Kamenný typ 

Kamenný typ - Aggron

Kamenný typ pokémonů (neboli kamenný pokémoni) jsou považováni za jedni z těch silnějších jelikož odolají každému typu (pokud soupřův pokémon má menší úrověň), kromě vodních pokémonů. Do této kategorie bych zařadil pokémony ONIX, GEODUDE, GRAVELER a GOLEM.

Onix je základní a hlavně kamenný pokémon. Jeho tělo tvoří cca 10 různě velkých a různě těžkých kamenů. Tento pokémon je šedivé barvy, který je jak víme velký had. Může se vyvynout pomocí položky Metal coat na pokémona Steelixe.

Geodude je základní pokémon. Pokémon Geodude je kámen s dvouma rukama. Tento pokémon Geodude je levitující (umí létat), tudíž je to Dvojtyp. Další fáze fáze pokémona Geodudea je pokémon Graveler, který se evoluje na 25. úrovni.

Graveler je taky kamenný pokémonale už není základní, jelikož se vyvynul z pokémona Geodudea, když je 25. úrovni. Tělo pokémona Gravelera je jako jeden velký kámen se čtyřma rukama a dvouma nohama. Další vývojová fáze tohoto pokémona je Golem, který se vyvyne pomocí výmněny.

Golem je jak už víme taky kamenný pokémon, ale už taky není základní jelikož se vyvynul pomocí výmněny. Jeho vzhled je veliký kámen s dvouma rukama a dvouma nohama. Tento pokémon je je nbejvětší z evoluce Geodudea.


Ve hře ...

Ve hře máme spoustu trenérů s tímto typem. Máme zde aspoň, co já vím tři města s kamnými pokémony setkáme na stadiónu, a ty města jsou Cínové Město, Rezavé Město a Město Oreburgh. V Cínovém Městě se postupně vystřídají tři trenéři pokémonů, a jsou to Brock nejstarší z dětí, Potom nastoupí jeho nanicovatý otec Flint a po něm až nastoupí další jeho syn Forrest, potom co zesílí jeho pokémon Rhyperior. V Rezavém městě je to jen jedden trenér a to je Roxanne. Ve městě Oreburgh je to taky jen jeden trené, a je to Roark.

V anime ...

S Kamenými pokémony jsme se mohli setkat hned v 5. díle 1. série (1. generace). Když Ash s Misty přišly do Cínového města, aby Ash získal svůj první odznak a mohl se stát čestným členem pokémonové ligy. Když Ash přišel na stadion, tak se dozvěděl, že bude bojovat proti kamenným pokémonům. Když se začlo tak Ash povolal svého prvního a základního pokémona Pikachu. Podle mého názoru to byla chyba, protože Brock použil pokémona Geodudea. Já bych asi použil pokémona Butterfree nebo Pidgeotto, protože se hodně vyrovnají kamennýmu typu co se týká síly. Ash cca pol 30 minutách souboj vzdal a odešel ze stadiónu do pokécenter (pokémoní středisko). Po třech dnech se Pikachu zotavil a vyrazili spolu opět na stadión. Tentokrát to byl Ashův Pikachu o hodně rychlejší a obratnější. Když už to s ním vypadalo opět bledě najednou se z ničeho nic na stadiónu spustila požární sprcha a Ash řekl Pikachu ať použije bleskový útok a potom, když chtěl Onixe dorazit, tak ho zastavili Brockovi mladší souroozenci a tím opět prohrál. když odcházel z města tak ho Brock zastavil a dal mu odznak ale Ash protestoval. potom co mu to vysvětlil Brock o co v Pokémonu jde tak se Brock rozhodl, že se kněmu přidá. Cca po 50 m je zastavil nějaký muž, a to byl právě ten nanicovatý otec.

 

Komentáře
#1 | agguggs dne July 12 2012 05:17:42
vibram five fingers, http://www.vibram5fingersreview.com, vibram five fingers, michael kors purses, www.vibramfivefingersbikilaoutlet.com, www.vibram5fingerskso.com, vibram five fingers kso, Vibram, michael kors bags, jimmy choos, Vibram Five Fingers Shoes, http://www.vibram5fingerscoupon.com, vibram five fingers sale, http://www.vibramfivefingerssalekso.com, cheap michael kors bags, vibram five fingers shoes, vibram five fingers, vibram five fingers bikila, vibram five fingers shoes sale, michael kors outlet, Peyton Manning Broncos Jersey, michael kors sale, vibram five fingers women, www.vibram5fingerswomen.com, vibram five fingers sale, http://www.mkbagssale.com, vibram five fingers sale, jimmy choo shoes, cheap jimmy choo, vibram five fingers, vibram five fingers kso, vibram five fingers, http://www.vibram5fingerskso.com, www.vibramfivefingerssalekso.com, vibram five fingers kso, vibram five fingers sale, vibram five fingers sale, www.vibram5fingerscoupon.com, vibram five fingers kso, vibram five fingers shoes, vibram five fingers sale, www.vibram5fingersreview.com, www.mkbagsshop.com, vibram five fingers outlet, vibram five fingers, jimmy shoes, http://www.mkhandbagsale.com, www.mkhandbagsale.com, Vibram Five Fingers Sale, http://www.vibram5fingerswomen.com, Vibram Shoes, michael kors handbags, http://www.vibramfivefingersbikilaoutlet.com, http://www.vibramfivefingersksooutlet.com, http://www.jimmychooshoescheap.net, www.vibram5fingersoutlet.net, www.mkbagssale.com, jimmy choo, michael kors outlet, vibram five fingers, http://www.mkbagsshop.com, michael kors sale, www.vibramfivefingersksooutlet.com, vibram five fingers sale, michael kors bags, Vibram Five Fingers Sale, Peyton Manning Jersey, http://www.vibram5fingersoutlet.net
#2 | cheapugg016 dne November 20 2012 02:49:42
<P>Copyright 2005Once upon a time, Nike Robert Griffin III Jersey not ugg black friday too long ago, if ugg boots china you were a woman red bottom shoes who wore ugg outlet online clothes over Reggie Wayne Jersey a www.officialnflcolts.com size 14 your ugg boots uk clothing choices were uggs cheap limited to cheap looking, ugg boots outlet baggy and red bottom high heels unattractive clothes that made you ugg boots outlet store look old www.uggblackfriday.com before red bottom shoes outlet your time Mit www.bootsoutletwebsite.com einem swish und Flick T.Y. Hilton Women's Jersey seiner Magie Weide, zauberte Laxman bis graziöse Schläge mit Leichtigkeit As the needs www.cheaperuggsstore.com of outdoor www.2012thanksgiving.com enthusiasts www.bootsforcheaper.com have www.bootsuksaleshop.co.uk changed over the past 20 years, so has cheap ugg boots the ugg boots black friday design of Merrell www.redbottomshoesoutleter.com shoes If ugg outlet store you ugg boots cheap disappoint uggs official website or hurt Robert Griffin III Jersey me, I ugg sale uk cry Given Andrew Luck Jersey the fact uggs official site earnings yield in the latest period ugg boots outlet online slipped almost www.bootsonlineusa.com 50 basis uggs for cheap points, ugg boots official website managers will ugg boots sale need to be quite limber with cheap uggs their Parivrtta Surya Yantrasana (aka Compass Pose) uggs on sale to www.discountuggsforsale.com keep uggs on sale this ugg outlet stock Andrew Luck Women's Jersey afloat A thin cotton sock discount uggs helps www.aggsonsaleus.com so much to prevent these icky ugg sale situations! Everybody knows crocs are great Move red bottoms on uggs for sale to cheap uggs the cabinets themselves You can buy these uggs black friday at JCPenney for $70 or on sale for cheap uggs $49</P>
<P></P>
#3 | jackuggs dne January 06 2013 01:53:54
timestamp a Director: Patrick Willis Jersey Howard W


metadata Justin Tucker Jersey {display: block;width: 100%;clear: both;margin-top: 8px;padding-top: 12px;height: ugg uk 65px;} www.vipbootsbox.com pmetadata div


1 michael kors factory outlet million michael kors outlet people, Antonio Brown Jersey including 330,000 children Tom Brady Jersey As a former Torrey Smith Jersey specialist in www.michaelkorsoutleterstore.com municipal finance at michael kors outlet Kidder ugg sale Peabody on ugg boots uk Wall Street, Marshall would be www.newenglandpatriotsofficialshop.com a valuable Arian Foster Jersey addition ugg boots 2013 to a michael kors outlet city council www.vipmichaelkorsoutletusd.com that currently needs Walter Payton Jersey more financial experience


michael kors outlet He then went on to win michael kors outlet online the Troy Polamalu Jersey series uggs on sale championship and managed cheap uggs to beat michael kors outlet store the ugg boots all-season leader, www.2013uggbootsuk.co.uk Davey Hamilton to michael kors outlet online the title 2013 ugg boots Areas www.pittsburghsteelersofficialshop.com devastated Wes Welker Jersey by michael kors handbags war ugg boots uk or invasion challenge urban planners


Click Tom Brady Jersey on Stevan Ridley Jersey the michael kors store link michael kors handbags outlet to cheap uggs on sale Sign-up with Bukisa J.J. Watt Jersey and starting ugg boots 2013 making michael kors outlet store some good Trent Richardson Jersey money on the cheap ugg boots uk internet At age Frank Gore Jersey fourteen, www.ravensjerseyprostore.com Werbowy www.2013newuggs.co.uk was Randall Cobb Jersey 5'11", willowy and www.michaelkorsoutletmylove.com sporting braces
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1