Dennyho cesta za dobrodružstvím 

Prolog

Město bylo zahaleno oblakem kouře. Prostorem se ozývaly zoufalé výkřiky lidí, ulice pohltili červené paprsky vylétávající z pokeballů a řev pokémonů nesoucí se po městě působil paniku.

Z jednoho obrovitého domu vyšla poněkud zvláštně oblečená žena. Měla černé oblečení, blond vlasy a blankytně modré oči. Na jejich prsou zářilo rudě zbarvené písmeno R. „Rozdělte se a najděte ho!“ vykřikla.

Všichni její soukmenovci byli oblečení ve stejných věcech jako ona, až nato že ženy měli bílé sukně a muži černé kalhoty. Na svých plně vyvinutých ohnivých pokémonech vyrazili směrem z centra do celého města.

Proháněli se neosvětlenými uličkami, tajemným parkem i po planinách za městem. Pár obratných pokémonů skákalo i po střechách vysokých budov. Mezi ně patřila i ona. Blonďatá žena jménem Jackey. Její pokémon Ninetales ladně skákal ze střechy na střechu a vyhlížel onoho pokémona, kterého zde měli ulovit.

„Tamhle je!“


Jackey i její Ninetales se rozeběhli za modrou čmouhou, který se pohyboval opravdu vysokou rychlostí, když najednou oba pokémoni a Jackey spočinuli na nejvyšší plošině města. Město Jublife mělo společnost, která vyráběla poketch. To je věc, kterou používají turnéři pokémonů pro usnadnění různých věci na svých cestách. A na vrcholu její budovy se právě nacházeli.

„Coballione! Máš možnost se nám vzdát! Pokud tak neuděláš tak tě polapíme násilím!“ řekla žena. V ruce svírala nějakou spleť drátů, kolem které šlehali blesky.

Pokémona náhle pohltila modrá záře „Já se nevzdám! Jsem pokémoní mušketýr a vám. Vám, kteří likvidují naše řady, se nevzdám nikdy!“ promluvil.

Ninetales vyskočil do vzduchu a na povel své zkušené trenérky vypustil smršť plamenů, které obalili Coballiona. Ten ze žáru vyšel zcela v pořádku a ihned vystřelil z tlamy mocný hyper paprsek.

„Vyhni se!“ zakročila Jackey „ohnivé kolo!“
Flamfu
Jméno: Flamfu („Flamflu,,)
Typ: Ohnivý
Druh: Opice, Sysel
Evoluce: Flamlu -> Flamliza -> Flamguanados

Informace: Tento pokémon je velice zvědavý a málokdy se vyskytuje jinde než v odlehlých oblastech, kde lidí ještě neměli možnost zakročit do průběhu přírody. Miluje oříšky a jeho srst je neustále teplá, takže nemůže prochladnout.
Ninetales se roztočil jako blesk a hyper paprsku se vyhnul. Hned nato svým silným a pružným tělem obaleným v ohni narazil do Coballiona. Ten odletěl z budovy, ale rychle na ní zase vyskákal.

„Měl by ses vzdát. Budeme tě, potřeboval zdravého, a né zdolaného po zápase,“ pronesla Jackey, které se v ruce zformovala koule, kterou nyní už obíhali plameny.

Coballion už nic neříkal a vyrazil svým tělem na Ninetales a Jackey. Ta jen nahodila svůj škodolibí úsměv a kouli obalenou plameny, kterou držela v ruce, po něm mrštila. Ta do něj vrazila a rázem se zvětšila do rozměrů, které pokémona pohltili.

Krajinou se roznesl křik. Legendární pokémon byl chycen a postupně nakládán do obrovské sítě, která byla připevněná k dvěma vrtulníkům. Poté s ním helikoptéry, které už nebyli černé, ale zeleno-bílé vzlétli a následně zmizeli a stejně tak i křik.

„Mise splněna! Vracíme se na základnu,“ řekl Jackey do svého mobilního telefonu. Podívala se na východ, kde již vycházelo slunce a potom jako poslední nastoupila do helikoptéry.

***

Vysoký mrakodrap tyčící se jako jediná budova na ostrově zářil ve svitu slunce. Byl krásný tropický den, když na vrcholu budovy přistál vrtulník. Byl černý a na boku měl výrazné R. Z něho vystoupila usměvavá a na sebe pyšná Jackey.

„Jsem na tebe pyšný! Dokázala jsi chytit jednoho ze čtyř pokémonů pro náš zločinecký plán, ale tímto to nekončí. Musíš zajmout ještě další tři Viriziona, Keldeona a Terrakiona. Tito pokémoni mají svou moc také oslabenou, ale budou připravení získat lidské protějšky a pokud jim k tomu dáme šanci, tak budeme muset hledat ještě další tři osoby, bez kterých by to jinak nešlo,“ ozvalo se, když žena vstoupila do velkých dřevěných dveří.

Jackey přikývla a přisedla si ke konferenčnímu stolku, kde byla připravená káva. „Měl jste pravdu. I když to jsou legendární pokémoni proti naší nově vyvinuté technologii nic nezmůžou a co se týká o lidi, tak naše četa Alakazamů předělala myšlenky všem lidem v městě Jublife. Ti si teď myslí, že je napadlo zuřivé hejno Charizardů z uhlíkového údolí.“

„Dobrý nápad! Ovšem mám pro tebe nový úkol. Vydáš se s novým partnerem do oblasti Sinnoh a budeš pátrat po těch lidech, kteří mají být jejich lidskými protějšky. Jsou tři! Potom co jsme chytili Coballiona se nemusíme bát, že by jich bylo více. A pamatuj, že na tuto akci mám pouze omezený čas. Nyní jsou tyto pokémoni uvězněni v Sinnoh, ale jakmile jim pradávné síly dovolí přesunout se jinam. Tak, to pro svoji záchranu udělají,“ řekl muž a otočil se. Jeho tvář byla vráščitá a její pravá část mírně zjizvená. Nejspíš od nějakého ohně.

„Ano pane. A kdo je můj partner pro tuto misi?“ otázala se.

Muž se zakuckal a ukázal na muže ležícího na pláži. „To je on.“

„Doufám, že je alespoň zkušený rakeťák?“

„Budeš ho asi muset trochu zaučit. Je u nás chvíli a na skutečnou akci ještě nešel, ale jeho pokémoni vyhovují, a tak jsem ti ho přidělil,“ odpověděl tajemný vůdce své podřízené. Ta neochotně přikývla a vyrazila k odchodu.

Komentáře
#1 | grifiness dne February 03 2014 22:39:45
ty jo to uz jsem nekde cetla ale nevim kde no nevadi rada bych videla dalsi dilySmile
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1