Johto 
Johto ve hrách HGSSRegion Johto je rozlehlá oblast západně od Kanta. Johto a Kanto jsou součástí pevniny na západ od Indigové nížiny, která patří do regionu Johto. Tento region byl prvně uveden v Pokémonních hrách Gold a Silver a je domovem dalších 100 pokémonů, kteří nebyli přítomni v předchozích hrách. Ve II. generaci her a jejich předělávkách (HeartGold a SoulSilver) hráč začíná ve svém putování v New Bark Town, kde dostane možnost si vybrat jednoho ze tří startovních Pokémonů. Jsou to Chicorita, Cyndaquil a Totodile. Města v Johtu dostaly název po názvu rostlin a nebo věcí týkajících se rostlin.

Johto se vrací ve IV. Generaci her a to ve hrách HeartGold a SoulSilver. V těchto hrách jsou všechny lokace jako v jejich předchozích verzích, ale některé oblasti, jako Safari Zone jsou nově přístupné.

Návrh regionu

Svět PokémonPřes to, že jsou si Johto a Kanto vzdáleností k sobě blízko, přes to se liší jejich kultura. Kanto je založeno na opravdovém regionu Kantō v Japonsku. Ve srovnání s tradiční oblastí Kansai, kde sídlí Johto, je Kanto moderní a technologicky vyspělé, což se odráží ve vzhledu města a budov, jako je například laboratoř na Růžovém ostrově nebo elektrárna. Tato skutečnost se odráží i v tom, že Kanto je jediný region bez legend, mýtů a tradic spojený s Pokémony. Kanto je zaměřeno na inovace, vždyť je to právě tento region, kde firma Silph Co. vynalezla Master Ball, tedy nejvyšší fázi Poké Ballu, který byl kdy objeven. Kanto region je převážně vulkanického původu a na jeho půdě není možnost vypěstovat bobule (II.,III. a IV. generace). Lidé z Kanta jsou považováni za vzdělané, odměřené a společenské. Kansai a Kantō se nacházejí na největším ostrově Japonska - Honšú a podobně jako Johto a Kanto představují harmonii soužití dvou kultur. Tyto rozdíly jsou nejvíce patrné ve hrách, když hráč mluví a dozvídá se o obyvatelích obou regionů.

Některé kulturní zvyky regionu Johto jsou hluboce zakořeněny v japonské historii. Kyoto, což je pravděpodobně základ Týkového města, je považováno za kulturní centrum Japonska. Historické chrámy, svatyně, paláce, zahrady a jejich architektura byla zachována. Toto propojení se odráží však v mnoha oblastech Johta, ačkoliv existují jisté výjimky, jako například Zlatoprutové město, které je typické moderní.

Historie

Asi 1500 let před moderní dobou, byl na místě nyní známém jako Alphská zřícenina (Ruins of Alph) v Johtu vyvinut systém pro psaní moderní latinské abecedy. I když nikdo přesně neví, kdo tamní zříceninu postavil, výzkum ukazuje, že lidé chtěli koexistovat s tajemnými Unowny, kteří vypadají jako jedny ze známých písmen abecedy. Starověká civilizace postavila však nejen zdi s nápisy Unownů, ale také z neznámých důvodů sochu Pokémona.
V určitém okamžiku se zvenčí začali shromažďovat kolem zříceniny cizí lidé. Unowni odmítli kontakt s kýmkoli. Aby lidé žijící v blízkosti ruin zajistili Unownům klid, rozhodli se odstěhovat. Po sobě však zanechali složité hádanky, kdyby se náhodou jednou chtěli vrátit zpět. Skupina lidí se vydala k hoře daleko na sever, kde se setkali s další skupinou lidí, kteří pocházeli ze Spear Pillar. Tyto dvě skupiny se spojily a postavili klášter na počest Arceuse. Do stavby přidala každá strana svou architekturu a obě tyto kombinace můžou ukazovat na zvláštní vztah mezi Unowny a právě Arceusem. Chrám od té doby zůstal v troskách a jeho nejnižší podlaží je nyní známo jako Sinjohská zřícenina. Rituály se však ubíraly jiným směrem a to hlavně do Týkového města, kde je místní obyvatelé uctívají tancem.

Přibližně 700 let před moderní dobou se lidé z Týkového města rozhodli postavit dvě devítipatrové věže, aby podpořili přátelství mezi lidmi a Pokémony. Tradovalo se, že západní věž sloužila k probouzení Pokémonů a zvonová věž na východě k jejich odpočinku. Obě dvě věže se staly hnízdem dvou legendárních létajících Pokémonů, a to Lugie a Ho-Oha.
O 550 let po postavení věže do ní udeřil blesk. Plameny zachvátily věž a zuřily ještě tři dny poté. Náhlý liják plameny uhasil, ale v té době věž vyhořela do základů. V ohni uhynuli tři Pokémoni, ale Ho-Oh sestoupil z nebe a oživil je. Vzkříšení Pokémoni ztělesňují tři mocnosti: blesk, který udeřil na věž, oheň, který spálil věž a voda, která uhasila oheň. Tito tři pokémoni, uvědomující si svou moc, se rozutekli do pastvin po Johtu. Lugia a Ho-oh při pohledu na rostoucí vzdálenost mezi lidmi a Pokémony odletěli a do města se již nikdy nevrátili.

Asi 500 let před moderní dobou byla postavena Cianwoodská lékárna, která se tak stala světově nejstarší lékárnou vůbec. Zhruba před 400 lety bylo Azalkové město v Johtu zasaženo dlouhodobě vlnami sucha a své místo v tomto městě dostali Slowpokové, kteří dokázali svým zíváním přivolat déšť.

V současnosti se z města New Bark vydává na svou cestu Ethan/Kris/Lyra a získává svého prvního Pokémona od profesora Elma. Zrzavý chlapec ukradne jednoho z Elmových Pokémonů a svede souboj s Ethanem/Kris/Lyrou. Poté, co je poražen, pokračuje skrz Johto. Oživil Team Rocket z Kanta, rozzuří červeného Gyaradose a pokusí se kontaktovat Giovanniho v zoufalém pokusu převzít Rádiovou věž Zlatoprutového města. Ethan/Krs/Lyra nadále shromažďuje odznaky. Po získání všech osmi odznaků cestuje do Indigové nížiny v Kantu, kde poráží současného šampiona a dostává se do síně slávy.
Ethan/Kris/Lyra má nejvýznamnější vliv na Johto. Spočívá v tom, že se setkal/a se třemi legendárními psy, stejně jako svolali Unowny, Lugii a Ho-Oha po dlouhé době nepřítomnosti. Nová kapitola v historii začíná!

Týkové město Typická mapa Johta Mapa Johta ve hrách Spálená věž

Města, cesty a ostatní lokace

Johto má dvanáct měst a obcí. Brána do Safari Zone a Vstup do Bojové věže působí spíše jako turistická destinace a za města se nepovažují. V regionu Johto není žádná Pokémonová liga. Region Kanto vystavěl svou ligu na hranici Johta a Kanta a svou ligu sdílí společně s Johtem.

V regionu Johto je 20 různých tras, které umožňují trenérům cestovat z jednoho místa na další. Johto a Kanto má stejný trasový systém. Cesty se v Kantu číslují do 28 a v Johtu pokračují s číslováním až do 48, přičemž cesty 47 a 48 jsou dostupné pouze ve čtvrté generaci. Ve srovnání s Kantem zde není tolik námořních tras, ale zato těch pozemních je zde mnoho. V některých oblastech, jako je například cesta 33, pořád prší a v jiných zase panují různé klimatické a povětrnostní podmínky. Toto klima bylo zjištěno až ve čtvrté generaci her.
Spojovací pevnina mezi Kantem a Johtem se nezdá být na hraně obou regionů, ale spíše jen na straně Kanta. Cesta 28 je ve vlastnictví Kanta a tvoří hranici mezi oběma regiony. Přitom je to vlastně jediná cesta v historii, která umožňuje přístup do dvou regionů najednou. Je to podobné jako u tras 26 a 27, která patří opět Kantu, a trenéři jsou schopni se sem dopravit pomocí útoku Fly (let) z Johta ve čtvrté generaci.

Populace

Při zahrnutí všech měst, vesnic a ostatních míst, je celková populace ve hrách HeartGold a SoulSilver 441.

Města a vesnice

Mapa Město Populace Popis
Město nových začátků Město nových začátků 11 Město, kde fouká vítr a vypráví o nastávajících změnách.
Třešničkové město Třešničkové město 22 Město, kde můžete cítit drobné květy a mořský vánek.
Fialkové město Fialkové město 52 Tato stará vesnice je stále obklopena stromy. Nachází se zde Sproutí věž, což je místo, kde se lidé učí žít plně s Pokémony.
Azalkové město Azalkové město 31 Město, kde Pokémoni a lidí žijí v jednoduché harmonii. Nachází se zde jeskyně Slowpoků, kteří zde chodí pít.
Zlatoprutové město Zlatoprutové město 126 Rozvíjející se město, kde lidé a Pokémoni přicházejí a odcházejí, jak se jim líbí.
Týkové město Týkové město 46 Město, které i nyní nese stopy své historie. Nachází se zde zvonová věž, věž pro legendární Pokémony.
Olivínové město Olivínové město 47 Město, kde můžete slyšet melodii moře. Ostrovní maják jasně svítí přes oceán silou Ampharosového světla.
Skořicové město Skořicové město 27 Plážové město, které vydělává na moři.
Mahagonové město Mahagonové město 26 Město s podezřelým vzduchem. Je zde ukryto pro ninji.
Trnkové město Trnkové město 40 Tajemná horská vesnice umístěna na skále. Nachází se zde dračí doupě!
Brána do Safari Zone Brána do Safari Zone 13 Místo, kde můžete zažít divoké, ale přitom bezpečné vzdušení.
Vstup do Bojové věže Vstup do Bojové věže ?? Místo, kde lidí z celého světa přichází ukázat svou sílu.

Anime -exclizivní lokality

Obrázek Lokace Popis
alto Alto Mare
Alto Mare
Vodní město, známé jako Johtovské Benátky. Ostrov jihozápdnímm pobřeží. Alto Mare se nachází mezo jihozápadním pobřeží Johta a ostrovy Východního Hoennu. Alto mare můžeme vidět hlavně ve filmu POKÉMON 5: HRDINOVÉ.
arba Arboville
Arboville

Osada několik kilometrů severně od Olivínového Města. Nachází se v lese, tudíž budovy se nacházejí na stromech. Objevil se ve filmu POKÉMON 4: POKÉMON NAVŽDY.
park Bitevní park
Battle park
Zařízení v severním Johtu, které leží mezi Mahagonovým městem a Trnkovým městem. Je příbuzný  s Batlle Frontier.
big Velká obec
Big town
Největší obec v Johtu. je možnost vidět tu mrakodrapy. Jsou tu vidět nějaké pozoruhodné památky jako například: Fontána, Socha pokémona Taurus, Socha pokémona Magikarp.
poprvé Pichu a Pikachu.
údolí Údolí květenství
Bloomingvale
Nachází se mezi Azalkovým městem a Fialkovým městem. Žijí zde Sunflory. Je to teplá kopcovitá oblast s mnoha domy a je zde slunečno téměř každý den. Koná se tu každý rok soutěž Sunflor.
finsko Modré Finsko
Blu Finland
Přístavní město na Ostrově Modrého Bodu.
laguna Modrá Laguna
Blue Lagoon
Největší jezero na ostrově Modrého Bodu. Modré Finsko se nachází kolem jezera. Dále se tu nachází velké kolonie Chinchou
moon Vodopád modrého měsíce
Blue moon Fall
Vodopád vekterém žijí pokémoni Quagsire.
blue Ostrov Modrého Bodu
Blue point Isle
Největší ostrov Vířivých ostrovů. Nachází se severovýchodně od Skořicového města.
bonita Pěkné místo
Bonitaville
konají se tu pokémonní soutěže krásy.
catalia Obec Catallia
Catallia Town
Nachází se mezi městem New Bark a třešňovým městem. Zde policistka Jenny používá pokémona jménem Spinarak místo pokémona Growlithea.
AREA Přírodní údolí Charizardovy rezervace
Charific Valley Natural Reserve
Nachází se blízko Violet City. Zde se Charyzardové ttrénují. Žije zde jen jeden člověk, který se jmenuje Líza.  Spolu se svým Charizardem přezdívaným Charla, která chrání údolí rezervace přeed nebezpečím.
ves Diglettí  vesnice
Diglett Village
Vesnice na červeném ostrově, která byla dříve drsná pouště, ale s pomocí diglettů se transformovala na bujnou zemědělskou půdu.
land Dračí svatá země
Dragoon holy Land
Travnatá a zalesněná půda.
egg Vaječné místo
Eggseter
Místo ležicí mezi Týkovým mteměs a Mahagonovým městem. Každý rok se tu koná extrémní pokémoní závod. Je zde také pokémoní pečovatelské centrum.
flora Florando
Florando
Každý rok se tu koná pokémoní výstava, a pokémoní show.
pole Zelené pole
Greenfield
Nejkrásnější místo v Johtu. Nachází se mezi Azalkovým městem a Zlatoprutovým městem. toto pole je vidět ve filmu pokémon 3: PODLEHNĚTE KOUZLU UNOWNA.
happy Šťastná obec
Happy town
Je v blízskoti Fialkového města.
in Vnitrozemské město 
Inland City
Největší město na Ostrově Modrého Bodu. Je na Jihu Ostrova, který je známí jako vstup na vířivé ostrovy (sevii Islands). Zde se dá zaregistrovat do Vířivého poháru.
city Město Kasado
Kasado City
Nachází na Ostrově Stříbrného Kamene na Vířivích ostrovech. Zde byl do hry GSC zformulována věc na chycení pokémona jménem Lugia.
lucid Jezero Lucid
Lake Lucid
Nachází se mezi Týkovým městem a Olivínovým městem. Je domovem slavné rodiny sestry Joy.
slowpoke Jezero Slowpokeů
Lake Slowpoke
Nachází se mezi Mahagonovým městem a Trnkovým městem. Tohle jezero je známější než jezero Osvícení. Nadaleko tohodle Jezera je chrám pro pobožné lidi.
len Obec Len
Len Town
Nachází mezi Azalkovým Městem a Zlatoprutovým Městem. V obci je les s Duchovým typem pokémonů. Obyvatelé této obce se chrání před nima psychickým typem pokémonů.
marion Obec Marion
Marion town
Toto město se nachází ve Filmu POKÉMON 4: POKÉMON NAVŽDY.
Marron Obec Maroon
Maroon Town
Nachází se mezi Trnkovým městem a Mahagonovým městem.
Megi Město Megi
Megi City
Nachází se na jížním konci Ostrova žluté skály na Vířivých ostrovech. Celé město je složeno z hnízd pokémonů, kteří mají jméno Corsola.
hora Hora Quena
Mount Quena
Tato hora je známá jako vrchol regionu Johto. Žijí tu pokémoni Butterfree.
ogi Ogi město
Ogi City
Přístavní město na Ostrově žluté skály ve Vířivých Ostrovech.
ogi Ogi ostrov
Ogi Isle
Nejsevernější ostrov ve Vířivích Ostrovech. Zde je domov pokémonů jménem LUGIA.
onix Tunel Onixů
Onix Tunnel
Je mezi Azalkovým městem a Zlatoprutovým městem. Jsou tu spousta stalagnitů a stalagtitů, jinak se zde dají chytit pokémoni jménem ONIX.
hill Palmové kopce
Palm Hills
Je mezi městem New Bark a Třešňovým městem. Nejbohatší oblast v Johtu.
pona Palmpona
Palmpona
Je kousek od Azalkového města. Koná se tu soutěž o nejsilnějšího pokémona jménem Taurus.
Isle Ostrov plný Pidgey
Pudgy Pidgey Isle
Ostrov ležící u Ostrova modrého bodu ve Vířivých Ostrovech. Je to zalesněný Ostrov. zde žije kromě pokémonů Pidgey pouze jeden člověk, který se jmenuje Wilbur.
red Ostrov Červeného kamene
Red rock Isle
Je to jeden z Ostrovů Vířivých ostrovů. Koná se tu turnaj o Vířivý pohár.
lake Jezero Remoriadů
Lake Remoriad
Nachází se mezi Týkovým Městem a Olivínovým Městem. Je na vrholu pohoří Remoriadů
hory Pohoří Remoriadů
Mountain Remoriad
Nachází se mezi Týkovým městem a Olivínovým městem.
obec Obec Rekishii
Rekishii Town
Nachází se mezi Týkovým městem a Olivínovým městem.
city Purpurové město
Scarlet town
Město, kde se koná turnaj pohár Výřivých ostrovů.
tajná Tajná zahrada
Secret Garden
Je blízko Alto Mare a žijí zde legendární pokémoni Latios a Latias.
silver Stříbrná obec
Silver town
Vrchol Stříbrné hory. V této obci se každoročně koná pokémonová liga.
isll Ostrov Stříbrného kamene
Silver Rock Isle
Ostrov, který má vliv na pokémona jménem Lugia.
slowpoke Slowpoke chrám
Slowpoke Temple
Blízko jezera slowpokeů. Ve středu chrámu je masivní zlatá soška Slowpokea.
hora Hora Sněhový vrcholek
Snowtop Mountain
Nachází se mezi Olivínovým městem a Týkovým městem. Na vrcholku hory žije legendární pokémon Articuno z regionu Kanto.
lodge Doupě Sunflor
Sunflora Lodge
Nachází se mezi Týkovým městem a Olivínovým městem. Vlastníkem doupěte je Marcello a Sophia.
obec Tranzitní obec
Transit town
Přístavní obec na Ostrově červená skála.
pidgey Ostrovní cesta pryč
Way away Island
Je blízko Týkového města.
coloseum Coloseum
Coloseum
Koná se zde turnaj o pohár Výřívých Ostrovů.
kamen Bílý kámen
Whitestone
Je mezi Týkovým městem a Olivýnovým měste,. tady je to známo díky býlím střechám.
land Wobbuffetí vesnice Village Koná se tu každý rok festival o nejlepšího pokémona, který mmá jméno Wobbufet. Ve vesnici ho má téměř každý.
isle Ostrov Žlutého kamene
Yellow rock Isle
Zde žijí pokémoni jménem Corsola.

Krajina

V Johtu je několik památek, ať přírodních či umělých. Většina budov, věží a míst má historické rysy. K nejstarším místům v Johtu a to i ve světě je Alphská zřícenina, Sproutí věž, Zvonová věž, Spálená věž a jeskyně Slowpoků. Alphská ruina se nachází ve středu Johta, a tvoří tzv. práh se starověkou civilizací, která nejprve kontaktovala Unowny, kterými byl vytvořen první systém pro psaní. Tato zřícenina byla postavena asi 1500 let před moderní dobou, která z něj činí jednu z prvních staveb v historii Pokémonů. K dnešnímu dni jsou ruiny zkoumány vědci a návštěvníci je můžou navštívit jako turistickou destinaci. Dvě věže, Zvonová a Spálená jsou nejstarší věže na světě, jejich výstavba proběhla asi 700 let před současností. Dvě devíti-patrové věže byly postaveny na podporu přátelství mezi lidmi a Pokémony. Ho-Oh měl velkolepý výhled z vrcholku věže. Věže přilákaly do města mnoho lidí a asi před 150 lety udeřil blesk do západní věže, která shořela.

Další slavné historické místo je Sproutí věž, která se nachází na severu Fialkového města. Tato věž je podobně jako dvě předešlé postavena pouze ze dřeva. Okolí věže je obklopeno krásným jezerem v centru města. Sproutí věž je určena pro jemné a klidné povahy Bellsproutů. Obří pilíř se nachází ve středu věže a slouží jako podpora pro starou strukturu celé věže a chrání tak i před náhlým zemětřesením. Pro návštěvníky je zde vyhrazeno první poschodí, kde si turisté mohou prohlédnout unikátní styl, který zde vznikl. Ve věži jsou další tři patra, která jsou určena k výcviku Pokémonů.

Johto také nabízí několik různých druhů přírodních jeskyní a hor, včetně Mt. Mortar, Stříbrná jeskyně, Temné jeskyně, Ledové stezky, Cliff Cave a Union Cave. Mt. Mortar je jeskynní komplex, který vede přes severní pohoří Johta. Tato jeskyně má tři vchody a je považována za největší jeskyni v Johto. Má čtyři podlaží a vedou v ní mnohé vodní cesty, vodopády, bludiště a více úrovní podlah. Nyní přecházíme k Temné jeskyni, která vede přes střed Johta. Stříbrná jeskyně se také rozkládá na východě, stejně jako Temná jeskyně a má poměrně rozsáhlé a složité dělení dvou oblastí: Kanta a Johta. Je to domov silných Pokémonů a trenéři zde chodí trénovat své Pokémony. Další přírodní památkou v Johto je Ilex Forrest (les), který se nachází na západ od Azalkového města. V lese jsou stromy tak blízko sebe, že všechno světlo vyzařující dovnitř nebo ven je blokováno a les se zdá být pořád ve tmě.
Některé slavné budovy jsou i ve Zlatoprutovém městě. Patří tam Rádiová věž, Battle Frontier, Pokéathlon Dome a Safari Zone. Rádiová věž je pětipodlažní budova a nachází se hned vedle vlakového nádraží v centru Zlatoprutového města. Rozhlasová věž vysílá řadu programů denně, nejslavnější jsou pak show profesora Oaka a Buena kód. Na čas se věž dostala do spárů Teamu Rocket a v té době nebyly vysílány normální programy. Battle Frontier, Pokéathlon Dome a Safari Zone jsou nově postavené atrakce, které poskytují zábavu a cestovní ruch.

I když se region Johto pyšní plážemi a přímořskými městy, i tak má velmi málo vodních památek. Nejvýznamnější je Lake of Rage (jezero běsnění). A proč takový název? Údajně se pod jezerem nachází kouřící kráter, který vodu ohřívá. Jezero je domovem světově proslulého červeného Gyaradose. Protože tam žije tento Pokémon, bylo toto jezero označeno za nebezpečné místo, protože Gyarados začal převracet lodě a strašit plavce. Další slavnou památkou jsou Vířivé ostrovy. Pojmenované po nebezpečných vodních vírech, které je obklopují. Tyto Vířivé ostrovy jsou čtyři a nachází se mezi Olivínovým a Skořicovým městem. Říká se, že podvodní jeskyně skrývají nějakého legendárního Pokémona.

Exkluzivní lokality v seriále

Uhlíkové údolí
Uhlíkové údolí
Uhlíkové údolí je vzácnou přírodní rezervací, která je domovem Charizardů a proto je pro veřejnost uzavřena. Nachází se kousek od Fialkového města a slouží Charizardům jako místo, kde můžou cvičit a relaxovat. Jediný člověk, který v tomto údolí žije je Liza, která chrání údolí před nebezpečím.
Stříbrné městečko
Stříbrné městečko
Nachází se na úpatí Stříbrné jeskyně. Stříbrné městečko je místo, kde se koná výroční Stříbrná konference.

Poloha

Johto region, stejně jako sousední region Kanto, má mírné klima. Menší rozdíl je možná ve vyšší vlhkosti oproti Kantu.

Johto je výrazně vesničtější, než oblast Kanto, který se přiklání spíše k městskému stylu života. Johto má dostatek vody jak na západě, tak na jihu. Nejmodernější oblast v Johtu je bezpochybně Zlatoprutové město, které se nachází v srdci regionu na pobřeží. Jedná se o technologickou, průmyslovou a ekonomickou oblast. Vzhledem ke své centrální poloze v regionu je k němu připojeno mnoho menších měst. Johto má jedno velké pohoří, které zahrnuje celou východní polovinu této oblasti, která rozděluje Johto a Kanto a hlavním bodem mezi těmito oblasti je Stříbrná jeskyně. Trnkové město, ležící hluboko mezi horami, je velmi unikátní. Je to proto, že se zde shromažďují krotitelé draků.

Johtová liga

Johtová liga je regionální Pokémoná liga regionu Johto. Regiony Johto a Kanto sdílí jednu Elitní čtyřku, která se nachází v Indigové nížině. Abyste se vůbec mohli účastnit souboje s Elitní čtyřkou, musíte mít u sebe osm odznaků regionu Johto. Méně běžná, známá jako „Stříbrná liga“, je častější v seriále. Stříbrná konference patří Johtové lize jako roční mistrovství soutěže. Takto byla liga pojmenována na základě Stříbrné jeskyně.

Trenéři stadionu

Trenér stadionu Město Typ Odznak
Falkner
Falkner

Fialkové město
Violet City
Létající Zefírový odznak
Zefírový odznak
Bugsy
Bugsy

Azalkové město
Azalea Town
Hmyzí Rojový odznak
Rojový odznak
Whitney
Whitney

Zlatoprutové město
Goldenrod City
Normální Hladký odznak
Hladký odznak
Morty
Morty

Týkové město
Ecruteak City
Duchový Mlžný odznak
Mlžný odznak
Chuck
Chuck

Skořicové město
Cianwood City
Bojový Bouřkový odznak
Bouřkový odznak
Jasmine
Jasmine

Olivínové město
Olivine City
Ocelový Minerálový odznak
Minerálový odznak
Pryce
Pryce

Mahagonové město
Mahogany City
Ledový Ledovcový odznak
Ledovcový odznak
Clair
Clair

Trnkové město
Blackthorn City
Dračí Svahový odznak
Svahový odznak

Elitní čtyřka


Člen Elitní čtyřky Specializace
Will
Will
Psychické typy
Koga
Koga
Jedové typy
Bruno
Bruno
Bojové typy
Karen
Karen
Temné typy
Lance
Lance
Dračí typy

Battle Frontier

Vůdce Příslušnost Print
Palmer
Palmer
Bojová věž
Battle Tower
Stříbrný Tower Print
Stříbrný Tower Print
Stříbrný Tower Print
Zlatý Tower Print
Zlatý Tower Print
Zlatý Tower Print
Thorton
Thorton
Bojová továrna
Battle Factory
Stříbrný Factory Print
Stříbrný Factory Print
Stříbrný Factory Print
Zlatý Factory Print
Zlatý Factory Print
Zlatý Factory Print
Dahlia
Dahlia
Bojová arkáda
Battle Arcade
Stříbrný Arcade Print
Stříbrný Arcade Print
Stříbrný Arcade Print
Zlatý Arcade Print
Zlatý Arcade Print
Zlatý Arcade Print
Darach a Caitlin
Darach a Caitlin
Bojový hrad
Battle Castle
Stříbrný Castle Print
Stříbrný Castle Print
Stříbrný Castle Print
Zlatý Castle Print
Zlatý Castle Print
Zlatý Castle Print
Argenta
Argenta
Bojová hala
Battle Hall
Stříbrný Hall Print
Stříbrný Hall Print
Stříbrný Hall Print
Zlaty Hall Print
Zlatý Hall Print
Zlatý Hall Print

Komentáře
#1 | David dne August 07 2011 16:42:13
Moc pěkné.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)