VÁLEČNÍK. Osada leží u jednoho ledovce a v osadě se nachází chrám, který chrání region Sinnoh před zničením ledovcemi. Jednomu pokémonovi se podařilo ten chrám zničit a jmenoval se ZERO (neznám tohoto pokémona). Když bylo zavteřinu dvanáct přiřítil Regigigas a několik Mamoswineů a region Sinnoh zachránily.
xatu Les pokémonů Xatu
Xatu´s forest
Les, který se nachází u Dvojlístečkového města. Žijou zde pokémoni druhé generace, kteří mají jméno XATU. Je zde také jeden psychický pokémon, který dokáže, aby někdo (ať, člověk nebo pokémon)k kdo mu chce ublížit, aby viděl minulost nebo přítomnost nebo budoucnost.
coronet Hora Koronet
Mt. Coronet
Hora v tomto regionu Sinnoh, která tu hraje velkou roli. Tato hora je nejvyšší v Sinnoh, která se nachází uprostřed regionu. Podle legendy se pravý, že na vrcholku této hory Arceus stvořil pokémony Dialgu, Palkii a Giratinu. Vrcholek této hory je až v mracích tudíž není vidět. Ovšem jestli je legenda pravdivá to nikdo neví.

Něco co je zajímavé k pamatování

Obrázek Místo Popis
pal park Pal Park Park s divokými pokémony, něco jako Park Safari. Lze zde chytit mnoho pokémonů různého druhu.
lake Ever Grande Lake hotel Tento hotel je velmi velký a hodně zajímavý, a to díky tomu, že má spouty zvláštních věcí jako je Restaurace SS (Seven Star), stará žena hledající klíč (musíte ho donést (odkud nwm)), Herní ředitel regionu Sinnoh. recepce, a jsou tu denně (od 9 do 11 hodin) dvoj bitvy (2 vs. 2 pokémoni)
Underground Underground Nachází se pod celým reionem Sinnoh. Je zde možno získat od evolučního kamene po něco co si řiká TOXICKÁ DESKA (sám nwm coto je). Vedou se zde jurzy hornictví. Jsou tu také pasti.
eterna Eterna les Les v tomto regionu Sinnoh, který se nachází mezi městem Jubilajk a městem Eterna. Tento les je Velmi rozsáhlý. Nachází se na stezce 205. Les je zahalen v mrazivém vzduchu a jeho porost tvoří bludiště. Zde je jen jedna věc zajímavá a to je starý zámek, ale nikdo nevý, kde je, jelikož jeho majitel zemřel a neměl dědice, tudíž se někde v lese ztratil a kdo ví jestli tu vůbec ještě je.
moss Rock moss Kámen umožňující vývin pokémona první generace, jeho jméno je EEVEE, který se vyvyne pomocí tohodle kamene do pokémona LEAFEONA (dříve to nebylo možné). Další takový kámen je v regionu UNOVA. Nachází se na cestě 217.

Podnebí

Podnebí v tomto regionu Sinnoh je rozděleno na dvě části a to na horské  pásmo a nížiny a také je tento region bohatý na vodu. Mt. Coronet tvoří jednu zdvou částí regionu. Tato část je velká asi jako region Kanto a region Johto dohromady. Sever tohoto regionu Sinnoh je velmi mrazivé (příklad je Sněhobodové Město (Snowpoint City)). Zmiňované město je příkladem, které je pořád zasněžené jako ostatní města na severu. Na jihu je pro změnu tropické klima, kde se nachází Dvojlístečkové městečko. Ostrov na kterém je bojová zóna i když je na severu tak tam nenasněží, protože je tam tepleší klima. Na cestě 228 je neustále písečná bouře. Na jihu Bojové zóny jsou husté a tropické jungle. Na pevnině je jen pět vodních cest. Je zde mnoho jezer (příklad: Lake Valor, Lake Acuity, Lake Verity). Mokřadní půda je zde celkem dost populární. na Mokřadech je postavené Pastoria City.

Sinnohská liga

Hlavní článek: Sinnohská liga

Elitní čtyřka v Sinnoh

Sinnohská liga
Generace IV Region: Sinnoh
Trenér stadionu Město Typ Odznak
Roark
Roark

Město Oreburgh
Oreburgh City
Kamenný Rudový odznak
Rudový odznak
Gardenia
Gardenia

Město Eterna
Eterna City
Travní Lesní odznak
Lesní odznak
Maylene
Maylene

Město Veilstone
Veilstone City
Bojový Dlaždicový odznak
Dlaždicový odznak
Crasher Wake
Crasher Wake

Město Pastoria
Pastoria City
Vodní Mokřinový odznak
Mokřinový odznak
Fantina
Fantina

Město Hearthome
Hearthome city
Duchový Zkamenělinový odznak
Zkamenělinový odznak
Byron
Byron

Město Canalave
Canalave city
Ocelový Důlní odznak
Důlní odznak
Candice
Candice

Město Snowpoint
Snowpoint city
Ledový Rampouchový odznak
Rampouchový odznak
Volkner
Volkner

Město Sunyshore
Sunyshore city
Elektrický Majákový odznak
Majákový odznak

Člen Elitní čtyřky Specializace
Aaron
Aaron
Hmyzí typy
Bertha
Bertha
Zemní typy
Flint
Flint
Ohnivé typy
Lucian
Lucian
Psychické typy
Cynthia
Cynthia
Bez specializace

Frontier Braini

Hlavní článek: Battle Frontier - Sinnoh

Vůdce Příslušnost Print
Palmer
Palmer
Bojová věž
Battle Tower
Stříbrný Tower Print
Stříbrný Tower Print
Stříbrný Tower Print
Zlatý Tower Print
Zlatý Tower Print
Zlatý Tower Print
Thorton
Thorton
Bojová továrna
Battle Factory
Stříbrný Factory Print
Stříbrný Factory Print
Stříbrný Factory Print
Zlatý Factory Print
Zlatý Factory Print
Zlatý Factory Print
Dahlia
Dahlia
Bojová arkáda
Battle Arcade
Stříbrný Arcade Print
Stříbrný Arcade Print
Stříbrný Arcade Print
Zlatý Arcade Print
Zlatý Arcade Print
Zlatý Arcade Print
Darach a Caitlin
Darach a Caitlin
Bojový hrad
Battle Castle
Stříbrný Castle Print
Stříbrný Castle Print
Stříbrný Castle Print
Zlatý Castle Print
Zlatý Castle Print
Zlatý Castle Print
Argenta
Argenta
Bojová hala
Battle Hall
Stříbrný Hall Print
Stříbrný Hall Print
Stříbrný Hall Print
Zlaty Hall Print
Zlatý Hall Print
Zlatý Hall Print

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)