Pokémon Alpha Sapphire a Omega Ruby
Přidal/a Deleted dne December 03 2014 19:19:00
Toto je stručný popis her Alpha Sapphire a Omega Ruby:

Vaše dobrodružství se odehrává v regionu Hoenn, v oblasti, která se skládá z hlavního ostrova, který se táhne široko daleko od východu k západu, spolu s nesčetnými malými ostrůvky rozesetými na hlubokém modrém moři kolem hlavního ostrova.

Pokémon Omega Ruby a Pokémon Sapphire Alpha vyprávějí velkolepý příběh, který přitahuje stále blíže k srdci tajemství Mega Evolucí. Příběh vypravuje, že to je to největší tajemství ve světě Pokémonů. Jeden z mnoha vašich cílů bude, že máte hledat tyto mocné Pokémony a objevit jejich neuvěřitelný potenciál.

Seznámíte se se spoustou zajímavých lidí a Pokémoních trenérů, jak budete cestovat po celém regionu Hoenn, včetně profesora Birche, který je ve městě Littleroot. S ním se poprvé setkáte s Pokémonem, který se stane vaším partnerem na cestě. Jsou zde stejní trenéři stadionů jako v originále, ale vypadají trochu jinak.

Během svého dobrodružství budete moci vytvořit svou vlastní tajnou základnu.  Pomocí komunikačních funkcí se budete moci snadno spojit s ostatními hráči po celém světě.

Během svého dobrodružství budete bojovat s Týmem Magma v Pokémon Omega Ruby a Týmem Aqua v Pokémon Alpha Sapphire. Pod vedením Maxie se Tým Magma snaží zvětšit zemi, zatímco Archie a Tým Aqua chtějí zvětšit moře. Tým Magma sleduje Groudona, zatímco Tým Aqua jde po Kyogre.

Můžete se těšit na setkání s Eon Duem Latiosem a Latiasem! V Pokémon Omega Ruby  můžete spolupracovat s Latios, zatímco Latias se k vám připojí v Pokémon Alpha Sapphire. A bylo zjištěno, že Latios a Latias mají také Mega Evoluce!

Někde uprostřed dobrodružství budete moci letět po obloze. Pohled dolů na celý region Hoenn je prostě skvělý, jak stoupáte volně kdekoliv, kde budete chtít!

Pokémoní fanoušci poprvé viděli verze Pokémon Ruby a Pokémon Sapphire, když byla uvedena do obchodů v roce 2003 pro Game Boy Advance. Nyní bude celá nová generace Pokémoních fanoušků hrát Omega Ruby a Alpha Sapphire.