Rokyho dobrodružství 
1) Cesta začíná
,,To snad ne!" ozvalo se z černé místnosti, ,,Chceš říct že on utekl?!" vykřikla postava v černém plášti. ,,Ale pane my děláme vše  abychom to stihli!" řekl člověk klečící na zemi, jak jeho muži tak i on se snažil zakrýt strach. ,,No mám pro vás nový úkol." řekl člověk kterého nazývali pán.Otočil se k nim a koukl se mu do očí. ,,Přivedeš mi toho pokémona, ale pokud se vrátíš s prázdnou tak tě zabiji!Je ti to jasné?!" vykřikla postava v plášti a odešla z místnosti. ,,Chlapi máme práci tak jdeme."vykřikl chlap sebral svojí družinu lidí a vyrazili z místnosti....

,,To bylo poslední co stihl mladý pokémoní ranger vypátrat, poté co ho chytli ho už nikdo neviděl.Říká se že mu vymyli paměť a přinutili ho dělat pro ně.Ale božský pikachu co žere mýdlo nad námi nad oblohou taky neví co se mohlo stát,"pověděl starý muž dal si do pusy dýmku a postavil se. ,,Počkejte!" vykřikl mladý kluk.Starý muž se za ním otočil. ,,Zítra mi bude 10 let a tak se vydám na cestu a přijdu co se mu mohlo stát!" vykřikl kluk. ,,Hm.O to se už pokoušeli mnozí ale žádný zatím nebyl úspěšný."řekl Starý pán otočil se a pomalu odcházel.

,,Ale mně se to podaří já to vím.Jako že se Roky jmenuji!" řekl si kluk jménem Roky v duchu a vyrazil směrem k domu. ,,Roky! Nezapomeň jít brzo spát nebo zaspíš." řekla Rokyho máma. ,,Vždyť já vím." řekl Roky zalezl do postele a pomalu usínal. ,,Mňau." ozvalo se z vedlejší místnosti byl to persian kterého choval Rokyho děda. ,,Co to už je ráno?"zeptal se Roky seběhl dolu a koukl se na hodiny. ,,Pane bože to už je tolik!"vykřikl Roky rychle se převlíkl nasadil baťoh a vyběhl ven. Jenomže jak rychle vyběhl zakopl a svalil se ne zem.

,,To je den."řekl Roky vyplivl písek postavil se a letěl jako střela dál. ,,Profesore!! Profesore!" křičel Roky, ale bylo to k ničemu profesor nebyl doma. ,,No nic neztratím když se tam kouknu." řekl pootevřel dveře a vešel dovnitř. Roky vyrůstal v regionu Jhoto, Ale chtěl být nejlepší a tak se hned jak dostane startera vydat do Houenu. O něm se říkalo že je to nejtěší liga a on toho chtěl dosáhnout.

,,Profesore? Profesore?" vypadalo to že se Roky klepal strachem, ale tu narazil na spoustu pokeballů,Byly vlastně 3 Roky je chytl a vyvolal z nich pokémony.Byl to cyndaquil ohnivý typ totodile vodní typ a chikorita travní typ.  ,,Juj vypadají dobře."řekl Roky sebral pokébal cyndaquila a vrátil ho do pokeballu a potom i totodila. ,,Takže chikorito ty budeš můj starter."řekl vrátil ho do pokeballu strčil do kapsy a ostatní tam nechal.

,,POMOC!!" vykřikl profesor Elm kterého Roky hledal. Roky sebou škubl a rychle vyběhl ven. ,,Ty víš kde je Sealouf že?" vykřikl chlap byl v černém plášti a zezadu měl velké O. ,,Oktoubři."řekl si Roky v duchu oktoubři byla skupinka lidí kteří šli po Fakemonech.V téhle oblasti byly docela vzácní a na černém trhu za ně dali spoustu peněz. ,,Tak kde je?Mám snad použít násilí?"řekl chlap a jak to řek vyvolal z pokeballu Swamperta. ,,Tak do toho swap vodní puls!" vykřikl chlap.

,,Chikorito ven!A listovou břitvu!"řekl Roky chikorita použil listovou břitvu ale byl slabý a tak ho nezastavil. ,,Grovyle Listová čepel!" vykřikl neznámí hlas.Najednou se z lese vynořil Grovyle který běžel vší rychlostí na vodní puls. Zvěčili se mu takový lístečky co má na loktech zamířil na vodní puls a děva seknutími ho roztříštil. ,,Hmm"řekl Chlap. ,,Vylez ať jsi kde jsi!" řekl chlap ,,Pane Siko."řekl jeden z jeho mužů. ,,Měli bychom se vrátit."
,,Ty se snad bojíš?!" vykřikl na něj jeho šéf Siko. ,,Ne pane." řekla postava v plášti. ,,Ale na druhou stranu radši poťme bude to jistější. Řekl Siky a odešel se svýmmi muži.

,,Jste v pořádku profesore Elme?"zeptal se kluk.Seskočil ze stromu.,,Dobrá práce Grovyle jsi moc šikovný."řekl Kluk a vrátil svého pokémona do pokeballu. ,,Nic mi není Niky."řekl Elm postavil se. ,,A ahoj Roky vidím že jsi si už vybral startera nemám pravdu?" řekl Elm. ,,Ano vybral bude to chikorita viď."řekl Roky. Chokirta zajásal. ,,Hmm,ahoj Roky já jsme Niky."řekl Niky a podal rokymu ruku. ,,ahoj."řekl Roky a podal mu ruku. ,,Profesore mohl bych už vyrazit?"zeptal se Roky. ,,Hele já půjdu s tebou mohly bychom být dobrý tým nemyslíš?" zeptal se Niky. ,,Tak jo budeme ten nejlepší kamarádi."řekl Roky. ,,Dobře kluci na Roky tady si vezmi pět pokeballů a jeden pokedex bude se ti hodit."řekl elm. Roky poděkovoval vzal si pokebally a pokedex v modré barvě. ,,SUPER a teď na východ do houenu."řekl Roky a s Nikym vyrazili na východ.
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1