Anime: Popisky postav
Hlavní postavy
Ash, Pikachu, Dawn a BrockHlavní postava celého seriálu se jmenuje Ash Ketchum. Bez něho by celý seriál nemohl existovat, ale existují také postavy, jenž ho doprovázejí. V prcních sériích to byla Misty a Brock. V dalších sériích to byl Tracey, May nebo Dawn. Ale jeho největší přítel je asi Brock, se kterým strávil nejvíce času. Jako náhodou si vybírá za své přátele trenéry stadionu, proto mu zprvu také radili, jak používat pokémony a jejich útoky v zápasech.


Rivalové
PaulAshovými přátely mohou být i soupeři. Ikdyž to někdy není pravda, setkávají se celkem často a měří spolu své síly. Na začátku všeho byl Ashův soupeř Gary Oak, vnuk známého profesora. Gary je velmi sebevědomý a v zápasech používá strategický souboj. V pozdějších sériích se z něj stává chovatel pokémonů. Vylepšil i své chování a už není tak arogantní jako kdysi.

Porota soutěží
Raoul ContestaPorota je důležitá! Uděluje stuhy vítězům a rozhoduje o jejich výkonu. Mezi hlavní porotce patší Sestra Joy, Raoul Contesta a Pan Sukizo.

Hlasatelé
MarianA co by to byla za soutěž bez jedné z mnoha hlasatelek. K soutěžím určitě patří moderátoři a to je právě ten případ!

Profesoři
Profesoři Birch a OakV pokémonním světě existuje mnoho profesorů, ale jen málo z nich jsou světoznámí jako profesor Oak. Tento profesor žije v Oblázkovém městě, kde se stará o pokémony, které mu zde uložili jejich trenéři. Hlavním cílem jeho výzkumu je prozkoumat všechny žijící pokémony. Za jeho objevy se skrývá teké legendární pokémon Mew, kterého objevil právě on!

Team Rocket
Jessie, James a MeowthZlomyslná parta zlodějů obtěžuje naše hrdiny už spousky dní. Ano, jsou to Rakeťáci, co se marně snaží po celé délce seriálu ukrást Ashova Pikachu. Jejich šéf - Giovanni pokládá Jessie, Jamese a Meowth za neschopné hlupáky, ale ve svém nitru pro ně skrývá zřejmě nějakou slabost. Jak si jinak vysvětlit jejich ustavičné neúspěchy a ničení drahých strojů bez trestu? To co promine jim však Butchovi a Cassidy neprojde.

Team Aqua
Shelly a zbytek teamu AquaTeam Aqua je skupina zlodějů v regionu Hoenn. Jejich vzhledem se podobají pirátům, ale jejich cíle jsou mnohem vyšší - zaplavit celý svět vodou, aby udělali ze světa lepší místo pro jejich vodní pokémony a probudili Kyogre.

Team Magma
MaxieTeam Magma má opačný problém. Jejich šéf Maxie chce rozšířit zemskou hmotu k probuzení Groundona.

Team Galactic
Mars a zbytek teamu GalacticGalakťáci jsou mocná organizace uvnitř regionu Sinnoh. Jejich vůdce Cyrus chce pomocí vzácné Adamantové a Třepytivé koule pomocí třech vzácných pokémonů Uxie, Mesprita a Azelfa probudit pokémony časoprostoru - Dialgu a Palkii. Původní svět zanikne a zrodí se čistý a nikým neporušený svět, kde by žil pouze on. Své pomocníky dlouhou dobu využíval a jak přišel okamžik, kdy znovu obživli legendy času a prostoru, vnikl do nového světa sám. Tato organizace byla odhalena pomocí detektiva Lookra, který po nich pátral již od počátku. Při zatýkání Galakťáků se účastnili také Rakeťáci, kteří Galakťáky nenáviděli.

Team Plasma
Team Plasma - AldithV každém regionu řádí nějaká banda. I zde to nebude jinak. Team Plasma je organizací působící v Unovském regionu. A jak se zdá, Giovanni založil novou organizaci Rakeťáků a Team Plasma mu bude tentokrát vypomáhat!

Další postavy
Policistka JennyMezi těmito články najdete postavy, které jsme nemohli zařadit do nějaké kategorie. Pokud jste nenašli nějakou postavu v ostatních kategoriích, pak se podívejte právě sem. Jestli chybí vaše oblíbená osobnost i zde, můžete požádat o její napsání soukromou zprávou jednomu z administrátorů.

Pokémon Mystery Club
V tomhle článku si povíme něco o klubu Pokémon Mystery Club a o jejich aktivitách v regionu Johto a Hoenn.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,964
· Nejnovější člen: vojxycz
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)