Rivalové 
Gary byl úhlavním rivalem našeho hlavního hrdiny – Ashe. Vždy, když se setkali, potřebovali si změřit své síly. Většinou ze zápasu vyšel jako vítěz Gary. Se svými pokémony dokážou uvažovat jako jeden. Když se ale někdo ocitne v úzkých, dokáže rychle zasáhnout. I přes jeho zprvu arogantní povahu se z něj stal chápavý člověk. Stává se z něj chovatel pokémonů.
Ash a Ritchie se stali kamarády v Indigové lize. Ritchie je důvtipný a dobrý trenér. Své pokébally označil, kdyby se dostaly do nepovolaných rukou, tak aby je rychle našel. A myslíte si, že se mu to vyplatilo? Ano. Když se Rakeťáci zmocnili pokéballů nejen Ritchieho a Ashe, rychle je našel, kdežto Ash musel pokébally pootevírat, aby zjistil, zda jsou to ony. Pomoci těchto dvou odvážlivců se všechny pokébally dostaly zpět ke svým trenérům a na Rakeťáky nezbylo, jako obvykle, nic.

Říkáte si, proč se Ash vydal do Hoennu a né někde jinde? Je to zásluhou Harrisna, který ho o tom přesvědčil, potká nové pokémony, přátele a může se zúčastnit tamní pokémonní ligy. Harrison začal svou cestu ve městě Littleroot, v Hoennua soutěžil také na Stříbrné konferenci v Johtové lize.Drew je koordinátor pocházející z města LaRousse. Když se účastnil jeho vůbec první soutěže, hned byl poražen koordinátorkou jménem Solidad. Řekl však, že porážka byla taková, že ho to dokonce přinutilo křičet. Ačkoli utrpěl porážku hned v jeho první soutěži, vynaložil své úsilí k tomu, aby se stal ještě lepším koordinátorem. Drew býval velmi náchylný k nervozitě, když začínal jeho kariéru jako koordinátor.

Harley je koordinátor z města Slateport. Harley má dost zvláštní povahu. Nosí výbavu podobnou vzhledu Cacturne. Harley má velmi zženštělé manýry, které zahrnují třesoucí se jeho nohy při chůzi. Mluví vysokým hlasem, který je dalším znamením zženštilosti. Dokáže se rozhněvat kvůli malých věcí, to je také důvodem sporu s May. Jeho arogance způsobuje, že se rozčílí, když jeho oponent z něho dostane to nejlepší.

Morrison je Pokémonní trenér, který na sobě nosí tradiční japonský oděv.

Tyson je pokémonní trenér z města Mauville, který se stal šampiónem Konference Ever Grande.Tyson je velmi silný trenér, vyhrál utkání s Ashem a brzo se dostává do finále, kde vyhrává.Solidad je pokémonní koordinátorka z Cínového města, bojovala proti May v Kanto Grand Festivalu, který vyhrála.Paul je zkušený trenér. Procestoval nejen region Sinnoh, ale i Kanto, Johto a Hoenn. Své pokémony chytá podle jejich zkušeností a útoků. Podle jejich vlastností se rozhodne, jestli jsou hodni s ním cestovat, či ne. Pokud si chytne pokémona, který je slabý, okamžitě ho vypouští z pokéballu. Nevybírá však jenom podle toho. Pokud se objeví pokémon, který je něčím vzácný, tak si ho chytne. Ale už se mu také stalo, že svého Chimchara, který se mu jevil něčím zvláštní, vypustil pro jeho dlouhodobou „neschopnost“. Jeho výcvikové metody jsou kruté, ale účinné. Nezastává Ashovy názory o tom, že je důležité se s pokémonem kamarádit, ale je důležité jenom to, že je pokémon silný.

Nando je potulný zpěvák, který se těší z hudby a svou  zlatou harfu nosí vždy při sobě, která je zformována jako Mew. Během bitev se chová klidně a dává přednost dávat rozkazy bez křiku a důrazem na to, aby jeho příkazy byly více zdvořilé.


Zoey je bez pochyby jedna z nejlepších koordinátorek. Podařilo se jí vyhrát velký Grand Festival v Sinnohu a porazit Dawn, která se do velkého finále dostala se Zoey do křížku. Jako jedna z mála má tu možnost nosit titul Top koordinátorky, a to si řekněme, že to už něco znamená. Sama Zoey se přátelí s trenérkou stadionu Snowpointského stadionu – Candice. Ze začátku, když se potkala s Dawn, ji radila, jak na soutěžích vystupovat a jak předvést své pokémony tak, aby vypadali co nejlépe. Možná z tohoto důvodu se taky Dawn dostala v její kariéře tak daleko.
Kenny je koordinátor, který se s Dawn v mládí kamarádil. Zřejmě jsou oba dva rivali. Kenny začal jeho pokémonní cestu přibližně ve stejnou dobu jako Dawn. Jako u Dawn, i Kenny si zvolil za svého startera Piplupa.


BarryBarry

Barry je hyperaktivní osobnost. Obdivuje Paula a jeho výcvikové metody a chce být stejně silný jako on. Jeho špatná vlastnost je extrémní netrpělivost, jak je vidět hned v jeho první epizodě. Když vběhl do Ashe, požadoval od něj velký peněžní obnos jako náhradu škody do deseti sekund a dokonce odpočítával čas na jeho Pekétchi.

TripTrip

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1