Unova 
Region Unova
Region Unova je ve světě pokémonů celkem dost zajímavý od ostatních regionů, které zatím jsou známy (Kanto, Johto, Hoenn a Sinnoh). Od ostatních regionů se liší třeba tím (pokémoni, podnebí,ale třeba i města). Příběh začíná ve městečku Nuvema, kde profesorka Juniperová ti nabídne jednoho ze tří pokémonů Travní typ (Snivy), Vodní typ (Tepig), Ohnivý typ (Oshawott). Tento Region Unova se nachází poměrně daleko od těcho zbylejch čtyř a přpomíéná mi jedno město ve spojených státech Amerických a to konkrétně velké metropolitní velkoměsto New York.

Návrh regionu

Pán jménem Junichi Masuda vysvětluje, že název regionu v překlad znamená "Jedna odruda", což by mohlo nějak naznačit vztah regionu bohatého na přírodní odrudy a pokémony, kteří se těmito odrůdami živý.

Trocha Historie

Historie Regionu Unova se se začala datovat zruba před třemi tisíci lety a je do cela zajímavá, tek si poďmě něco o ní říct.


Region Unova ve hře

Region unova ve světě

Region Unova - podzemí


Města, cesty a ostatní zajímavé lokace

Populace

Ragion Unovaje co se týče obyvatel největším regionem na světě ve světě pokémonů. Ve hře Black&White se nachází velké množství obyvatel a jejich počet je přesně 804 ve všech městech i obcích.

Města a vesnice

obrázek lokace populace popis
Black White
Nuvema Nuvema město 10 Venkovské město, kde začíná naše dobrodružství. Nachází je u moře. Naštěstí vždy obyvatellé utečou pokud příjde velká voda.
accumula Accumula město 30 Tomuto městu se také říká Kopcovité město, jinak zkrátka tu nic moc zajímavého není.
Striaton Striaton město 46 Vstup do města připomíná sněžné klima. Jinak se také může říkat tomuto městu Památkové město.
Nacrene Nacrene město 50 Skladové město, které vzniklo před 100 lety.
Castilia Castelia město 130 Největší město v tomto regionu Unova. Některé střechy domů dosahují nad mraky.
Nimbasa Nimbasa město 239 Rušné město se spoustou zábavy
DRIFT Driftveil město 55 Přístavní město, která je branou do tohoto regionu Unova.
Mistralton Mistralton město 37 V tomto městě je jedna zajímavost a tou je Runway (čti ranvej) uprostřed města. Jinak se zde pěstuje zelenina.
Iccyrus Icirrus město 34 V zimě je všude sníh, tak až naní vidět, kde tam končí
Opelucid opelucid Opelucid město 52 V tomto městě nejsou vidět nějaké stopy (ať to jsou jakékoliv).B
V tomto městěse respektuje historie a cenné staré předměty.W
liga Pokémonová liga 10 Zde je Elitní čtyřka z tohoto regionu Unova a také zdejší šampión. Jinak se tady lze setkat jen s trenéry, kteří získaly požadovaný počet odznaků (8) z pokégymů (stadiónů).
most Vesnický most 30 Starý most, který postavili osadníci, kteří zde pořád žijí.
Lacunosa Lacunosa město 16 Město, kde všichni ctí staré zvyky a snaží se žít metodicky jako hodinky.
undella Undella město 12 Letní sídlo s pláží pro návštěvníky, kteří mají letní dovolené.
město Černé město 35 Moderní město neustálého vývoje, který používá obyvatele města pro jeho vývoj.
les Býlí les 25 Místo přírodní štědrosti, které je často přitahuje lidi, kteří touží po přírodě.
Anville Anville město 13 Město, kde je zajímavostí železnice.

Cesty

Cesty v tomto regionu Unova začínají od začátku cest, což znamená, že jsou číslovány od 1 do XX (cest je tu hodně, ale já neznám přesný počet). Je to tak proto, aby se nepokračovalo 301 a dál. A taky to může být nastaveno díky tomu, aby se možná zbytečně nepsaly trojciferná čísla nebo něco takového.

Anime - excluzivní zajímavé lokace

obrázek umístění popis
28 Oblast 28 Tato oblast je celkem dost obrovská. Nachází se u stezky 4, na které letělo podle legendy UFO. Zde jistý profesor Iccarus žil a studoval tu pokémony a zvlášť se tu setkal s jedním vzácným pokémonem, který má jméno  Elgyem (takhle by se to nějak mělo psát).
fight Bojový klub Bojových klubů je po celém regionu UNOVA spousta. Vlastní je trenér z obce Majolika (region Sinnoh) Don Georges. je zde pro treéning pokémona bazén ale i pokégym (stadión, tělocvična jak kdo chce, ja budu řikat pokégym).
hrad Zřícenina hradu Černého hrdiny Zřícenina hradu Černého hrdiny, který se nachází v blízkosti jeskyně Chargestone. V této zřícenině se náš hrdina Ash setkal s legendárním pokémonem, jehož jméno je Zekrom. Je zde jeden záhadný muž, který se jmenuje Cedric Juniper (nějaký příbuzný hlavního profesora tohoto regionu UNOVA), který má na ochranu dva pokémony a jsou to Sigilyph a Cofagrigus.
čas Hodinová věž Hodinová věž je neznámí orientační bod na mapě. Tato věž se nazází v neznámém městě. Ash a jeho přátelé se zde potkali s pokémonem Darmanitem a pokémonem Darumaka. Ash a ostatní pomohli záchránit tuto věž přd demolicí.
eindoak Město Eindoak Toto město se hlavně objeví ve čtrnáctém filmu. Toto je údolí předků. Během bitvy turnaji konané na soutěži pro město je Harvest Festival. Zde se také Ash potká legendárním pokémonem Victini.
vale Království údolí Toto království je pravý domov předků, a v té době tu vládnul i král. Položka Dragoon Force dodává království moc
Mansion Litwick Mansion Je u stezky čtyři, a našli ho Ash a jeho přátelé v době, kdy neuvěřitelně pršelo a potřebovali se schovat tak jim tato budova přišla vhod. toto je domov pokémonů Litwick a Lampent.
luxuria Město Luxuria nachází se mezi městem Striaton a městem Nacrene. Má svůj bojový klub, který provozuje místní Don George. Ash zde měl druhý zápas s Tripem, který ovšem prohrál.
Miloš Milošův ostrov Nachází se u města Driftveil. Připisují se k tomuto ještě dva ostrovy, a nanich žijí pokémoni Tornadus a Thundurus.
věž Mistralton věž Nachází se ve městě Mistralton, kde je její orientační bod. Zabírá nebezské brány, a také se tu konají festival na počet této věže.
Nimbasa Nimbasa obec Nachází se na jihu města Nimbasa. Zde se účastní Ash turnaje, který se jmenuje Turnaj Klubové Bitvy.
duha Duhové údolí Je někde okolo steky 4. také našihrdinové se zde ukázali potom co jedné dívce pomohli vyhrát milostný zapas.
meč Údolí meče Toto je hrad v údolí Království, konkrétně ve středu města. Je to tu blízko městak Eindoak.
toaru Obec Toaru Stezka 7 mezi městy Mistralton a Iccyrus. Koná se zde turnaj, který se jmenuje Donamite.
drak Dračí obec Rodné město Iris. Zde můžeme obdivovat pokémony Dračího typu. Iris zde získala od Šampiona pokémonová ligy regionu Unova Aldera pokémona, který má jméno Axew.

Podnebí

Podnebí v tomto regionu Unova je celkem dobrá a to díky to, že vše závisí na daném ročním období ...

Unovská liga

Hlavní článek: Unovská liga

Elitní čtyřka v Unově

Unovská liga
Generace V Region: Unova
Trenér stadionu Město
Typ Odznak
Cilan
Cilan
Chili
Chili
Cress
Cress
Město Striaton
Striaton City
Travní, Ohnivý, Vodní Trojtý odznak
Trojtý odznak
Lenora
Lenora
Město Nacrene
Nacrene City
Normální Hlavní odznak
Hlavní odznak
Burgh
Burgh
Město Castelia
Castelia City
Hmyzí Broučí odznak
Broučí odznak
Elesa
Elesa
Město Nimbasa
Nimbasa City
Elektrický Bleskový odznak
Bleskový odznak
Clay
Clay
Město Driftveil
Driftveil City
Zemní Zemětřesný odznak
Zemětřesný odznak
Skyla
Skyla
Město Mistralton
Mistralton City
Létající Tryskový odznak
Tryskový odznak
Brycen
Brycen
Město Icirrus
Icirrus City
Ledový Rampouchový odznak
Rampouchový odznak
Drayden
Drayden
Iris
Iris
Město Opelucid
Opelucid City
Dračí Legendární odznak
Legendární odznak

Člen Elitní čtyřky Specializace
Shauntal
Shauntal
Duchové typy
Grimsley
Grimsley
Temné typy
Caitlin
Caitlin
Psychické typy
Marshal
Marshal
Bojové typy
Alder
Alder
Bez specializace

Komentáře
#1 | zuzana dne May 05 2012 17:43:05
Super
#2 | eissrpct dne November 20 2012 18:51:23
Normally, a 3D HDMI cable lies in the range of 10 to 15 meter. <a href=http://www.dflpos.com>Moncler Outlet</a> wgopzozd
kauooosh <a href=http://www.ashbrookinn.com>Gucci Handbags Outlet</a> qezgpibq <a href=http://www.4victoriainn.com>beats by dre on sale</a> gcnoprfy
#3 | crmtnqtv dne November 20 2012 20:01:43
In case you are thinking about how you can benefit from getting online degree programs, check this out.. <a href=http://www.dflpos.com>moncler coats</a> ybmmbilg
encqjojc <a href=http://www.ashbrookinn.com>Gucci Handbags Outlet</a> bfdrwrkf <a href=http://www.4victoriainn.com>cheap beats by dre mixr</a> dqywyrkd
#4 | cypviqpr dne November 23 2012 18:58:32
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>canada goose mystique jacket</a> You then simply leave your front door slightly open, anytime you are not running the washer, to allow the stale air to exhaust out the front. cbqfzsqj
rupxigiq <a href=http://www.depialva.com>http://www.depialva.com</a> epootmui <a href=http://www.converyoils.com>doudoune moncler enfant</a> pzhhtzkx <a href=http://atmosinfo.com>canada goose outlet toronto</a>
#5 | euskexhm dne November 23 2012 20:21:05
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>canada goose chilliwack small</a> With time and with the invention of paper, paper books came into being. nlgxgwuc
whyjesvo <a href=http://www.depialva.com>uggs on sale</a> roplcohx <a href=http://www.cmariavirgen.org>doudoune moncler femme</a> btnmnvpr <a href=http://atmosinfo.com>canada goose parkas</a>
#6 | mpydgzrz dne November 24 2012 03:46:28
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>canada goose expedition vs chilliwack</a> Dating sites are very popular among the people of different ages. zbkikfhc
vaoqvdcu <a href=http://www.depialva.com>uggs outlet</a> hxicjvgx <a href=http://www.cmariavirgen.org>doudoune moncler femme pas cher</a> tspjavuw http://atmosinfo.com
#7 | lnvangtf dne November 24 2012 05:00:51
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>canada goose jacket prices toronto</a> Because of its large size, they are stored in sto. dwvslcon
efxkdivy <a href=http://www.depialva.com>uggs for sale</a> cqgfuaqg <a href=http://www.converyoils.com>doudoune moncler soldes</a> tqbeqnfy <a href=http://atmosinfo.com>canada goose parkas</a>
#8 | oztkstcn dne November 24 2012 07:39:06
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>canada goose 60 off</a> PSWGT-250 Output Power 250W Output Wave Form PURE SINE WAVE DC Input Voltage DC 14 Volt - 28Volt(solar panel) AC Output Voltage AC 95v-130v Frequency 50Hz-60Hz Efficiency 90% No Load current Draw 0.7A Distortion 2% Temperature Protection 55C 卤 5 Net Weight 2.0 kg. zowmmoef
ecrmbxcg <a href=http://www.depialva.com>uggs for sale</a> uodaurhh <a href=http://www.cmariavirgen.org>doudoune moncler enfant</a> hxnklpba <a href=http://atmosinfo.com>canada goose jacket</a>
#9 | zzgmalzg dne November 24 2012 11:26:54
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>buy canada goose coats online</a> The word scuba is actually an acronym for Self Contained underwater Breathing Apparatus. icuwhewg
ioejiobo <a href=http://www.depialva.com>uggs on sale</a> zwdoituk <a href=http://www.cmariavirgen.org>doudoune moncler enfant</a> cirupvtq <a href=http://atmosinfo.com>canada goose parkas</a>
#10 | cgcjvanq dne November 24 2012 12:38:46
<a href=http://www.jacketstorontostores.com>canada goose ladies down mystique parka</a> From there, the next major release will come at the end of the October. fcnjxjah
suwbnapm <a href=http://www.depialva.com>ugg sale</a> myssikmc <a href=http://www.cmariavirgen.org>doudoune moncler soldes</a> nhfgcbcl <a href=http://atmosinfo.com>canada goose toronto factory</a>
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)