Pokébloky 
PokéblokyPokébloky jsou barevné bonbónky, jejichž využití je hlavně ve zvýšení jedné z pěti vlastností pokémona. Je to: krása, roztomilost, inteligence, tvrdost a modernost. Tyto cukrovinky jsou navrženy tak, aby se v ústech nemusely ani kousat. Ve IV. generaci jsou ekvivalent Pokébloků Poffiny.

Pokébloky jsou používány k přípravě Pokémonů na Pokémonní soutěže ke zvýšení jejich kondice v kategorii, ve které se účastní. Pokébloky jsou používány také v Hoennském Safari, kde se používají jako lákadla na Pokémony. V Safari můžou být použity jako krmivo. Tím, že na divokého Pokémona hodíte Pokéblock, budete mít větší pravděpodobnost, že vám neunikne.

Schránka na Pokébloky je nutná k jejich výrobě. Pokébloky se v ní ukládají a lze je získat tím, že promluvíte s malou dívkou v Soutěžní místnosti v Břidlicovém městě ve hrách Ruby a Sapphire nebo v Soutěžní místnosti v Pobřežním městě ve hře Emerald.

Výroba Pokébloků
Pokébloky jsou vyráběny smícháním bobulí s jedním až třemi dalšími lidmi u Bobulového mixéru. Tento mixér je možné najít v soutěžních halách, kde lidé spolu s ostatními míchají různé typy bobulí. Jakmile všichni vybrali své bobule ke hře, začnou ve středu rotovat. Když mixér ukáže na hráčovu značku, může hráč stisknutím tlačítka A docílit rychlejšího otáčení. Čím rychleji se otáčí, tím lepší Pokéblok bude. Pokud se hráč netrefí do značky, šipka se bude točit pomaleji, což vede ke špatně vyrobenému Pokébloku. Jakmile je hotovo, každý účastník obdrží jeden Pokéblok.

Chuť a vůně
Chuť a barva Pokébloků závisí na bobuli vložené do mixéru. V procesu míchání, bobule s kyselou chutí vyruší hořkou, hořká ruší sladkou, sladká ruší suchost, suchost ruší aromatičnost a aromatičnost ruší kyselost. Pokémoni rozdílného charakteru budou preferovat jiné chuti Pokébloků. Pokud je Pokémon spokojen s Pokéblokem, jeho kondice se bude zlepšovat rychleji, zatímco se bude k Pokébloku stavět s nechutí, bude se jeho kondice zvyšovat pomaleji. V anime stejně jako ve hrách, Pokémoni reagují na to, zda se jim chuť líbí nebo ne.

Úroveň
Úroveň Pokébloků závisí na použitých bobulích a rychlosti Bobulového mixéru. Jeden může udělat vyšší úroveň Pokébloků pomocí různých bobulí se stejnou chutí. Úroveň se bude také zvyšovat, jak se bude zvyšovat rychlost mixéru. Vyšší úroveň Pokébloků zvýší více kondici Pokémona, než nižší Pokébloky.

Pocity
Pocit Pokébloku závisí na použitých bobulích a počtu lidí, kteří používají Bobulový mixér. Čím více lidí je přítomno, tím nižší je cit. Pocit je určený průměrnou jemností použitých bobulí odečtených od počtu lidí používajících Bobulový mixér. Často vzácnější jahody (které mají obvykle výraznější chuť) budou mít vyšší jemnost.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte proto první a vložte svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Pro hodnocení musíte být registrovaný.

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,941
· Nejnovější člen: Chica_007
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

08/05/2018 06:07
Jen tak mimochodem... 25. května začíná platit GDPR a bude se týkat i tohto webu, tak bych doporučoval co nejdříve pořešit.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1