Věrnostní systém
Je to konečně tady! Po dlouhém úsilí se dostáváme k tomu, abychom Vám představili náš věrnostní systém. Funguje to následovně: pokud budete aktivními uživateli stránky, dostanete po půl roce jednorázový počet bodů. Za každou aktivitu ve fanklubu jste rovněž oceněni. A to jedním bodem za napsání povídky či nakreslením obrázku a třemi body za výhru jako nejlepší povídka/obrázek. Za nasbírané body si budete moci vybrat odměny, které jsme pro Vás připravili. Pro přechod do věrnostního programu klikněte myší na odkaz v pravém sloupci ve Vašem profilu. (bude k dispozici ve 20:00 v úterý 8.5.2012)

Nyní mám pro všechny naše členy soutěž. První 3, kteří napíšou na e-mailovou adresu správnou odpověď, odměníme 10 body. Další 2 pak vybereme náhodně a ti budou odměněni po 5 bodech. Do e-mailu pište svou přezdívku tady na stránce a předmět zprávy bude "pokemon-serial.cz - soutěž" bez uvozovek. Email je: Mike1@pokemon-serial.cz

Otázky jsou takové:
1) Cynthia je:
A) trenérkou města Pastoria B) členem elitní čtyřky C) šampionka Sinnohské ligy D) šampionka Hoennské ligy
2) Kolik generací pokémonů v součastnosti máme?
A) 5
B) 6 C 4 D) 3
3) V Hoennské sérii seriálu je hlavní dámskou postavou po boku Ashe:
A) Dawn B) May C) Misty D) Jessie
4) Kdo to jsou Jessie, James a Meowth?
A) Členové Rakeťáků B)  Členové Galakťáků C) Členové tajné policie D) Kamarádi Ashe

Váš e-mail bude vypadat asi nějak takto:
Předmět: pokemon-serial.cz - soutěž
Jmenuji se: XXX
1) X
2) X
3) X
4) X
(Za X doplníte údaje)
Soutěž trvá do úterý 8.5.2012 do 19:00. Výsledky budou vyhlášeny do jednoho dne, nejpravděpodobněji ještě v úterý kolem 20:00. Soutěže se mohou zúčastnit pouze členové. Přeji Vám hodně štěstí! Mike1
Treiler ke hrám Black and White 2
Po delší době přinášíme další zprávy z her Black and White 2. Tentokrát je to Trailer, který nám hru více odhaluje. Podívejte se a zhodnoťte hry v Shoutboxu. (Pro překlad do češtiny klikněte na dole červeně zbarvené tlačítko "CC", zvolte prvně "Transcribe Audio", potvrďte "OK" a pak zvolte "Translate Captions" a zvolte "Czech" a potvrďte. Překlad je pouze experimentální (BETA) funkcí a nemusí překládat zcela správně.)

Nové hry 5. generace
Byly oznámeny nové hry, jež by měly vyjít již tento rok v červnu v Japonsku. Tyto hry budou již druhou verzí v páté generaci her. Hry se budou jmenovat Pokémon Black 2 & Pokémon White 2. Jsou zde ukázány i nové formy pokémonů, tzv. Black Kyurem & White Kyurem. Nyní si prohlédněte nové logo a vzhled nových forem tohoto pokémona:

Pokémon Black 2 - japonské logo

Pokémon White 2 - japonské logo


Black Kyurem & White Kyurem

O tomto pokémonu bude také nadcházející, v pořadí patnáctý, film nesoucí název (přeložený z JP do AJ) Kyurem VS the Sacred Swordsman: Keldeo - Kyurem VS posvátný šermíř: Keldeo

Black Kyurem & White Kyurem

Hledáme administrátora na tvorbu útoků
Jak vyplývá z názvu. Naše stránka hledá administrátora, který by pracoval na seznamu útoků a jejich popisu. Vše je již připraveno pro start nového projektu. Jako administrátor pak budete mít přehled o dosavadních projektech a průběhu všech prací. Na poradách se můžete zeptat téměř na cokoliv, co se na naší stránce děje. Je zde ovšem pár podmínek, které musíte splnit. Tento projekt zabere možná jeden až dva měsíce práce. Je zde celkem 5 generací útoků, což znamená 559 útoků, ke kterým je nutné přiřadit český název a popis (1-2 věty - asi 10-30 slov). V celku to znamená asi 6000-16000 slov. Tento počet se jistě nedá zvládnout za chvíli. Proto je nutné, aby jste vytrvali a dokončili za ty dva měsíce alespoň tuto dolní hranici a pak postupně doplňovali. Takže teď si to shrňmě do bodů:
  1. Umět si najít informace na internetu
  2. Neopisovat z ostatních stránek
  3. Umět anglicky (alespoň pasivně na přeložení textu)
  4. Mít fantazii a znát seriál (jak útoky vypadají a neplést si je s jinými útoky)
  5. Hledáme administrátora ve věku nad 15 let (pokud by byl mladší, může být administrátor, který bude pomáhat hlavnímu administrátorovi)
  6. Je nutné, aby vydržel na projektu dělat nejméně 2 měsíce (každý týden 40-50 útoků - 500-1500 slov)
  7. Bylo by dobré, aby vás to bavilo a dělali jste to rádi. Nenechávejte si práci na poslední chvíli a dělejte na tom pravidelně, např. každý den 30 min. Pak to bude rychlejší a né tak náročné. Tohle je jen má rada ;)

Pokud splňujete tyto požadavky, napište na email: Mike1@pokemon-serial.cz nebo zde, soukromou zprávou hlavnímu administrátorovi (Mike1).

*500-1500 slov se přikláníme spíše k té horní hranici. Tento počet slov je zvládnutelný napsat během 2 hodin s přestávkami. Za týden by to měla být tzv. brnkačka.


Těšíme se na spoolupráci a doufáme, že i po dvou měsících s námi zůstanete!
Mike1
Fanklub
BW 661Po několikadenní práci jsme konečně dali dohromady náš Fanklub. Odkaz na něj můžete najít v našem menu. Doufáme, že se vám bude líbit a pokud nám napíšete nápady na vylepšení nebo nám pošlete Vaši povídku, budeme jenom rádi. Děkujeme Vám, že jste s námi i v roce 2012!
Kategorie Typů už je kompletní!
Jedový typAhoj
tak jsme se konečně dočkali po dlouhé  době kategorie pokémonové typy.  Čekají tam na vás spouty zajímavých informací, ale i třeba některé názory autorů na daný typ. Možná v budoucnosti tam něco přibyde. Ptáte se co? tak to je taková anketka pro vás. Jako pomůcku bych dal pokémona Charizarda.
Napište si svůj článek
BlueBoard.cz
Máme pro Vás jedinečnou šanci napsat článek o Pokémonech! Vymyslete si svůj vlastní příběh a my jej zde na naší stránce uveřejníme. Podmínkou je, aby v něm byli Pokémoni. Pokud se tato kategorie újme, budeme každý měsíc losovat jednoho výherce. Všechny články budou uveřejněny ve speciální kategorii a jeden, ten nejlepší, vyvěsíme na hlavní stránku i se jménem výherce. Pokud budete chtít, můžete nakreslit i obrázky a připojit je k povídce. Příběh (i obrázek) posílejte na email: Mike1.pikachu@seznam.cz.Administrátoři
Ahoj,

hledáme 2 administrátory. Naše stránka potřebuje větší aktuálnost a také rozvoj. Ikdyž pořád na něčem pracujeme, stále není dost administrátorů, aby jsme to zvládali. Chtěl bych Vás proto poprosit, zda-li nevíte o někom, kdo by byl schopen tuto funkci zastávat. Pokud si myslíte, že by jste to zvládli taky, stačí se přihlásit. Hledáme lidi od 16 let věku a se schopností psát bezchybně. To znamená - žádné chyby v měkkém či tvrdém I/Y, správně uspořádané věty apod. Pokud jste mladší, můžeme se také domluvit, ale hlavní podmínkou je být spolehlivý. Takoví admini, kteří napíšou, že se chtějí stát administrátory a napíšou v e-mailu "Chtěl bich se stát admynem" a pak po tom co jim přiřadím práva k administraci řeknou, že nemají čas, opravdu nepotřebujeme. Ale i takové e-maily mi bohužel chodily a admini se na to pak vykašlali.

Pokud to teda s touto stránkou myslíte vážně a máte rádi Pokémony a chtěli by jste o nich psát (teď myslím například seriálové epizody, proto neuvádím znalost angličtiny jako důležitou), napište mi na e-mail Mike1@pokemon-serial.cz nebo soukromou zprávou.

Za to, že nám pomůžete, nabízíme:
1) Přátelské prostředí
2) Snadnou administraci, návody pro editaci, porady či konzultace v programu Skype
3) rychlejší přibývání bodů ve Věrnostním programu (za každou práci dostanete body podle náročnosti)

Doufám, že Vás tato práce bude bavit! Mike1
Regiony
SinnohTak a opět po týdnu Vám představujeme už poslední ze tří kategorií. Tentokrát jí jsou Regiony. Takže v sekci Other můžete od teď vidět novou kategorii, kde si můžete přečíst vše o světě Pokémon. Budeme se snažit dokončit poslední dva regiony co nejdříve, abyste si mohli přečíst kompletní informace. Adresa této kategorie: http://pokemon-serial.cz/other.php?cat_id=18
Pokémonové typy, hledáme administrátora - pomozte nám
BeedrillTak jako před týdnem, i dnes vám představíme novou kategorii článků. Jsou to Pokémonní typy. Tato kategorie bude podle odhadu zcela hotová 24.12.2011. Spolu na ní se váže další kategorie článků, kterou vám zveřejníme zase další týden. Do konce Vánoc bychom měli stihnout dodělat i články ze sekce Other, jako jsou Poffiny, Aldera - šampiona Unovy, Trenéry stadionu v Unově až po Elesu a Sinnohské Battle Frontier. Do konce ledna máme v plánu přečíslovat díly v sekci Anime, dodělat zcela seznam dílů Best Wishes a dodat obrázky k Postavám opět v sekci Anime. Spolu s dokonalováním webu souvisí psaní nových článků. Proto jsme začali dělat na seznamu útoků i s popisem v souvislosti s psaním nového Pokédexu. Tyto články mají velkou důležitost a začne se na nich pracovat již od poloviny prosince (útoky) a na pokédexu průběžně. Proto vám nabízíme stát se administrátorem na naší stránce.

Co musí administrátor umět? Na to se podívejte uvnitř novinky.
Cheaty
Pokémon Fire RedJak jsem již psal na stránce pikachu.hu.cz, každým týdnem budeme uvolňovat jeden ze tří velkých projektů. Jedním z nich jsou i cheaty, které můžete najít v sekci Other. Pokud je zde někdo, kdo by se našel a některé z cheatů přeložil do češtiny, byli bychom rádi. Plně česky je přeložen návod na pokémon Fire Red, další jsou anglicky, avšak instrukce není složité pochopit. Vždy, když zadáváte do emulátoru cheaty, musíte k nim přidat takzvaný Master Code. K tomuto ještě napíšu návod i s obrázky, aby i nezkušení hráči pochopili, jak se tyto věci používají. Na konec bych přidal jedno upozornění: Nikdo Vám za poškození hry cheatama neručí a činíte tak na vaši zodpovědnost. Nicméně nesetkal jsem se s případem, kdy by hra přestala být funkční po zadání cheatů (může se však seknou a musí se spustit znovu). Pokud hru průběžně ukládáte přes emulátor, pak jí můžete opět zprovoznit a dát na původní pozici z hry. Doufám, že se vám budou články líbit a další týden příjdou nové. Pokud máte nějaké návrhy či dotazy, směřujte je buď do Shoutboxu a nebo na email Mike1@pokemon-serial.cz. Cheaty jsou přístupny zde: http://www.pokemon-serial.cz/other.php?cat_id=17

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,964
· Nejnovější člen: vojxycz
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)