Team Galactic 
Vojáci teamu GalacticTeam Galactic je zločinecká skupina v regionu Sinnoh. Týmoví velitelé jsou pojmenováni po planetách. Team Galactic chcou vytvořit nový světový řád. Ať tak nebo tak, jen Cyrus a jeho velitelé znají pravdivé detaily. Toto bude poprvé znamenat celkové zničení aktuálního světa, aby vytvořil nový. Galakťáci unesou legendární Lake Trio (Uxie, Mesprit, Azelf) a vytáhnou z nich krystaly a vytvoří tak položku, známou jako Red Chain (červený řetěz), která spoutává a ovládá Pokémony. V pokémoní hře Pokémon Platinum, Team Galactic plánuje upoutat oba pokémony času prostoru a vylákat tak legendárního pokémona Giratinu, třetího pokémona, který představuje chaos a smrt.

Vojáci teamu Galactic
Vojáci teamu Galactici jsou pokémonní trenéři, kteří se poprvé objevili ve IV. generaci her. Patří mezi team Galactic. V této skupině jsou viděni mužské i ženské postavy, které nosí kosmonautské oblečení se značkou „G“ u hrudníku. Jejich vlasy jsou světle modré stříhané krátce do kulata.

V seriále
V seriále se objevili vícenásobně, většinou, když se tam objevil nějaký admin Galakťáků. Jejich první objevení patří seriálové epizodě „Tajná sféra vlivu!“.

Ve hrách
Ve hrách jsou vojáci teamu Galactic strážci teamu Galactic. Jejich členové nejsou jednotlivě pojmenováni. Obecně používají kombinaci pokémonů: Glameow, Stunky, Croagunk, Zubat, Houndour, Murkrow a Wurmple.

Vědci
Vědci patří mezi typy trenérů, kteří se poprvé objevili v I. generaci her. Jsou to lidé v laboratorních kabátech s nádobama v ruce. Jsou často spolčeni (ale né vždy) s Rakaťáky, jak je ukázáno v generacích I, II, III a s Galakťáky, jak je ukázáno v generaci IV. Obecně používají umělé pokémony jako jsou Porygon, Muk a Voltorb.

CyrusCyrus

Cyrus je hlavním představitelem tajné organizace zvané Galakťáci. Jeho hlavní cíl je vybudovat si pomoci legendárních pokémonů ovládajících prostor i čas – Dialgy a Palkie nový svět, ve kterém bude vládnout. Při jeho plánech ovládnout tyto pokémony potřebuje další tři, strážce jezer – Azelfa, Mesprita a Uxie. Tito pokémoni se ukázali našim hrdinům a pomocí telepatie s nimi navázali rozhovor. Cyrus si objednal na odchyt těchto vzácných pokémonů lovkyni pokémonů J, která úkol splnila. Pomocí těchto pokémonů vyvolal Dialgu a Palkii a vytvořil portál do nového světa. V tom okamžiku vstupuje do průchodu bez nikoho, protože by podle něj jakýkoliv další člen Galakťáků jeho čistý svět otrávil.

MarsMars

Mars je schopná vedoucí, která se nebojí postavit nikomu. Pomocí jejich silných pokémonů a ostatních členů Galakťáků se jí podařilo mnohokrát dokončit práci, i přes to, že ji přerušily nějaké zvláštní okolnosti. Jak Cyrus opouštěl portálem svět, kde doposud žil, Mars se za ním chtěla rozběhnout a vejít do nového světa s ním. Nedokázala pochopit Cyrusův záměr, že je chtěl pouze využít a pak bez nich odejít.
JupiterJupiter

Jupiter je opět velmi schopná jak trenérka, tak šéfka. I když je schopna velkého boje, při pokusu zadržet Ashe, Brocka, Dawn a Cynthii neuspěla a Cynthiin pokémon ji ihned položil k zemi. Poté, co vše skončilo, byli všichni – Mars, Jupiter a Saturn odvezeni do vězení.

SaturnSaturn

Saturn pomáhal Cyrusovi plnit úkol při získávání informací kolem hory Coronet. Cestu k oštěpovému sloupu nalezl s Charonem právě on. Jako jediný pochopil to, co ostatní ne, a to, že je Cyrus pouze využíval a že s Galakťáky je konec.

CharonCharon

Charon je podivínský profesor, který se zabývá měřením úrovně energie okolo hory Coronet. Se Saturnem se vydává na misi, ve které se pokouší nalézt bránu k oštěpovému sloupu. Pomocí klíče uzpůsobenému k otevření se jim podaří otevřít bránu a vytvořit portál do nového světa.

Budova teamu Galactic ve městě EternaBudova teamu Galactic ve městě Eterna

Tato budova slouží týmu při vykonávání operací. Když team Galactic krade trenérům města Eterna pokémony, hráč vstupuje do budovy a poráží Galakťáky a vědce plus admina Jupitera. Ve hře je potřebný útok HM Cut, aby vám byl umožněn přístup do budovy.

Úkryt teamu GalacticÚkryt teamu Galactic

Tento úkryt je hlavní střed operací teamu Galactic. Je umístěn v regionu Sinnoh ve městě Veilstone.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1