Pokébally 
Poké ball je věc ve tvaru míče, kterým se chytají divocí pokémoni. Takže Poké ball je použitelný při chytání a ukládání Pokémonů. Trenér může u sebe nést několik různých Poké ballů. Nicméně, pokud naplní ve svých Poké ballech více než šest pokémonů, které chce trenér mít u sebe, sedmý pokémon se transportuje za jeho ostatními Poké bally, například do pokémonského střediska nebo v případě Ashe, k profesorovi Oakovi.

Obyčejný Poké ball je určený k chytání né moc silných pokémonů. Je to dáno i tím, jak pokémona oslabíte, když na něj hodíte Poké ball. Poké ballů existuje více druhů, takže nejvýhodnější volba je na každého pokémona hodit ten správný Poké ball.

Mechanika
Ačkoli technologie Poké ballu zůstává neznámá, základní mechanismy jsou docela lehké k porozumění. V bitvě, když je Pokémon oslabený, trenér hodí Poké ball na pokémona. Teď nastává chvíle, kdy se pokémon chytí, nebo vyvine energii, která by ho zpátky vymrští z Poké ballu. Jestli pokémon uteče, v seriále se vrací zpět k trenérovi, zatímco ve hrách se Poké ball rozletí a není dále použitelný.

Jak jste mohli vidět, v epizodách „Gulpin it Down“ a „Claydol Big and Tall“, normální Poké ball má potíž chytit extrémně velkého a těžkého Pokémona. Později v těchto epizodách se ukazuje, že starověké civilizace dokázaly tuto záležitost vyřešit. K chycení velmi velkého Pokémona vybudovali opravdu velký Poké ball z kamene. Ať tak nebo onak, obrovský Poké ball z kamene je téměř nemožné použít, proto vzestupem technologie přišlo řešení ve formě Heavy ballu.

Kromě chytání pokémonů, slouží Poké ball jako taková úschovna pokémonů. Trenér může mít šest Poké ballů s pokémony najednou. Při bitvě, když pokémon prohraje a není schopen pokračovat, trenér si jej může zavolat zpátky tak, že na něj namíří Poké ballem a paprsek jej znovu uschová. Někteří pokémoni jsou schopni opustit jejich Poké bally bez výzvy trenéra. Mezi tyto příklady patří Jessiin Seviper a Wobbuffet, Mayina Skitty, Mistyin Psyduck a Brockův Croagunk. Jestliže si Pokémon nepřeje vystoupit z jeho Poké ballu, i když jej trenér vyšle, blesk světla vyjde z Poké ballu a hned zase zaleze. Toto se stalo v epizodě „Pryč s Digletty!“, kdy se Gary Oak pokusil vyslat několik neznámých pokémonů, aby bojovali s Digletty. Stejný případ se stal také Ashovi, když se o to pokoušel s jeho Squirtlem. Pokoušelo se o to více trenérů, ale žádný nebyl úspěšný.

Poké bally nejsou vždy v plné velikosti. Když si trenér přeje, aby se Poké ball změnil na velikost miniatury, šáhne na knoflík na přední straně. Tímto způsobem se zvětšuje i zmenšuje. Tato velikost je více užitečná pro uskladnění Poké ballů a také proto, aby se mohly nést v kapsách či na páscích.

Poké bally pravděpodobně můžou komunikovat s pokédexem. Jestliže trenér chytí nového pokémona zatímco jejich tým šesti Pokémonů je plný, Poké ball bude transportován mezi jiné Poké bally. Když se Dawn pokusí chytit Ashova Pikachu v epizodě „Dva stupně odloučení!“, její Poké ball se otevřel a následně se odrazil, protože pokémon může být chycen pouze do jednoho Poké ballu. Toto nesouhlasilo zvláště ve starších epizodách, jako je „Zlý až na kost!“, kdy Jessie vrhá Poké ball na Otoshiho Dodua a málem ho chytila, kdyby nezasáhl Otoshiho Marowak.

Z Poké ballu se také dá pokémona vypustit. Pokud se trenér rozhodne opustit pokémona, objeví se modré světlo, které je znakem, že pokémon už nepatří tomu trenérovi. Když je pokémon uvolněn, může se stát divokým, nebo v případě Brocka a Jessie, při uvolnění Ninetalese a Dustoxe, se Poké ball může rozbít.

Přesnost Poké ballu
Někdy se stává, že Poké bally někdy neuspějí v chytání Pokémonů (kromě Master ballu), ale někdy se stane, že vůbec nepřijde do kontaktu s divokým Pokémonem.

V I. Generaci byla šance , že Poké ball mohl minout, tato zpráva zněla „Zmeškali jste Pokémona!“. Obvykle se to stane uvnitř Safari Zone při boji s Chansey, Snorlaxem či s legendárními Pokémony.

V Lavender Town v pokémoní věži uhýbali duchové hozenému Poké ballu. I přes použití Silph Scope se duch Marowak nedal chytit.

V generaci IV, ve dvojité bitvě se dvěma divokými pokémony, hráč potřebuje vytlouct jednoho z pokémonu před chycením jiného pokémona. Jestliže ne, hra mu nedovolí chytit pokémona se zprávou „To není nic dobrého!“.
Poké bally I. generace
Poké ball
Poké ball
Chytací Poměr

Poké ball je nejzákladnější formou Poké ballu, který se nejvíce používá v anime. Poké dollar 200
Great ball
Great ball
Chytací Poměr
1,5×
Great ball je první aktualizace standardního Poké ballu a je o něco více účinější. Poké dollar 600
Ultra ball
Ultra ball
Chytací Poměr

Ultra ball je druhá aktualizace standardního Poké ballu, kterým se chytají
silní pokémoni.
Poké dollar 1200
Master ball
Master ball
Chytací Poměr
255×
Master ball je nejlepší Poké ball vůbec. Dá se s ním chytit téměř
cokoliv až na Marowaca, který se skrývá v Lavender Town.
Poké dollar -
Safari ball
Safari ball
Chytací Poměr
1,5×
Safari ball je něco jako Great ball použitelný pouze v Safari Zone. Poké dollar -

Ve hrách
Tyto Poké Baly byly poprvé představeny v I. Generaci a objevují se od té doby v každé hře s výjimkou Safari Ballu, který se neobjevil ve druhé generaci her.

Poké ball je považovaný za nejzákladnější formu ballů. Téměř každý Poké Mart má k dispozici jednu z jeho dvou aktualizací - Great Ball a Ultra Ball. Jediné místo, kde se tyto tři bally nevyskytují je region Orre, kvůli nedostatku divokých pokémonů. S objevem Poké Sportu se stávají častěji dostupné i v tomto regionu.

Master Ball je finální a nejlepší aktualizace Poké ballů a je také nejvíce vzácná. Byla vyvinuta ve firmě Silph Co., ale bylo jich vytvořeno málo, z důvodu napadení projektu Teamem Rocket a projekt byl přerušen. Master bally jsou dávány pouze váženým pokémoním výzkumníkům. Kvůli tomu může být ve hře nalezen jeden kus (ačkoli se dá také vyhrát v Lucky Number, v koterii v Lilycove City a v Jubilifské Televizi). V I. a II. Generaci se tento ball dal prodat za  0, ale v pozdějších generacích to Poké Marty odmítaly.

Safari Ball je jen jeden z originálního Poké ballu, který není považován za základní druh Poké ballů. Při hraní hry v Safari Zone je vám poskytnuto třicet těchto ballů, aby jste měli možnost chytit pokémony. Jestliže se vrátíte zpět po zakoupení vstupenky, nevyužité safari pally budou vráceny. Safari ball je silný asi jako Great Ball, ale chytání je často obtížnější z důvodu, že se v Safari Zone nekonají žádné bitvy.

V anime
Bez jakýchkoli pochybností, originální Poké ball je nejběžněji používaný v anime. Velká většina pokémonů je uložena v běžných Poké ballech. Dokonce Ashův Pikachu, který se nevrací do Poké ballu, měl obyčejný Poké ball s malým bleskem v epizodě „Volim si tebe!“. Na druhé straně, Great bally jsou velmi vzácné či vůbec nepoužívané aktualizace Poké ballu. Master ball byl viděný v epizodě „Whiscash and Ash“. Tento ball byl používaný Sullivanem v pokusu chytit Whiscashe. Navzdory skutečnosti, že u Master Ballu je nemožné uniknout, Sullivanovi se mu ho nepovedlo chytit. Nicméně o mnoho času dříve se druh Master ballu jeví v epizodách „Prázdniny na Acapolcu“ a „Horký pramen“.

Safari Ball byl viděn v epizodě „Legenda o Dratinym“. V této epizodě jich Ash dostal třicet, se kterými mohl chytit v Safari Zone pokémony. Navzdory tomu, že chtěl chytit jiné pokémony, skončil chycením třiceti Taurosů. Objevili se v epizodě „Svátky s Jynx!“, nicméně v následujících epizodách se objevili pouze s normálními typy Poké ballů.

Příležitostně se někdy stane, že namísto Pokémona skončí v Poké balle něco jiného. Toto se stalo v epizodě „Rozzuřený lidoop!“, kde Ash chytil buchtu namísto Mankey.

Pokud se Trenér pokusí chytit člověka, člověk dostane elektrický šok místo toho, aby se chytil.

Ve speciální epizodě „Journey to the Starting Line“, pokémon, který je dán Trenérovi jako první je umístěn v tzv. Startérském Poké ballu. Startovní Poké ball je stejný jako normální Poké ball. Někdy se ale stane, že jsou označeny nějakým symbolem, aby se daly identifikovat, jako byl třeba Poké ball od Pikachu s malým bleskem. Ve hře dostává hráč jednoduše pokémoního startera plus 5 prázdných Poké ballů.

Jestli se stane, že by Poké ball prasknul nebo se rozbil, musí se vzít do Pokémoního střediska a být opravený nebo si musí Pokémona zaregistrovat do nového ballu, jak bylo ukázáno v epizodě „Zápas o potravu pro Pokémony“. Bohatší trenéři si mohou koupit fantastický Poké ball. Tyto bally jsou jen kosmeticky upraveny a ošetřeny pěkně jako klenoty. Meowziin majitel koupil Poké ball hustě posetý diamanty v epizodě „Vydej se na západ, Meowth!“.
Poké bally II. generace
Sport ball
Sport ball
Chytací Poměr
1,5×
Meruňák
-
Požití pouze ve Hmyzí soutěži, ve hrách Gold, Silver,
Crystal a HeartGold a SoulSilver.
Level ball
Level ball
Chytací Poměr
Mění se
Meruňák
Červený
Červený meruňák
Poměr se mění podle hráčova pokémona:
stejný či nižší než divoký pokémon 1×
vyšší než divoký pokémon 2×
dvakrát vyšší než divoký pokémon 4×
čtyřikrát vyšší než divoký pokémon 8×
Lure ball
Lure ball
Chytací Poměr

Meruňák
Modrý
Modrý meruňák
Divoký pokémon musí být chycen rybářským prutem
Moon ball
Moon ball
Chytací Poměr

Meruňák
Žlutý
Žlutý meruňák
Jen pokud se divoký pokémon vyvíjí s Měsíčním kamenem
Friend ball
Friend ball
Chytací Poměr

Meruňák
Zelený
Zelený meruňák
Divoký pokémon je po chycení šťastný
Fast ball
Fast ball
Chytací Poměr

Meruňák
Bílý
Bílý meruňák
Je použitelný na rychlé pokémony, kteří se například teleportují
Heavy ball
Heavy ball
Chytací Poměr
Mění se
Meruňák
Černý
Černý meruňák
Chytací poměr se mění pokud je mezi:
204,8kg - 307,2kg: +20
307,2kg - 409,6kg: +30
Více než 409,6kg: +40
Pod 204,8 kg: -20
Love ball
Love ball
Chytací Poměr

Meruňák
Růžový
Růžový meruňák
Jestliže hráčův pokémon a divoký pokémon mají opačné pohlaví

Ve hrách
Park ball je stejný jako Safari ball. V druhé generaci se nedostaví a je stejně tak silný jako Great ball. Tento ball se užívá v Národním parku během soutěže hmyzích pokémonů. V soutěži je poskytnuto dvacet Park ballů a je dovoleno bojovat s pokémony předtím, než jsou chyceni. Na konci soutěže může mít trenér chycených i dvacet pokémonů, ale pouze jednoho si smí odnést.

Většina Poké ballů jsou dostupných ve II. Generaci, které jsou vyráběny Kurtem. Tento expert na Poké bally může být nalezen v Azalkovém městě. Jednou za den může sestrojit některý z ballů za některé z jeho meruňáků. II. Generace byla první, která představila tyto Poké bally.

V anime
V epizodě „Hmyzí zastávka“ soutěží Ash a Casey ve Hmyzí soutěži a užívají Park bally k chycení hmyzích Pokémonů. Ash vítězí v soutěži s Beedrill, ale namísto toho, aby si jí nechal, tak jí předal Casey.

Speciální Poké bally už byly několikrát viděny i v anime. V epizodě „Slavné meruňáky“ dostali Ash, Misty a Brock od Kurta Fast bally a na konci epizody jej Brock užívá k chycení Pineca. Do konce dalšího pokračování, v epizodě „Hmyzí zápasení“ dostávají Ash a Misty Lure bally a Brock Heavy ball. V epizodě „Zápas o Totodila“ zkusili Ash a Misty chytit Totodila s jejich Lure bally s tím následkem, že pak nemohli poznat čí ball je který a rozhodl zápas, v němž Ash vyhrál a Totodila si nechal. Později v epizodě „A Corsola Caper!“ dostala Misty druhou šanci a se svým Lure Ballem chytila Corsolu. Jiné dva Fast bally a Heavy ball nebyly znovu zmíněny, ale jiný Heavy ball byl použit v epizodě „Gulpin It Down!“ pro chytnutí obrovského Gulpina.
Poké bally III. generace
Luxury Ball
Luxury ball
Chytací poměr
Pokémoni chycení tímto Poké Ballem se rychleji sblíží s trenérem. Poké dollar 1000
Premier Ball
Premier ball
Chytací poměr
Premier Ball je normální Pokéball, který hráč dostane za každou koupi 10 Poké Ballů. Poké dollar -
Net Ball
Net ball
Chytací poměr
Mění se
Chytací poměr je:
Na Hmyzí či Vodní Pokémony : 3×
Jiní Pokémoni: 1×
Poké dollar 1000
Dive Ball
Dive ball
Chytací poměr
Mění se
Chytací poměr je:
Pod mořem ve hrách RSE nebo ve vodě v FRLGDPPT: 3,5×
Jiní Pokémoni: 1×
Poké dollar 1000
Nest Ball
Nest ball
Chytací poměr
Mění se
Chytací poměr jeje divoký Pokémon:
Mezi úrovní 1-19: 3×
Mezi úrovní 20-29: 2×
Nad 30: 1×
Poké dollar 1000
Repeat Ball
Repeat ball
Chytací poměr
Mění se
Chytací poměr je:
Na divoké Pokémony s typem, který hráč už chytil: 3×
Jiní Pokémoni: 1×
Poké dollar 1000
Timer Ball
Timer ball
Chytací poměr
Mění se
Chytací poměr podle počtu kol je:
Mezi 1-9: 1×
Mezi 10-19: 2×
Mezi 20-29: 3×
Nad 30: 4×
Poké dollar 1000

Ve hrách
Všechny Poké bally třetí generace byly vyvinuty ve společnosti Devon Corporation.

V této generaci je Luxury ball velmi vzácný, druhý po Master Ballu. Ať tak nebo onak, ve IV. Generaci je nákup tohoto ballu běžný. Jeden může být nalezen na opuštěné lodi a jiný může být získaný v Mistrovské pokémoní soutěži (Master Rank Pokémon Contests). Tento Poké ball se dá také získat ve hře Fire Red a Leaf Green poté, co Lady Selphy ukážete Pokémona, kterého ona žádá. Tento Poké ball je podobný Friend ballu.

Premier ball není nijak odlišný od pravidelného Poké ballu, liší se pouze vzhledem a dá se získat nákupem každých deseti obyčejných Poké ballů v Poké Martech v Hoennu, Sinnoh a Orre.

Net ball a Dive ball se dají zakoupit pouze v Poké Martech v Mossdeep City. Je to kvůli tomu, že je zde hodně vodních pokémonů a tyto dva bally jsou pro jejich odchyt ty nejlepší.

Nest ball se dá koupit pouze v Poké Martech ve Verdanturf Town.

Repeat ball a Timer ball mohou být zakoupeny v Rustboro City po projdení Rusturfského tunelu poprvé z Verdanturf Town či z Druhého Ostrova.

Všechny Poké bally z I. Generace jsou zde také dostupné.

V anime
Luxury ball a Repeat ball se krátce objevili na začátku filmu „Jirachi co plní přání“ obsahující Brendanovu Aggron a Shiftry.
Poké bally VI. generace
Heal Ball
Heal ball
Chytací poměr
Plně zregeneruje chyceného pokémona Poké dollar 300
Dusk Ball
Dusk ball
Chytací poměr
Chytací poměr platí pouze při užívání Poké ballu uvnitř tmevé oblasti či během noci,
jinak je chytací poměr 1×
Poké dollar 100
Cherish Ball
Cherisch ball
Chytací poměr
Bez cheatů ve hře DP a Platinum se nedá získat. Tento Poké ball je
docela vzácný, byl vyroben k tomu, aby připoměl nějakou zvláštní příležitost.
Poké dollar -
Quick Ball
Quick ball
Chytací poměr
Při každém pátém obratu v bitvě se chytací poměr snižuje na 1× Poké dollar 1000
Park Ball
Park ball
Chytací poměr
-
Používán pouze v Pal Parku Poké dollar -


Ve hrách
Ve čtvrté generaci se objevilo pět nových typů Poké ballů. Všechny Poké bally z I. A III. Generace jsou také dostupné, ačkoli Dive ball může být získaný náhodně skrz Solaceon Town na ukázání pokémona, kterého žádá. Park ball je užívaný jako kontrola pod soutěží. To je jediný Poké ball (vedle Snag ballu) se schopností, aby převyšoval další Poké bally. Zda Park ball by pracoval na divokých pokémonech, né již chycených není známo.

Cherish ball se nedá získat bez použití cheatů.

Luxury ball funguje v této generaci jinak, mohou být koupeny a faktor štěstí je zvětšený.

Poké bally V. generace
Dream ball
Dream ball
Chytací poměr
255×
Dovolí hráči chytil divokého pokémona v lese pojmenovaném Entralink v regionu Unova. Poké dollar -

V páté generaci her se objevuje pouze jeden Poké ball, který nese název Dream ball.

Ostatní Poké Bally
Tyto Poké bally jsou nalezeny vně standardních her. Často jsou příliš neobvyklé, aby se přiřadily k dalším skupinám Poké ballů. A některé jsou až tak neobvyklé, že je sporné jestli se dají zařadit mezi Poké bally.

Ve hrách
Pester ball
Tento Poké ball byl viděný ve hře Pokémon Snap, tento neobvyklý Poké ball nemůže chytit Pokémony. Místo toho to uvolňuje dráždivý plyn.

GS Ball
Tento Poké ball byl viděný ve hře Pokémon Crystal, tento Poké ball nemůže chytit Pokémony. Místo toho je to zvláštní položka, která může být použita k tomu, aby se objevil Celevi v Ilex Forest.

Snag Ball
Ačkoli to není Poké ball sám o sobě, on je viděný v Pokémoních hrách Colosseum a Pokémon XD. To je Ball, který byl upravený k používání Kouřového stroje. Je schopný ukrást chyceného Pokémona jako kdyby byl divoký.

V anime
Starý typ Poké ballu
Ve středověku byl vyroben starý typ Poké ballu. Tento Poké ball měl podobné vlastnosti jako moderné Poké ball, jenže ve vzhledu se lišil i tím, že tyto Poké bally nemusely mít tvar koule. Tyto neobvyklé artefakty byly nalezeny ve starověkém městě Pokémopolis, které obsahuje v Poké ballu gigantické Pokémony (epizoda „Starověká kádanka Pokémopolisu). Starověké Pokébaly, které měly podobné atributy měly pozměněný desing a jsou udělány z více křehkého materiálu (epizoda „Just Waiting On a Friend“). Jestliže tyto Poké bally byly udělány použité moderní technologií je záhada. Další Poké ball je viděn ve filmu „Pokémon navždy“, kdy Sam užívá Poké ball přinesený z jeho vlastní doby. Tento model se zdá blíž k modernímu desingu dnešního Poké ballu.
Starý typ Poké ballu Starý typ Poké ballu Starý typ Poké ballu Starý typ Poké ballu


Zelený Poké ballZelený Poké ball
Oficiální jméno je neznámé. V první epizodě „Volím si tebe“ byl tento Poké ball viděn na začátku, kdy jeden trenér, pravděpodobně Bruno vhazuje zelený Poké ball obsahující Onixe. To byl první Poké ball viděný v anime. Žádné detaily o tomto Poké ballu nejsou, jeho barva nebyla nikdy vysvětlena. Krátce po epizodě jsou užívány již pravidelné červené Poké bally. Zajímavé je, že Brendanova předloha v Ruby a Sapphire zobrazuje jeho a zelený Poké ball. Důvod je také neznámý.


Poké ball ze zlataPoké ball ze zlata
Ve skutečnosti neexistují právé zlaté Pokébally na celém světě. Tyto Poké bally jsou často užívané pro hrabivé kriminálníky jako je Brodie v „The Ribbon Cup Caper“ či „Bitva na palubě svaté Anny“.
Mewtwo Poké ball / Clon ballClon ball
Ohromné oko na Poké balle je symbol Poké ballu užívaným Mewtwo ve filmu „Mewtwo vrací úder“. Tímto Poké ballem se dá chytit i pokémony, kteří mají své trenéry a pokémony, kteří jsou uvnitř jejich Poké ballů. Poké ball Mewtwo nedělá stejný zvuk jako pravidelný Poké ball, když se otevře, ale jinak je jejich funkce stejná.GS ballGS ball
Tento Poké ball našla Profesorka Ivyová. Poké ball předal Ash postupně k Profesoru Oakovi a potom ke Kurtovi. Bylo odhaleno v rozhovoru 2008, že GS Ball byl určený k odchytu Celebiho. Tento Poké ball se vzhledem podobá Park ballu.
Lake ballLake ball (česky Aqua ball)
Tento Poké ball byl užíván v soutěži chytání Seakingů, je to podobné jako Park ball užívaný ve hmyzí soutěži. Poké ball byl spatřen v „Háček, vlasec a mizera“ a od té doby nebyl použit.
Dark ballDark ball
Dark ball používal člen Team Rocket - Vicious ve 4.filmu, kde měnil normální pokemony na zlé a zároveň je použit také ve hrách Pokemon Colloseum a Pokemon XD. Když má pokémon dost silné vůle, dokáže tento Poké ball rozbít a uniknout. Když se tak stane, Dark ball, kterým byl pokémon chycen se rozpadne. Toto se stalo Celebimu potom, co byl chycen od Viciouse, ale Celebi při tom málem přišel o život.


Crystal ballCrystal Poké ball
Tyto Poké bally vytvářela Molly svými myšlenkami ve filmu „Kouzlo Unowna“.

Rocket Poké ballRocket Poké ball
Tyto Poké bally byly použity ve filmu „Mewtwo vrací úder“. Od pohledu vypadal jako normální Poké ball, ale černý s červeným „R“ na nich. Stovky jich byly používané mnoha Rakeťáky ve speciálech.
Chansey Poké ballChansey Poké ball
Používala jej Sestra Joy v epizodě „Zápas v Temném městě“.
Stone Poké ball
Stone Poké Ball je velký kamenný Poké Ball vytvořen jistým mudrcem na chycení obrovského Claydola v epizodě „Claydol Big and Tall“.Ostatní Poké bally
V epizodě „Volím si tebe“ se objevil Poké ball Pikachu s malým žlutým bleskem v polovině Poké ballu. Pravděpodobně proto, aby odlišil Pikachu od ostatních starterů, které dává začínajícím trenérům.
Dále Poké bally Ritchieho mají hvězdičku na svršku Poké ballu, to proto, aby si je rozeznal, kdyby to bylo potřeba.

Jiná použití Poké ballů v anime
Kdy Ash a Gary rozbijou starý a rezavý Poké ball, který vylovili v rybníku, každý si vezme půlku a drží ho jako symbol soupeření.

Poké bally jsou používány na několika místech symbolizující pokémony. Například logo Battle Frontier.

Poké ball také znázorňuje podlahu v pokémoním středisku. Někdy jsou také střechy znázorněné tak, aby vypadaly jako Poké ball.

První ukázka v PokéDexu byla právě o Poké ballu: „Mimo trénink přebývá pokémon většinou ve svém Poké ballu. Avšak i zde existují výjimky. Někteří pokémoni nesnáší omezování.“

TCG
Aqua ball a Magma ball
Tyto bally jsou nalezeny v EX Team Magma vs Team Aqua.

Aqua ball Magma ball


Komentáře
#1 | karolína salvova dne December 24 2011 22:58:26
tadle stranka je seper tady se najde vše Smile
#2 | Diabol 20 Tvari dne April 04 2012 20:52:44
veru tak
#3 | Filip dne June 03 2012 19:40:35
Tohle je fakt ta nejnej nejnejnejnejlepší stránka na celém světěWinkH
#4 | svata dne January 26 2013 07:52:24
je to krasne Smile =)
#5 | svata dne February 22 2013 19:33:17
Grin ta stranka je super
#6 | tomas2004 dne July 04 2013 14:36:20
skvělé
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1