Anime: Seznam dílů
1. série - Pokémon indigová liga
obrázekAnglický název: Indigo League
Ash Ketchum oslavil své desáté narozeniny a vydává se na pokémonovou cestu. V jeho dobrodružství se k němu přidají kamarádi Misty a Brock, kteří ho budou doprovázet napříč generacemi.

2. série - Pokémon Pomerančová liga
obrázekAnglický název: Orange League
Druhá série seriálu pokémon nese název Pomerančová liga. Již z názvu vyplývá, že se zde náš hlavní hrdina utká s šampionem tohoto souostroví. Dokáže Ash porazit silného trenéra jménem Drake a jeho Dragonita?

3. série - Pokémon Johtovy cesty
obrázekAnglický název: Johto Journeys
Navazující série vás vyzve do dalšího dobrodružství, kde vás budou doprovázet opět Ash, Misty a Brock. V této sérii potkají naši hrdinové i nové pokémony. Dokáže je Ash chytit všechny a stát se mistrem pokémonů?

4. série - Pokémon Šampionát Johtové ligy
obrázekAnglický název: Johto League Championship
Naposled, co Ash zápasil s Whitney, trenérkou stadionu uplynul už nějaký čas. I s jeho přátely se přesouvají do dalších měst získávat další pokémony a hlavně odznaky. Dokáže je shromáždit všechny a stát se šampionem Johtové ligy?

5. série - Pokémon Hledání Mistra
obrázekAnglický název: Master Quest
Pátá série je ve znamení Hledání mistra! Kdo se jím stane? Tato série je poslední dobrodružství Ashe, Misty, Brocka, ale taky Ritchieho z Johto Regionu. Ash se vydává z Vířivých ostrovů do Stříbrné hory na Stříbrnou konferenci. Ale předtím musí získat další tři odznaky. Doufejme, že se mu to povede!

6. série - Pokémon Pokračujem'
obrázekAnglický název: Advanced
Po účasti v Johtové lize se Ash vydává do zcela nového světa s názvem Hoenn. V jeho dobrodružství ho doprovází pouze jeho nejvěrnější pokémon Pikachu. Cestou napříč Hoennem se k němu připojí mladá trenérka May a po několika dnech putování se k trenérům přidává i Brock a Mayin mladší bratr Max, který zde bude zastávat roli Misty, která vždy, kdy se Brock zamiloval, dokázala odtáhnout do bezpečné vzdálenosti. :-D

7. série - Pokémon Pokračujem': Výzva
obrázekAnglický název: Advanced Challenge
Naši hrdinové se opět nacházejí v regionu Hoenn, kde se Ashovi podařilo získat již 3 odznaky. Ani May nelení, svou kariéru začala jako mladá koordinátorka, která vyhrála svou první stuhu. Max naše kamarády pouze doprovází a užívá si. Bohužel nemá žádné pokémony a tak se musí spokojit jen s těmi, co má Ash, May a Brock a těmi, které náhodně potká.

8. série - Pokémon Pokračujem': Finální zápas
obrázekAnglický název: Advanced Battle
V minulé sérii se Ashovi podařilo vyhrát už šest odznaků. Před finální soutěží v Ever Grande jej čekají jenom dva odznaky, ale jeho cesta se musí rozdělit mezi May a jeho, protože May se chce zúčastnit soutěže koordinátorů na Grand Festivalu. Bohužel se na jejich cestách střetávají s nebezpečnými Teamy Magma a Aqua. Splní se Ashovi a May sen, vyhrát tyto soutěže?

9. série - Pokémon Park zápasů
obrázekAnglický název: Battle Frontier
Nová série, Battle Frontier, zavede naše hrdiny do Ashova rodného regionu, do Kanta. Zde se naši kamarádi – Ash, May a Max přihlásí do soutěží (doprovází je také Brock), kde musí porazit mnohem silnější trenéry, než kteří jsou na stadionech. Braini sídlí ve zvláštních stadionech, kde si střádají své symboly, které rozdají vyzyvatelům, když je porazí.

10. série - Pokémon Diamant a perla
obrázekAnglický název: Diamond & Pearl
Zbrusu nová série vás zavede za novým dobrodružstvím do regionu Sinnoh. Ash se zde vydává poté, co porazí všechny Frontier Brainy, s Pikachu a Aipomem. V cestě ho bude doprovázet opět Brock a také nová členka týmu, Dawn, která začla svou koordinátorkou kariéru ve městě Twinleaf. Doufám, že se těšíte, protože nové dobrodružství právě začíná!

11. série - Pokémon DP - Bojová dimenze
obrázekAnglický název: DP - Battle dimension
Ash opět po boku Brocka a Dawn se vydávají do nového dobrodružství. Dawn se chce opět stát nejlepší koordinátorkou v celém pokémonním světě a Ash chce zvítězit na všech stadionech v Sinnohu. V této sérii se mu to ale nepovede a bude pokračovat novou sérií s názvem Galaktický zápas!

12. série - Pokémon DP - Galaktické zápasy
obrázekAnglický název: DP - Galactic Battle
Toto je dvanáctá série Pokémonních příběhů, která pokračuje započatou sérii Diamant a Perla s hlavními hrdiny Ashem, Dawn, Pikachu a Brockem, kteří pokračují už známým Sinnohem.


13. série - Pokémon DP - Vítězové ligy oblasti Sinnoh
obrázekAnglický název: DP - Sinnoh League Victors
Vyvrcholení série Diamant a Perla zakončuje Ash s jeho přátely na stadioně o titul mistra. Jak dopadne na šampionátu? Dokáže porazit i schopnější trenéry jak je on? A budou se účastnit také Rakeťáci? No uvidíme...

14. série - Černý a bílý
obrázekAnglický název: Best Wishes - Black & White
Je to první série nové ságy s pokémony páté generace. Ash se zde seznámí s novými přátely a pokračuje za titulem mistra po kontinentu zvaném Unova.

15. série - Černý a Bílý - Opačné osudy
Pokémon Černý a bílý - Opačné osudyAnglický název: Pokémon Best Wishes: Rival Destinies
Další série pokračuje novými výzvami. Ash se setká s trenéry stadionů, které se pokusí, s podporou Iris a Cilana, porazit. Cilan se ukáže být znalcem nejen Pokémonů, ale i Podzemní dráhy. Iris doprovází naše Hrdiny společně se svým Axew a Ash se snaží stát Mistrem Pokémonů.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,876
· Nejnovější člen: eliza14852
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

14/01/2017 23:56
napsal jsem jeden članek na kalos do sekce Other o Grantovy no nejak to nezaradilo tam kde sem chtel

24/12/2016 16:19
Co se týče bw, tak ta by měla být celá v češtině. XY se tuším také dabují nové epizody :-)

21/12/2016 12:49
dik myslel jsem jeste na bw 2,3 ci serie xy 1,2,3 Smile

20/12/2016 21:52
Ahoj, další série myslíš seriálu? A ohledně sun and moon budu psát zřejmě chvíli po Vánocích. Mělo by jít si tyto hry zahrát už i na počítači :-)

17/12/2016 15:39
ahoj chtel bych se spitat ci budu ji dalsi serie a taky sun and moon diky

01/12/2016 11:34
Fanus: ahoj vim o tom, ale spadá to do sekce Download, tak s tím dělat nic nemohu. Jsem ze sekce Other. Obrať se tedy na daného admina prosím a on uz pak zřídí nápravu. v124m

28/11/2016 22:14
Ahoj jen upozorňuji ,že nějaké filmy a série tu nejsou nebo jsou smazané.

07/10/2016 00:10
Dareus: 3DS emu sice existuje ale NE takový, aby fungoval. Musíš siho nějak nastavit a to já nwm jak. Tudíž kdybys na to přišel pošli mi to PM a dáme to sem na web do návodů a budeš mít nějakou tu odměnu za to

21/08/2016 22:56
co ten 3 ds emulator je eco

15/08/2016 15:32
Ke stažení jsou k dispozici odkazy na http://agoa.super.
..
. Zde se však k přístupu k jednotlivým kategoriím musíte registrovat.