Psychický typ 
Psychický typ - AlakazamPsychický typ pokémonů (neboli psychičtí pokémoni) jsou středně silní jelikož jejich útoky se neříkají a díky tomu může trenér vyhrát ale není to pravidlo. Tyto pokémony nedoporučuji mít ve své aktivní šestce. Sem bych hlavně zařadil pokémony jménem Abra, Kadabra a Alakazam.

Abra je malý pokémon, který je základní. Abra spí 18 hodin denně a 6 hodin je vzhůru, umí jen jeden útok a tím je teleportace. vypadá jak maleé žluto - hnědé monstrum s velkýma ušima. Její další je Kadabra, která se vyvynula na 16. úrovni.

Kadabra je střední pokémon, ale není základní, jelikož se vyvynula z Abry na 16. úrovni. Je to takové hnědé monstrum s vousy a  tříprstými rukami a příšerně tlustým ocasem. Její další fází je Alakazam, který se vyvýjí výmněnou třeba na stroji na výmněnu pokémonů.

Alakazam je o trochu větší pokémon než je její předcházející pokémon Kadabra, která se vyvýjí metodou, která se nazývá VÝMNĚNA. Tento pokémon má podobu více nějákému tvorovi jelikož už nemá ocasa místo uší má takové dvě velké bodliny a v rukách drží lžíce a na nohou má jen tři prsty. Tento pokémon Alakazam se už dál nevyvýjí.

V anime ...
V seriálu jsme se mohli setkat s Psychickým typem pokémonů v dílech ve kterých náš hlavní hrdina Ash a jeho Pikachu bojoval proti Sabrině a jejímu pokémonu, který má jméno Abra, která se později vyvynula na pokémona Kadabra v Šafránovém městě. V těch dílech jsme viděli, že Sabrina neřikala útoky, jelikož je posílala svému pokémonovi Abře pomocí myšlenky a proto několikráte vyhrála. Když šel Ash po třetí obtěžovat Sabrinu kvůli zápasu tak se potkal jistým pánem, který byl Sabrinin otec a ten mu prozradil ať si chytne nebo se zkamarádí s Pokémonovým Typem, který se nazývají Duchové. Když po třetí prohrál potkal znovu toho pána, který mu řekl "Já tito řikal Ashi". Ash na to reagoval tak, že měl pravdu. Po tomto rozhovoru se vydal do pokémonové věže kde se zkamarádil duchama a pak šel s Haunterem na stadión kde asi po půl hodině vyhrál.

Ve hře ...
S tímto typem se můžeme setkat na stadiónu a taky v elitní čtyřce. Trenéři stadiónu jsou Sabrina (Šafránové město, region Kanto) a Tate s Lizou (Mossdeep Město, Hoenn). Trenéři v Elitní čtyřce jsou Will (Indigová nížina, region Kanto), Lucian (Sinnoh), Caitlin (Unova). Jinak po dohrátí určitých her je možnost získat legendárního Psychického pokémona, který se jmenuje Mewtwo, který se schovává v Neznámé jeskyni. O dalších psychických pokémonech ve hře nevim.

Komentáře
#1 | pokem dne March 23 2012 09:15:37
en nuestra tienda Lunettes Carrera 2012 las encontrarásal precio más ajustado. Ambos modelos son uni*Vulgární slovo*, como suele pasar con la mayoría demodelos Lunettes Oakley la conocida marca. Además de rendir
#2 | DSF dne September 12 2012 08:29:01
Do what other marketers are not willing to do,ugg australia uk by answering their emails and providing important information on a regular basis.Include them in your own learning process and share both your successes and failures. The result is a marketing community where everyone benefits in a variety of ways.About The AuthorRemember that the reason ugg australia sale uk to start an Internet business is to give you the time and money to live the life you choose.

There is practically nothing much more enjoyable compared to having your dog included north face sale inside the excitement associated with Halloween night. Many people actually choose to acquire their own doggie a good ensemble that will enhance their very own! You'd be amazed just exactly how a number of Halloween outfits you will find obtainable to buy with north face jackets sale regard to dogs associated with any kind of dimension.
#3 | jamess dne February 23 2013 07:49:42
It will put rolex replica added than a little cavity in your coffer annual to acquirement but you will consistently feel acceptable in the ability that this rolex replica uk watch is a archetypal and is about assertive to authority it’s amount as it has done over the years. I never in fact anticipation I would accede rolex replica watches affairs this section on, as mentioned it is one of my favourites and clashing assorted added watches .
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1