Vánoční přání
Krásné Vánoce a šťastný Nový rok Vám přeje Mike1 a celý tým stránky www.pokemon-serial.cz. Děkujeme, že jste pořád s námi!
Legendární pokémoni
Pokud jste na naší stránce občas sledovali Shoutbox, pak možná již víte, že jsme připravovali něco na konec září. Je to několik článků o legendárních pokémonech. Musím poděkovat našemu adminovi markosko, že se z největší části podílel na tomto projektu. Zároveň pracujeme s lella_zee na překladu do češtiny. To znamená, že se tyto články budou objevovat na našem webu jak v české, tak slovenské podobě. Tím jsme se chtěli přiblížit našim slovenským čtenářům. Nadále se budeme věnovat i přímo specifikaci legendárních pokémonů, ale to později. Nadále pracujeme na mnoha dalších projektech a budeme rádi, když nás v tom podpoříte třeba už jenom v shoutboxu nebo přímo u samotných článků. Děkujeme Vám!

Podívejte se na seznam pokémonů a klikněte na každého z nich, aby jste se podívali, co jsme pro Vás připravili:

Škola začíná!
Ahoj,
přeji Vám spolu se všemi adminy co pokud nejlepší začátek školního roku a aby také stejně dobře pokračoval. Doufám, že zvýšené povinosti Vám nezabrání v tom, aby jste nás dále navštěvovali. Všem školákům, kteří nastupují do první třídy přejeme hodně úspěchů, to samé také vysokoškolákům, jenž jsou do školy později, a ať se Vám daří v nadcházejícím studiu. A nezapomeňte na POKÉMONY!!!
Zavedení oficiální podpory
Chtěli bychom upozornit všechny naše návštěvníky, že zavádíme oficiální podporu. Jedná se o podporu ve hrách. Pokud nám teď napíšete do komentářů k jakémukoliv návodu nebo k cheatům, maximálně do dvou dnů by se Vám měla dostat odpověď od jednoho z našich adminů. Pokud nás budete chtít kontaktovat, můžete tak učinit Soukromou zprávou nebo e-mailem.

Podívejte se na naše kontaktní údaje a v případě problému nás kontaktujte:

Mike1 Všeobecná technická podpora
Výběr a správa administrátorů
Údržba webu (Věrnostní program, výpadky, správa členů,...)
Výměna ikonek
Email: Mike1@pokemon-serial.cz
Poslat soukromou zprávu
v124m Technická podpora sekce Other
Herní poradce
Email: v124m@seznam.cz
Poslat soukromou zprávu
markosko Herní poradce

Email: markosko.mm@gmail.com
Poslat soukromou zprávu
lella_zee Technická podpora sekce Anime

Email: i.am.lella.zee@gmail.com
-
- Technická podpora sekce Download

Email: -
-

Všeobecné dotazy pište prosím do Shoutboxu. Pro sekci sekci Download zatím podporu nezavádíme. Pro podrobnější informace pište komentáře k tomuto článku.

Startujeme v netradiční a zároveň zajímavé datum, a to 8.8.2012 v 8 hodin a 8 minut. Nyní budete v obraze!
* 26.8.2012 - Byla zavedena podpora sekce anime. Administrátorkou je lella_zee, které můžete posílat na e-mail své dotazy.

Tým stránky www.pokemon-serial.cz
Vyhlášení
Nejrychleji nám odpověděla členka zuzana. Připisujeme 5 bodů a doufáme, že je využije k nějaké odměně. Blahopřeji!
Chcete body do věrnostního programu? Pište!
Ahoj, jak jsem psal před nějakým časem, věrným členům budu připisovat body do věrnostního programu. Každopádně taková chvilka ještě nenastala. Pokud sem budete pravidelně chodit každý měsíc tuším 15x, tak za půl roku dostanete 5 bodů. Nyní však jen pro ty nejrychlejší! Budeme mít jen jednoho vítěze, a ten získá 5 bodů do věrnostního programu. Pište rychle na e-mail: Mike1@pokemon-serial.cz a body budou vaše. Jako předmět napište pokemon-serial.cz a jako text napište např. "Soutěž". Soutěž ukončím 5.8.2012 nebo až do chvíle, než se ti tři šťastlivci najdou. Přeji hodně štěstí!
Další trailer ke hře Black 2 and White 2
Aktivně se zajímáme o novou hru Black 2 and White 2, která je další pokračování úspěšné ságy. Upozornění na tento nový trailer nám poslala naše členka zuzana a za to jí děkujeme. Tady je trailer:

100 000. návštěvník konečně poznal naší stránku!
Minulý týden se na naší stránku podíval již stý tisící (100 000.) návštěvník. To už stojí za to! Doufáme, že nám zachováte přízeň a my se budeme snažit dále zlepšovat. Děkujeme!
Nový trailer ke hrám Black and White 2
Nové hry mají další trailer. Tento trailer je již delší dobu k dispozici, ale nyní se na něj můžete podívat i zde! Tentokrát si tvůrci dali opravdu záležet a popisují celý příběh jako filmový. Navíc se v něm poprvé objevují i členové Teamu Plasma! Však se podívejte se sami!Administrátoři
Ahoj,

hledáme 2 administrátory. Naše stránka potřebuje větší aktuálnost a také rozvoj. Ikdyž pořád na něčem pracujeme, stále není dost administrátorů, aby jsme to zvládali. Chtěl bych Vás proto poprosit, zda-li nevíte o někom, kdo by byl schopen tuto funkci zastávat. Pokud si myslíte, že by jste to zvládli taky, stačí se přihlásit. Hledáme lidi od 16 let věku a se schopností psát bezchybně. To znamená - žádné chyby v měkkém či tvrdém I/Y, správně uspořádané věty apod. Pokud jste mladší, můžeme se také domluvit, ale hlavní podmínkou je být spolehlivý. Takoví admini, kteří napíšou, že se chtějí stát administrátory a napíšou v e-mailu "Chtěl bich se stát admynem" a pak po tom co jim přiřadím práva k administraci řeknou, že nemají čas, opravdu nepotřebujeme. Ale i takové e-maily mi bohužel chodily a admini se na to pak vykašlali.

Pokud to teda s touto stránkou myslíte vážně a máte rádi Pokémony a chtěli by jste o nich psát (teď myslím například seriálové epizody, proto neuvádím znalost angličtiny jako důležitou), napište mi na e-mail Mike1@pokemon-serial.cz nebo soukromou zprávou.

Za to, že nám pomůžete, nabízíme:
1) Přátelské prostředí
2) Snadnou administraci, návody pro editaci, porady či konzultace v programu Skype
3) rychlejší přibývání bodů ve Věrnostním programu (za každou práci dostanete body podle náročnosti)

Doufám, že Vás tato práce bude bavit! Mike1
Věrnostní program - vyhlášení
Koncem minulého týdne jsme vyhlásili soutěž o body do našeho Věrnostního programu, který je již od 19:00 dnešního dne v provozu. Nyní přichází čas na to, abychom si ukázali, jak jste měli v případě těchto otázek odpovídat a kdo bude tím šťastným a soutěž vyhraje.

Šťastlivci, kteří dnes vyhrají museli odpovědět takto:
1) Cynthia je - C) šampionka Sinnohské ligy
2) Kolik generací pokémonů v součastnosti máme? - A) 5
3) V Hoennské sérii seriálu je hlavní dámskou postavou po boku Ashe: - B) May
4) Kdo to jsou Jessie, James a Meowth? - A) Členové Rakeťáků

První správnou odpovědí, ktará nám přišla, je odpověď od našeho člena jménem: MV-007
O 14 minut později jsme obdrželi další e-mail, tentokrát od člena: Diabol 20 Tvari
A abychom Vás nenapínali, tak Vás sdělíme i jméno posledního člena, jehož odpověď byla v pořadí třetí správná a jímž není nikdo jiný, než naše aktivní členka: zuzana

Všem výhercům gratulujeme a posíláme Vám každému po deseti bodech.

A protože nám přišlo více správných odpovědí, tak budeme losovat z dalších několika členů, kteří se rozdělí o pomyslné druhé místo. Nyní nezáleží na pořadí, ale pouze na náhodě. Výherci, kteří byli náhodně vybráni, jsou tito: Barry, kikikruzitko.

Opět gratulujeme a těšíme se na vaše ohlasy z Věrnostního programu, jenž není posledním projektem, který pro Vás chystáme. Buďte naladěni na další vlnu projektů, kterou pro vás chystáme během letošních letních prázdnin.

Mike1

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,964
· Nejnovější člen: vojxycz
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)