Ohnivý typ 
Ohnivý typ - Charizard
Ohnivý typ pokémonů (neboli ohniváci) jsou jedni z nejlepších pokémonů co jsou. Mají silné útoky například PLAMENOMET a OHNIVÉ KOLO. Můžeme je naléz v trávě (Ponyta) nebo jako startovní pokémon (např: Charmander, Torchic).

Vybral bych sem příklad Charmander, Charmeleon, Charizard a krátce bych je tu popsal, aby se se vědělo o co se jedná.

Charmander je základní startovní pokémon v regionu Kanto. Je to malý oranžový dráček s hořícím ocasem. Ocas musí vždy hořet jinak  by Charmander zemřel. Vyvyjí se na 16. úrovni na další fázi, a tím je Charmeleon.

Charmeleon je to středně malý pokémon, ale už není startovní. Vyvýjí se z Charmandera na 16. úrovni. Je to červený dráček s hořícím ocasem. Ocas musí vždy hořet jinak  by Charmeleon zemřel. Další vývojovou fází je Charizard který se vyvýjí na 36. úrovni.

Charizard je už  velký ohnivý/dračí pokémon, ale už není startovní. Vyvýjí se na 36. úrovni z Charmeleona. Je to obří oranžový drak s hořícím ocasem. Ocas musí vždy hořet jinak  by Charizard zemřel. Je to končná fáze, ze které se pokémon už nevyvýjí.

V anime ...
V seriále můžeme vidět oheň každou chvíli hlavně hlavně v této sérii, kterou dávají na TV stanici BARRANDOV. V počátečních sériích moc vidět oheň nebyl. Náš hrdina Ash z Pallet Town (Oblázkového města) se na své cestě setkal s těmito trenéry a úšpešně je porazil Blaine z regionu Kanto, Flannery z regionu Hoenn. S těmito trenéry se teprve možná potká Flint z regionu Sinnoh a Chili z regionu Isshu. Všichni výše zmiňovaný jsou buď trenéři stadionu (kromě Flinta a Ashe) nebo jsou v elitní čtyřce (Flint) nebo pouhý trenér, který má sen být nejlěpší trenér na světě (Ash). Co se týká Ashových pokémonů tak nim přichízí "jak slepej k houslím". Dle mého názoru nejlepší ohnivý pokémon v anime byl Charmander.

Ve hře ...
Co se týká her tak jsou nejlepší na to legendy, pokud si ovšem člověk nevybere jako svého startéra Oheň. Doporučuji mít Oheň v základní šestce. Ve hře jsou druhým nejsilnějším typem. Před tento typ se dostal jen psychický typ. Doporučuji ho mít proti travním pokémonům a vítězství je jasné. Zde oheň má výhodu proti vodě. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Podle mého názoru jsou ohnivý pokémoni nejsilnější myslím jako tady ve hře.

Komentáře
#1 | Diabol 20 Tvari dne April 05 2012 13:28:58
hej nechce mi to ohodnotit
#2 | coach dne December 05 2012 04:21:59
way, the idea would never have occurred to any one to say of her, "That is a woman." This Thenardier female was like the product of a wench engrafted on a fishwife. When one heard her speak, one said, "That is a gendarme"; when one saw her drink, one said, "That is a carter"; coach factory outlet online when one saw her handle Cosette, one said, "That is the hangman." One of her teeth projected when her face was in repose.

Thenardier was a small, thin, pale, angular, bony, feeble man, who had a sickly air and who was wonderfully healthy. His louis vuitton outlet cunning began here; he smiled habitually, by way of precaution, and was almost polite to everybody, even to the michael kors purses beggar to whom he refused half a farthing. He had the glance of a pole-cat and the bearing of a man of letters. He greatly resembled the portraits of the Abbe Delille. His coquetry consisted in drinking with the carters. No one had ever succeeded in rendering him drunk. He smoked a big pipe. He wore a blouse, and under his blouse an old black coat. He made pretensions to coach outlet store online literature and to materialism. There were certain names which he often pronounced to support whatever things he might be saying,--Voltaire, Raynal, Parny, and, singularly enough, Saint Augustine. He declared that he had "a system." In addition, he was a great swindler. A filousophe (philosophe), coach factory a scientific thief. The species does exist. It will be remembered that he pretended to have served in the army; he was in the habit of relating with exuberance, how, being a sergeant in the 6th or the 9th light something or other, at coach factory outlet online Waterloo, he had alone, and in the presence of a squadron of death-dealing hussars, covered with his body and saved from death, in the midst of the grape-shot, "a general, who had been dangerously wounded." Thence arose for his wall the flaring sign, and www.coachoutletstoresonline-eshop.com for his inn the name which it bore in the neighborhood, of "the cabaret of the Sergeant of Waterloo." He was a liberal, a classic, and a Bonapartist. He had subscribed for the Champ d'Asile. It was said in the village that he had michaelkors.com/store studied for the priesthood.
#3 | Ferris dne August 06 2016 05:23:47
A co Flareon, Growlithe, Vulpix...
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1