Other: Pokébally, zápasové strategie a zajímavosti
Pokébally
PokéballyPokébally slouží jako úschovné zařízení pro pokémony. Pokud se rozhodnete chytit pokémona, můžete si vybrat v poměrně pestrého množství ballů. Každý z nich má ale rozlišné vlastnosti a proto vybírejte s rozvahou. Normální pokéball je nejpoužívanější a rozdíly jsou hlavně ve hrách. V seriále jsme mohli vidět například pokébally vyrobené z meruňáků, které vylepšují vlastnosti pro různé typy pokémonů. Takový je napřáklad Heavy ball, který je vyroben zvláště pro těžké pokémony.

Vývojové kameny
Evoluční kamenMáte rádi vývoje nebo jste se rozhodli, že chcete svého pokémona vyvinout? Právě proto jsou zde vývojové kameny. Stačí je přiložit k pokémonovi a ten se vyvine. Pozor však na to, který kámen volíte. Někdy to může mít za následek pokémona, kterého jste nechtěli. Takovým příkladem je například Eevee, která má několik vývinů, ale když už se vyvine, nedá se to změnit zpět. Pokud si nevíte rady, který kámen použijete, rozhodně si přečtěte následující informace, které vás dovedou správnou cestou k jistě správnému rozhodnutí.

Pokémonní soutěže
StadionPokémonní soutěže se konají ve velkých i malých městech. Soutěžící se se svými pokémony snaží zaujmout porotu a ta se rozhodne, zda je pustí do dalšího kola. Většinou se jedná o soutěže oficiální, které se uskutečňují ve větších městech, ale existují také soutěže, kde se nezápasí o stuhu, nýbrž o ceny jako je: pokémonní jídlo, soška nebo nějaký pokémon. Soutěžení je zábavné a na každé soutěži se najde tolik účastníků, že je těžké rozhodnout, který z nich je nejlepší.

Pokémonní zápasy
ZápasištěPokémonní zápasy nejsou ničím vyjímečným. V dnešní době, ve světě pokémonů, se zápasí skoro pořád. Trenéři vyzívají jiné trenéry, aby otestovali sílu svých pokémonů a také rychlost rohodování, který útok zvolit, aby byl tím správným. Nejdůležitější rozhodnutí však musí učinit při zápasech na stadionu, kde se rozhoduje mezi trenérem a silným a zkušeným leadrem stadionu. Poté, co získá trenér osm odznaků, se kvalifikuje do místní pokémonové ligy.

Mapy
Město v Sinnoh, jež omývá mořeSvět pokémonů je veliký a krásný. Rozkládá se na zelených loukách, sadech, polích, lesech, sopkách a skládá se z měst zasazených do přirozeného prostředí. Všechny kontinenty jsou jiné, ale na všech se vyskytují pokémoni.

Pokémonové podstaty
SnivyV pokémoním světě existuje 17 typů pokémonů. Každá podstata je silná proti nějakému typu, ale také slabá proti typu dalšímu. Takhle je vše v rovnováze a záleží na trenérovi, jak využije svou taktiku.

Pokédex
Unova PokédexJsou to tak něco jako data informací ohledně Pokémonů. Máme jich zatím 7 druhů. V regionu Kanto jich máme dva (první generace a třetí generace). V regionu Johto jich máme jsou opět dva (druhá generace a čtvrtá generace). V regionu Hoenn jich je již jen jeden a v regionu Sinnoh rovněž tak. A také pro nový region Unova je také jeden Pokédex.Např.: Unova Pokédex dokáže zaznamenat až 649 pokémonů.

Legendární pokémoni
Legendární trio - Groudon, Kyogre a RayquazaJe jich na zemi jen málo. Oproti normálním Pokémonům jsou mnohokrát silnější a ovládají neobvyklé útoky. Na tyto Pokémony má štěstí Ash, hlavní postava v seriálu. Nejenom, že viděl Ho-oha, kterého nikdo neviděl již staletí, ale tito Pokémoni naše hrdiny nějak přitahují. Například jezerní Pokémoni si na pomoc zavolali právě je, aby jim pomohli. Co na to říct?

Megaevoluce
V tomto článku se nachází nový typ vývoje, který se jmenuje Megavývoj, který poslední vývojovou fázi vylepší na ještě lepšího pokémona (např: Venusaur → Megavenusaur). Pokud chcete si od těchto vývojích přečíst více, tak je tu k tomu tento článek.

Pokémon GO Plus
Je tu nový styl hraní hry pokémon pomocí externího (mimo mobil) zařizení, tak si o něm něco řeknem a ať si to mužete užít stejně jako já celé to hraní. Tak přeji hezkou zábavu a přejihodně nachytaných pokémonů.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)