Další postavy 
Policistka Jenny Policistka Jenny
Milá, krásná, hodná. Kdo by ji ni neznal? Policistka Jenny je osobou, která dbá na dodržování pořádku. Svoji práci dělá poctivě a ráda. Je odvážná a cílevědomá, ochotně pomáhá všem, kteří to potřebují. A samozřejmě si umí umí sjednat pořádek.
Sestra Joy Sestra Joy
Sestra Joy a její další sestry a sestřenice pracují v střediskách, kde se starají o nemocné nebo zraněné pokémony. Vždy dělá všechno proto, aby jim mohla pomoct, při práci ji pomáhá také několik pokémonů, nejčastěji Chansey. Je plná radosti, je laskává a usměvavá, ale také upřimná a nebojí se čelit trenérům, kteří se o své pokémony nestarají správně.


Lovkyně pokémonů J Lovkyně pokémonů J
Tak jako v reálném životě, i v anime se můžeme setkat s postavami, u kterých převládají špatné vlastnosti a právě tohle je jedna z nich. Lovkyně J udělá cokoliv, aby chytila pokémony pro své klienty, i když to znamená zranit jiné lidi, nebo pokémony. Nestydí se ukázat, jak je nemilosrdná a krutá. Je to jeden z mála postav, které jsou čistě zlé. Nicméně, "Jay" má tendenci podceňovat své soupeře, což taky často vede k její porážce.  Lovkyně se poprvé objevila v díle 

Delia Ketchumová Delia Ketchumová
Delia Ketchumová je Ashova mamka. Je velice milá a veselá, no když se rozlobí, dá to pořádně znát. Podporuje Ashe ve všem co dělá, hlavně v jeho snu, stát se mistrem pokémonů. Přesto ví, co je třeba a postarala se o to, aby Ashe naučila vše, co se patří a co ne. Žije v Oblázkovém městě spolu se svým pomocníkem Mr.Mimem.

Caroline Caroline


Johanna Johanna


Lola Lola
Krátkou dobu byla Lola vedoucí stadionu v Pewter City. jako specialistka na vodní typ pokémonů. Později se vdala za Flinta a spolu mají 10 dětí (Brock, Forrest a sourozenci.) Jednoho dne však Flint odešel, aby se stal profesionálním trénerem Pokémonů. Pak si Lola uvědomila, že se chce taky vrátit k trénováním, proto nechala, aby se o děti staral Brock a také odešla.
Flint
Flint

Flint je specialista na kamenný typ Pokémonů. Spolu s Lolou mají 10 dětí (nejstarší je Brock.) Flintovým snem bylo stát se profesionálním trenérem pokémonů, proto tenkrát odešel od své manželky i dětí. Když se mu nepodařilo splnit si svůj sen, vrátil se do města. Nedokázal se však ukázat svým dětem, proto se maskoval jako prodavač suvenýrů (kamenů). Flint se pak vrací ke svým dětem, teprve když zjistí, že Brcok chce odejít s Ashem za svým snem, ale nemůže, protože se musí starat o děti.

Forrest Forrest
Forrest je podobně jako jeho bratr Brock a jejich společný táta Flint, specialista na kamenný typ pokémonů. Když chtěla sestra Joy (z Pokémonové inspekce) zavřít stadion v Pewter city, rozhodl se Forrest pomoct a vyzval ji na souboj. Ačkoliv prohrál, Joy byla nadšena jeho znalostmi a tréninkem Pokémonů. Rozhodla se proto, že ho jmenuje čestným Trenérem a vedoucím Stadionu v Pewter city. Forrest má stejnou zálibu v hezkých holkách, podobně jako Brock

Brockovi sourozenci Brockovi sourozenci
Všech 9 dětí (Forrest, Salvador, Yolanda, Tommy, CIndy, Suzie, Timmy a dvojčatailly) úzce lpí na Brokovi a dá se říct, že ho považují spíš za otce, než za sourozence. Kdykoliv Brock vedl bitbu v tělocvičně, dívali se a fandili mu. Až na Forresta, jsou všichni ještě moc malí na to, aby mohli trénovat vlastního pokémona.


Scott Scott


Charles Goodshow Charles Goodshow
Pan Charles Goodshow je součastným prezidentem Pokémonové ligy. Jeho povinností je také předsedat v každé regionální Konferenci lig. Pan Goodshow se v seriálu objevil víc krát, vždy proto, aby se ujistil, že se nestane nic zlého. Už víc krát zakročil, vždy v prospěch dobra.


Looker Looker
Looker byl poprvé představen jako policejní důstojník vyšetřující Team Galactic a jejich plány. Ash a přátelé ho poprvé potkali, když nastupovali do vlaku k jezeru Acuity a rozhodli se mu pomoct a boxy na oběd, kterých si koupil příliš mnoho. Looker si také budoval spojenectví s Rakeťáky, zatímco se pořád snažil zničit Team Galactic.
Angie Angie
Angie a Ash spolu sdílí hodně vlastností, jako například lásku k jídlu a spaní při vyučování. A byla to právě ona, která způsobila rivalitu mezi ní a Ashem. Angie byla překvapena Ashovým tréninkovým stylem (povzbuzování Pokémonů) a rychle si ho osvojila. Díky němu taky zístala kontrolu nad Monfernem, který ji dlouho odmítal poslouchat. Později ji Ash zachránil a Angie se do něj zamilovala. 

Liza Liza
Liza je jednou z dalších trenérek a její specializací je trénink divokých Charizardů. Dozvěděla se o vítěztví ve Fialkovém městě (zvítězil zde Charizard) a okamžitě usoudila, že to musí být Ash. Pozvala je do svého údolí, povzbuzujích Ashe, aby k dopravě použil Charizarda. (Něco jako - proč jako charizárdův trenér, ještě nikdy neletěl na něm..) Navrhla se, že mu pomůže s tréninkem, proto Charizard zůstává údolí. Liza se později objevuje ještě v několika dílech, kdy přináší Charizarda zpět k Ashovy, aby mu pomohl vyhrát.
Sakura Sakura
Sakura (Sayo ve hrách) je trenérkou, která žije spolu se sestrami v Ecruteak městě. Když se poprvé obejvila, částečně se přátelila s Misty, protože věděla, jaké to je, být nejmladší. Později se z nich však vyvinuli rivalky.
Daisy Daisy
(v jap. také Sakura) je Mistyinou nejstarší sestrou. Zároveň s Misty vychází ze všech sester nejlíp. Když Misty odešla, aby se stala Mistrem vodních pokémonů, její sestry se staly vedoucímí stadionu, ačkoliv Misty je pořád  officiální vedoucí. Daisy také chtěla rozdávat odznaky trenérům jen tak, aniž by musely bojovat. Je veselá, ale poněkud roztržitá a pořád ne dost odpovědná, co se týče její pozice vedoucího Stadionu.
Violet Violet
Violet je druhá nejstarší, ze čtyř sester (Daisy, Violet, Misty, Lily). S misty se hádá víc než Daisy a právě Violet navrhuje a píše vystoupení svých sester. Poprvé se spolu se svými sestrami obejvují v díle Podvodní balet.
Lily Lily
Lily je druhá nejmladší ze sester (Daisy, Violet, Lily, Misty).  Je také jednou z vedoucích Cerulean starionu. Spolu s Violet trápí Misty víc než Daisy. V jejich vodních vystoupeních hraje často klučičí role. Poprvé se objevuje v díle Podvodní balet spolu se svými sestrami.
Todd Snap Todd Snap
Todd rozhodně nepatří mezi postavy, které by chytali a trénovali pokémony. Jako fotograf preferuje jejich focení. Dělá to jako koníček, no často si ho taky někdo najme. Nikdo neví, kolik pokémonů vůbec vlastní, ovšem pokémoni, kterých už viděl, včetně legendárního Mewe, se spočítat nedá.
Reggie Reggie
Reggie je Paulův starší bratr, má podobné cíle s pokémony jako Ash a je to také jeden z jeho rivalů. O to víc je to pak překvapující, když se jeho mladší bratr Paul začne s Ashem kamarádit. Poprvé se objevuje v souboji tři na tři, kde na straně rivala stojí právě Ash. Reggie zatím získal 8 odznaků. Po získání odznaku odvahy se chce stát chovatelem. vyžaduje od svých pokémonů vysoké výsledky, ale stará se o ně s láskou a vždy jim děkuje za dobře odvedenou práci.
Lila Lila
Lila se v Anime objevila jenom jednou. Pochází z Celestic Town, kde je také známa jako Tygr Lily z města Celest. Jejím hlavním pokémonem je Delcatty, se kterým také porazila Johannu. 


Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1