Elektrický typ 
Elektrický typ - Pikachu
Elektrický typ pokémonů (neboli električtí pokémoni) jsou jedni z těch silnějších, ale ne z nejsilnějších jelikož jsou takové typy které tomuto typu odolají a jsou to kamený typ nebo zemní typ. Tento typ doporučuji mít ve své aktivní šestce. DO TÉTO KAPITOLY BYCH ZAŘADIL POKÉMONY PICHU, PIKACHU A RAICHU.

PICHU je malý a nejzákladnější pokémon. Je to taková malá žluto - černá myška s ocasem ve tvaru malého blesku, která zná své elektrické útoky. Moc trenérů tohoto pokémona nepoužívá (proč? to nevim). Jeho následující pokémoní fáze Pikachu, který se vyvíjí štěstím z tohoto pokémona. Lze se s tímto pokémonem můžem setkat až od druhé generace.

Pikachu je o něco větší pokémon a hlavně o hodně silnější pokémon. Pikachu je STARTOVNÍ pokémon. Je to taky žluto - černá myš ale rozdíl mezi temito dvou pokémonama je, že Pikachu má červený tvářičky a ocas  s  malinko věším tvarem blesku. Další fáze je Raichu který se vyvíjí jen s pomocí hromového  kamene. S tímto pokémonem se setkáváme hned od prvního dílu první série (1. generace).

Raichu je střední pokémon, který není základní. Jeho předchozí verze je Pikachu, ze kterého se vyvinul pomocí hromového kamene. Má oranžovo - bílou pleť s žlutými tvářičkami a ocas celý černý a na něm na konci je asi stejně velký blesk jako má Pikachu. Raichu je z těchto pokémonů nejsilnější. Tento pokémon už se dál nevyvíjí. pokud vím dobře setkáváme se s ním jen v 1. generaci.

V anime...

Se setkáváme s pokémonem pikachu hned od první dílu první série (1. generace). Sem bych dal za díl, kdy se utkal Pikachu (Ashův pokémon) a Raichu (pokémon poručíka Surgea) v souboji, kde Pikachu prvně prohrál. Ještě tento den řekl Brock Ashovi, že poručík nechal svého pikachu hned vyvinout a tudíž Raichu neumí rychlé útoky. Druhý den se utkalli znovu ale tentokráte pikachu vyhrál v rekordnim čase, jelikož byl Raichu uhnán tak, že byl pomalejší. Díky tomu Pikachu si připsal další vítězství. Dále byl zajímavý díl o elektrickém typu pokémonů a je to Zbohem Pikachu. Tento díl není zrovna moc veselí, jelikož se Ash rozhodne rozloučit s Pikachu. Na konci však vidíme jak se utíká od pikachu a brečí, protože to byl jeho startovní pokémon. potom co pouteče pocestě tak se zastaví a ze křoví výjde jeho Pikachu a pak putují na své pokémonové cestě dál.

Ve hře ...

Zde se setkáme se spousty trenérů a to jak na cestách tak i na stadiónech. tre-néři na stdiónech jsou poručík Surge (Rumělkové město, region Kanto), Wattson (Movilové město, region Hoenn), Volkner (město Sunyshore, region Sinnoh), Elesa (město Nimbasa, region Isshu). Jsou to dobří hráči pokémonů ale pokud jdete se slabším pokémonem musí mít vyšší level (úrovně). Do útoků doporučuji dát jen aktivní útoky, protože je to totiž výhoda.

Komentáře
#1 | l dne May 15 2012 14:22:40
l
#2 | Weraptor dne September 24 2012 20:45:04
Ne, jsou slabí jen na zemní typ.
#3 | hEI dne January 11 2013 05:22:26
Machines when[url=beats earphones]beats by dre headphones[/url] transmitting data, the data packet in HUB architecturesfree quicken download network based on the transmission beats by dre tourof the broadcast mode, all nodes on the network quicken 2013 downloadto transmit the
turbotax 2012 cheapinformation at the same time, and then by eachdr dre earphones terminal by the header address information ofquicken home and business download the validation databeats by dr dre solo to determine whether it has received .quicken 2013 sale In fact, the reception data Generally only one terminal node, but now all nodes are sent, in this way, it is easy to cause network congestion,beats by dr dre pro but the vast majority of data flow is invalid,http://www.turbotaxdownload.net/ thus causing the efficiency of the whole data transmission network quite low. On the other hand, each node can send the packet listener beats earphonesto easily bring some hidden dangers to the network.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1