Team Rocket 
Vojáci teamu RocketTeam Rocket, jinak řečeno Rakeťáci, je skupina zlodějů pokémonů založená v regionu Kanto a Johto a na Sevii Islands. Tato skupina se specializuje na kradení či chytání nějak vzácných pokémonů. Jejich motto zní „Kraďte pokémony pro zisk“. Jejich skutečný cíl je převzít svět za pomocí pokémonů. V pokémonním seriále mají Rakeťáci základnu v regionu Kanto a s menšími základnami v Johtu. Jako ve hrách, tak i v seriále je Giovanni Leader na stadioně ve Chromovém městě. Ashovy cesty skrz toto město ho zavedou až do tohoto stadionu, ale Giovanni byl vystřídán Jessie a Jamesem. Podzemní škola pro začínající agenty Teamu Rocket je přítomna kdesi v regionu, zatímco organizační velitelství bylo dříve blízko Oblázkového města. Velitelství bylo přestěhováno během Ashovy cesty v Johtu či Hoennu k velké budově v kaňonu, kvůli hněvu Mewtwo, který zničil základnu.

Vojáci teamu Rocket
Ve hrách, kde se objevují jsou považováni za skupinu trenérů pracujících pro Team Rocket. Jejich návrhy se měnily skrz generace. V I. generaci je tam jen mužský představitel. Rakeťáci jsou zobrazeni jako dospělí, nesoucí černé barety na jejich hlavách s černými uniformami a s velkým  písmenem „R“ na jejich hrudích. Každý z nich drží bič. Ve II. generaci se začínají objevovat ženské role. Mužský desing se moc nemění. Jejich uniformy a čepice vypadají stejně, ale biče chybějí. Všichni se zdají být trochu mladší než v I. generaci. Ženská postava je zobrazena s červenými vlasy a v bílé uniformě bez čepic. Jejich desing je velmi podobný jako má Cassidy. Ve III. generaci se všechny návrhy zřetelně mění. Muži jsou zobrazeni jako dospívající děti v černých Rakeťáckých uniformách. Jednotný pohled je jiný a i čepice je zformována jinak. Ženy vypadají úplně jinak než jejich předchůdkyně ze II. generace. Mají krátké porostlé vlasy a nesou černé (né bílé) uniformy a černý baret právě tak, jako muži. Mužské i ženské postavy vojáků mají stejně zelené vlasy na Sugimorské předloze. V pokémonních hrách je to ale definitivně vyřešeno tak, že ženské vlasy jsou červené a mužské nejsou jasně viděny.

Vědci teamu Rocket
Vědci teamu Rocket se snaží vyvinout novou technologii. Snaží se vyrábět stroje na určité mise a také experimentují s pokémony.

GiovanniGiovanni

Giovanni je silný trenér, ale také šéf tajné organizace. Používá silné pokémony, a to hlavně, když byl trenérem stadionu v Chromovém městě. Jeho Mewtwo dokázal porazit kohokoliv, do té doby, než mu utekl. Jeho oblíbenci jsou Jessie, James a Meowth. Jejich prohry a útraty za stroje trpí asi jen proto, že si je oblíbil. A co na to můžou říct Cassidy a Butch? Mají sice lepší plány, ale zato jejich pokémoni za moc nestojí. A když se jim něco nepovede, věčinou to vede k tomu, že je zatkne policistka Jenny. Giovanni pro Jassie, Jamese a Meowtha klidně uvolní i s jeho úspor, a to když za ně zaplatí kauci.


Madame BossMadame Boss

Madame Boss je bývalou šéfkou teamu Rocket. Předtím, než po ní převzal organizaci její syn Giovanni, se naplno věnovala své práci. S Jessiinou matkou byly kamarádky, nebo alespoň něco víc, než jen šéf a sloužící. Jejím hlavním cílem, po kterém by mohla celá organizace Rakeťáků zbohatnout, bylo chycení legendárního pokémona Mewa. Pro tuto výpravu si vybrala právě Miyamotu, která kvůli své práci musela opustit Jessie.Butch a CassidyButch & Cassidy

Butch a Cassidy je dvojce Rakeťáků. Od našeho známého tria to vypadá, že mají lepší nápady, ale jejich realizace jim většinou neprochází. S jejími pokémony toho totiž moc nezmůžou. Jak se zdá, tito Rakeťáci se rádi opičí a od Jessie, Jamese a Meowtha převzali jejich motto, které si jemně upravili. Jednou, se jim podařil vymyslet plán s ošetřovatelským střediskem, kde si nechali posílat pokémony pro jejich vývin. Nikdo při tom netušil, že jde o podvod a Butch a Cassidy si mohli rychle vydělat majlant. To se jim ale nepovedlo, protože se do města zrovna dostali Ash, Misty a Brock, kteří jejich plány překazili. Jessie, James a Meowth se do střediska tady tajně dostali a omylem, jako vždy, jim práci znepříjemnili.

Attila & HunAttila a Hun

Attila a Hun je páreček Rakeťáků. Neztrácí svou náladu jen pro nic za nic, ale pokud je už něco naštve, dokážou být dost nepříjemní.


Jessie, James a MeowthJessie, James a Meowth

A konečně naše legendární trio. V seriále jsou s námi už od jeho vzniku a snaží se chytit Ashova Pikachu. To se jim ale nikdy nepovedlo. Jejich chabé pokusy většinou nestojí za nic, ale někdy se jim podaří vymyslet takovou lest, že se jim podaří Pikachu alespoň na malou chvíli vlastnit. Jejich nejoblíbenějšími pastmi jsou jámy. V dalších epizodách je ale už moc nevyužívají a spoléhají se spíše na roboty a jejich pokémony. Jessie se stala nadějnou koordinátorkou, když se jí v Sinnoh regionu podařilo vyhrát celkem pět stuh a dostat se tak na místní Grand Festival. Zato James má radší, spolu s Meowthem jídlo, a taky sbírání zátek, což ho vždy uvede do té správné nálady.

DominoDomino

Domino má prudkou povahu. Proto není divu, že když se na ni šéf naštve, musí si to vylít na ostatních. No a její identita? Kdo ví, ona sama tvrdí, že Domino není její pravé jméno.


ViciousVicious

Chcete vidět ztělesněné zlo? Podívejte se na Viciouse. Pomocí svých Dark ballů chytá bezbranné pokémony, kteří se stanou oddanými partnery. Temnou silou přesvědčí pokémona, že zaútočit na svého přítele je nezbytné, pokud si to přeje držitel Poké ballu. Vicious sice plní přání Giovanniho, ale sám ho chce nahradit a vystřídat ve funkci.
TysonTyson

Tyson je vysoký agent Rakeťáků. Jeho plány však selžou a ocitne se i s některými členy teamu Rocket ve vězení.


WendyWendy

Jessie a Wendy byly kdysi dobré kamarádky. To co jí však Jessie provedla jí nezapomněla a teď jí nemůže přijít na jméno.


ViperViper

Viper je důstojníkem v akademii teamu Rocket.MiyamotoMiamoto

Miamoto je matkou Jessie. Její prioritou je plnění své práce pod vedením Madame Boss. Její mise zněla jasně – najít a přivést Mewa na základnu!


Rocket ScoutRocket Scout

Kdo že to je? Tato verbířka láká trenéry k Rakeťákům. I našemu známému triu se stalo, že byli vyloučeni z týmu. Všichni se pak zaregistrovali zpět a nyní jsou opět platnými členy Rakeťáků.


MondoOstatní

Je zde představen hlavně Mondo, který vyrábí a spravuje stroje pro Jessie, Jamese a Meowtha. Dále jsme zde zahrnuli speciální postavy z pokémonové mangy.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1