Other: Cheaty
Cheaty na Pokémon Fire Red

Pokémon FireRedZde máme cheaty do hry 3. generace jménem pokémon FIRE RED. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Leaf Green

Pokémon LeafGreenZde máme cheaty do hry 3. generace jménem pokémon LEAF GREEN. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Black

Pokémon BlackZde máme cheaty do hry 5. generace jménem pokémon BLACK. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon White

Pokémon WhiteZde máme cheaty do hry 5. generace jménem pokémon WHITE. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Soul Silver

Pokémon SoulSilverZde máme cheaty do hry 4. generace jménem pokémon SOUL SILVER. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Heart Gold

Pokémon HeartGoldZde máme cheaty do hry 4. generace jménem pokémon HEART GOLD. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Platinum

Pokémon PlatinumZde máme cheaty do hry 4. generace jménem pokémon PLATINUM. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Diamond

Pokémon DiamondZde máme cheaty do hry 4. generace jménem pokémon DIAMOND. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Pearl

Pokémon PearlZde máme cheaty do hry 4. generace jménem pokémon PEARL. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Emerald

Pokémon EmeraldZde máme cheaty do hry 3. generace jménem pokémon EMERALD. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Ruby

Pokémon RubyZde máme cheaty do hry 3. generace jménem pokémon RUBY. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Sapphire

Pokémon SapphireZde máme cheaty do hry 3. generace jménem pokémon SAPPHIRE. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.


Cheaty na Pokémon Crystal
Pokémon CrystalZde máme cheaty do hry 2. generace jménem pokémon CRYSTAL. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.

Cheaty na Pokémon Gold
Pokémon GoldZde máme cheaty do hry 2. generace jménem pokémon GOLD. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.

Cheaty na Pokémon Silver
Pokémon SilverZde máme cheaty do hry 2. generace jménem pokémon SILVER. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.

Cheaty na Pokémon Red
Pokémon RedZde máme cheaty do hry 1. generace jménem pokémon RED. Pokémon Red je jeden z úplně prvních co se týká pokémonů vůbec. Tyto cheaty slouží jako pro pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.

Cheaty na Pokémon Blue
Pokémon BlueZde máme cheaty do hry 1. generace jménem pokémon BLUE. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.

Cheaty na Pokémon Yellow
Pokémon YellowZde máme cheaty do hry 1. generace jménem pokémon YELLOW. Tyto cheaty slouží jako pomoc, ale NE někdy tak, jak bychom si přáli (osobní zkušenost). Cheaty jsou pro tuto hru asi potřebné pokud nechcete měnit pokémony pomocí nějakých programů. Za tyto všechny kódy neneseme záruku, takže je to na vlastní nebezpečí. Proto doporučuji nejdřív zálohu.

Informace a upozornění
Uhlíkové údolíZde jsou důležité informace a důležitá upozornění co se týče našich oblýbených cheatů. Lze se tady dozvědět důležité informace o bezpečnosti her a a záruky cheatů. Dále se tu lze informovat o kombinaci Cheatů. Prosím o předčtení než budete cheaty POUŽÍVAT.

Návod na Cheaty
Návod na cheatyZde se nachází Návod na vkládání cheatů do her všech generací (tzn.: 1. 2. 3. 4. 5.). Zde se dozvíte co to vlastně ten Cheat je. Dále tu je tzv. VIDEONÁVOD, na to kdo neví, jak se právě ty cheaty vkládají a nepochopili to z normálního návodu. Videonávod je ukázkou na chycení pokémona Bulbasaura. Zde trenér použil Masterball, což je pokéball, který se aspoň podle mně hodí na chycení Legendárních pokémonů (např: Zapdos, Mortles, Articuno, ..atd.).

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)