Nový design
Milí fanoušci,
připravili jsme pro Vás takovou prázdninovou novinku. Jak jste si jistě všimli, naše stránka kompletně změnila svůj design a dostala nové 4 vzhledy. Během několika málo dni bychom měli být schopni upravit veškeré maličkosti a náležitosti ke správnému fungování. Další vzhledy si můžete aktivovat v našem věrnostním programu. Jak se Vám zatím líbí součastný žlutý design? Vyjádřete se v komentářích. Děkujeme! :-)
Hra se znovu spouští
Ahoj lidi. Jak jsem se dozvěděl ze soukromých zpráv tak ze shoutboxu, o hru je zájem. Proto jsem se rozhodl ji opět spustit. Prozatím je zpřístupněna sekce členové, aby se ti co již hráli mohli podívat na stav svého herního účtu (nálady a stav Vašich Pokémonů zůstává stejný jako před vypnutím hry). Již brzy také odemknu sekci registrace a postupně zpřístupním i zbytek hry. Stále ale hledám výpomoc při adminování hry. Zájemci o spolupráci pište do soukromých zpráv přímo mě.

Děkuji a přeji opět příjemné hraní ;)
Pokémon X a Y a něco navíc
Miniaplikace

A je to tu! Nové hry Pokémon X a Y s 6 generací Pokémonů vyjdou pro Nintendo3DS. Toto datum je naplánováno již na zítřek - 12. června 2013 a to jak v Japonsku, tak v Severní Americe, Austrálii a Evropě! Nyní si povíme něco o tom, co nás v těchto nových hrách čeká: jak jinak než vylepšené grafické prostředí, které si budete moci vychotnat v plné 3D grafice, dále je zde opět posun ve vizualizaci v zápasech, například větší reakce na zasažení Pokémona jiným útokem. Dále jsou tu také zcela noví Pokémoni. Kromě již známých Chespina, Fenekina, Froakie, Xernerase, Yveltala a Sylveona také Pancham, Fletchling, Helioptile a Gogoat.

Dále zde máme jako poděkování Dragon studiu Most zveřejněnou jejich nejnovější upoutávku. Tentokrát se ale netýká Pokémonů, ale nového filmu od studia Pixar, který v originále vyjde na konci prázdnin a D.s.M. ji chce jako první přeložit do češtiny.


Vzhůru na prázdniny!
Prázdniny co nevidět začnou a my se znovu pouštíme do dalších článků! Můžete nám pomoct i vy tím, že se zapojíte buď přispíváním epizod ze seriálu, nebo pošlete článek či Váš namalovaný obrázek do našeho fanklubu a nebo že se stanete administrátory. Můžete nás také doporučit svým známým a kamarádům. Jsme rádi, že máme tak početné publikum návštěvníků a proto se budeme snažit pro Vás vymyslet několik dalších a ještě lepších článků a soutěží.

Děkujeme Vám,
Tým stránky www.pokemon-serial.cz!
Obrázek
Dneska se můžeme podívat na obrázek, který nám zaslal creeper67. Mělo by se jednat o jeho vymyšleného Pokémona. :-) Pošlete nám taky obrázky do našeho fanklubu a získejte tak věrnostní body. ;-)

Namalovaný obrázek

Hledání Adminů hry
Jak již naznačuje název, hledáme členy, kteří by měli zájem starat se o PokéHru na této stránce. Hlavní admin hry již nemá tolik času, aby se staral o hru a pouze jeden admin navíc nestačí. Podle počtu zájemců si admini hry rozdělí určité pozice. Zájemci o adminování hry pište adminovi Honzzynovi.

Děkujeme za Váš zájem.

Honzzyn
Hlavní administrátor PokéHry.
Informace ohledně her Pokémon X a Y
Jak jsme vám slíbili v Shoutboxu, tak jsme udělali. Dnešní novinku pro vás napsal admin Creeper67 a bude se věnovat přicházejícím hrám Pokémon X a Y a nové generaci Pokémonů.
Pokémon X Pokémon Y

Satoru Iwata v dnešnímPokémon Directu oznámil novou hru z hlavní řady série Pokémon. Tato hra bude opět tvořena dvojící titulů, které se budou jmenovat Pokémon X a Pokémon Y. Hra bude dle očekávání určena pro aktuální konzoli Nintenda, tedy 3DS. Novinkou je, že oproti dřívějším hrám nebude muset celý svět čekat o řadu měsíců déle než Japonsko, ale tentokrát nový Pokémon vyjde souběžně na celém světě – a to letos v říjnu.

V nové hře Pokémon X a Y budou i nový starteři. Jako vždy se bude jednat o vodní, travní a ohnivý typ Pokémona. Jako travní typ Pokémona bude starter Chespin, jako vodní typ Froakie a ohnivý typ Fennekin. Dále se na scéně objeví dva legendární Pokémoni – Xerneas a Yveltal.

Xerneas

Xerneas

Xerneas je modro-černý jelen s osmi parohy na jeho hlavě. Každý roh je béžový a zdobí ho pestré, třídílné výčnělky (oranžové, červené, fialové nebo modré barvy).  Jednu stranu zrcadlí ta druhá. Xerneasova hlava je modrá se dvěma rohy na obou stranách, a kořeny těchto rohů označují jeho tvář těsně pod okem a přes nos. Jeho oči jsou stejné barvy jako jejich srst. Modrá část těla končí v oblasti hrudníku, kde se "srst" vyklání ven, podobně jako modré rohy na tváři.

Zbytek těla je černý, s malými různobarevnými skvrnami na zádech (stejných barev jako parohy) a modrým pruhem běžící podél páteře. Mají malý, načechraný černý ocas zakončující modrý pruh. Jejich nohy jsou ostré, a vytvarované do kříže.


Yveltal

Yveltal

Yveltal je velký ptačí Pokémon. Jeho tělo je tmavého zbarvení  a je zdoben šedými vzory podél spodní strany. Jeho křídla a ocasy mají tři body táhnoucích se podél okrajů blízko místa, kde se setkají uprostřed těla. Má pět velkých drápů na každé končetině. Jeho spodní strana je jasně červená s černými znaky.

Má špičatý zobák. Černé rohy vystupující shora hlavy nad modrýma očima s ostře zahnutými částmi směřující vpřed a tenčími ramínky směřující dozadu. Měkoučký šedý límec obepíná krk a vlní se na jeho zádech. Yveltal má malé nohy s výkonnými drápy. Stejně jako zbytek jeho spodní časti, nohy jsou červené s černými skvrnami, a drápy jsou šedé. Každá noha má dva prsty dopředu a jeden směřující dozadu. Pokud jsou  křídla a ocas nataženy, připomíná  Yveltal písmeno Y.
Chespin Froakie Fennekin
Chespin Froakie Fennekin

Sylveon

Sylveon


Sylveon je jedna z konečných forem Eevee. Není momentálně známo jakého je typu.

Sylveon má světle krémové barvy srsti s narůžovělýma  nohama, ušima a ocasem. Má dvě mašle - „šály“, jednu kolem krku a jednu na levém uchu. Mašle jsou světle krémové s narůžovělým středem. Mají čtyři krátké nohy se třemi viditelnými prsty na každé noze. Jeho oči jsou modré s bílými  zornicemi a bez viditelného bělma.

Okamžiky ze hry
Stezka 3 Ukázka pole Zápas
Stezka 3 Pole Zápas

Online hra - plná verze
Dnešním dnem, tj. 1.2.2013 byla na našem webu spuštěna online hra v plné verzi. To znamená, že se všichni naši registrovaní uživatelé mohou klidně registrovat! Přeji si, aby vás naše hra bavila!

Mike1 a tým stránky www.pokemon-serial.cz
Online hra
Pokémonní hra je již v provozu! Pokud se chcete dostat na jeji hlavní stránku, pak se podívejte do Fanclubu. Všechno je již připraveno a nic nebrání tomu, aby byla hra spuštěna! Některé články se ještě budou postupem času vylazovat, ale nemělo by dojít ke změně hratelnosti. Přeji hlavně hodně zážitků při hraní hry, takže: Dobře se bavte!
Online hra
Pro všechny naše fanoušky máme jistě skvělou zprávu. Online hra provozovaná na stránce www.pokemon-hra4.webnode.cz pod vedením našeho admina se přesouvá sem! Z počátku se bude jednat opět o BETA verzi, čili verzi pro 5 lidí. Čeká na vás nové vylepšené prostředí a mnoho dalších možností a změn! Hra bude přístupná od podnělí 28.1.2013. Můžete sledovat, jak ostatní trenéři trénují své Pokémony a jak postupují ve hře. Pokud se uvolní nějaké místo, máte možnost se rychle zaregistrovat, pokud jste samozřejmě člen naší stránky, a nebo počkat na plnou verzi, která bude moci příjmout více hráčů.

Za tým stránky www.pokemon-serial.cz,
Mike1
Pokémon X & Y
Jak už jste se možná dočetli na různých zahraničních webech, Nintendo opravdu uvolňuje nové informace o nově připravované řadě her 6. generace Pokémonů s názvem Pokémon X & Y. Jedná se o hry pro konzolu 3DS a nyní pro vás máme připraveny některé ze zatím né mnoha obrázků nových Pokémonů, legendární dvojici  Pokémonů Xernea a Yveltala. Dále Nintendo odhalilo také 3 startovní Pokémony, a to Chespina jako travní typ, Fennekina jako ohnivý typ a tím posledním je Froakie, jež představuje vodního startera. Jak už můžete vidět na obrázcích, informace týkající se dvou legend ukazují, že Xerneas je velký 3 metry a váží 215 kilo a Yveltal má výšku 5,8 metrů a váží 203 kilo.

Xerneas Yveltal
Xerneas Yveltal

Strateři šesté generace her

Chespin, Fennekin a Froakie

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,964
· Nejnovější člen: vojxycz
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)