Team Plasma 

Team Plasma BW 2Team Plasma (občas také Plasma Gang)

Team Plasma je podlá skupina v regionu Unova.

Anime

Můžeme říct, že Team Plasma se v anime objevil až později. Ještě před tím, než se zcela objevili, byli však zmínění Giovannim, který mluvil o tajných organizacích operujících v regionu Unova. Z Plasmy nejdříve debutoval Colres, Ghetsis a N v epizodě "New Places.. Familiar faces!" V souvislosti s nimi se objevily také Anhtea a Concordia, a mimo jiné také Seven Sages (pouze ve "flashbacku" v díle Secrets from out of thefog!)


Vůdce

N v anime

N

N (japonsky: N) je postava z pokémon BW1 a BW2 (Black 1 and White 1; Black 2 and White 2). V BW1 je zástupce šéfa Teamu Plasma a usiluje zde o vytvoření dvou oddělených světů. Tyto světy jsou SVĚT LIDÍ a SVĚT POKÉMONŮ. Jeho plné jméno je Natural Harmonial Gropis (japonsky: Natural Harmonial Gropis).
Sedm mudrců

Ghetsis

Ghetsis

Zinzolin

Zinzolin


Gorm

Bronius

Rood

Giallo

Ryoku

Významní členové

Shadow Triad

Shadow Triad

Stínová Triáda, Trojice stínu, Triáda stínu. Stínové trio. Shadow Triad je skupina tří věrných, ninjům podobných subordinátorů (pomocníků) Týmu Plasma. Podle všeho neznají žádné pocity. Usuzovat můžeme zejména z chvíle, kdy kdy jeden z nich rozmlouvá o své minulosti (vzhledem k N) a na konci říká, že u toho nic necítil.

Anthea a Concordia

Anthea a Concordia

Anthea a Concordia jsou dvě dívky, sirotky, které se staly součástí Týmu Plasma a jako jediné jsou schopny boje.Colress

Colress

Colress (Japonsky Achroma) je vědec a také nový vůdce Týmu Plasma. Jeho cílem je zjistit skutečnou, resp. skrytou sílu pokémonů. Je popisován jako mysteriózní a nepředvídatelný.Nižší členové

Vojáci Teamu Plasma

Vojáci Teamu Plasma

Grunt Teamu Plasma (japonsky: Team Plasma poskoka) je druh pokémoního trenéra, který se objevuje ve hrách páté denerace tj. Black and White 1 a Black and White 2. Jsou členy Teamu Plasma a dělí se dle pohlaví na muže a ženy. V Black and White 1 se Grunti Teamu Plasma oblékají stejně jako středověcí rytíři a v Black and White 2 už mají tmavé bojové uniformy s lepší funkčností a vzhledu.
Aldith

Aldith

Aldith je platnou členkou týmu Plasma.
Schwarz a Weiss

Schwarz a Weiss

Schwarz a Weiss (z němčiny Černý a Bílý) jsou členy týmu Plasma o poprvé se objevili v díle Saving Braviary! kde mají za úkol dovézt k profesoru Colresovi další pokusný subjekt k jeho výzkumu...


Barret

Barret

Barret je členem týmu Plasma. Stejně jako ostatní z týmu Plasma, plní rozkazy od Colresse. Nemá rád, když někdo zasahuje do jeho plánů a plánů týmu Plasma. Svědčí o tom jeho setkání s Ashem a Rakeťáky.


Togari

Whi-Two

Budovy

N's Castle

N's Castle

N's Castle (japonsky: N's Castle) je jedinné místo, kde lze chytit legendární pokémony. V pokémon Black je to Reshiram a v pokémon White je to Zekrom. Toto je hlavní budova Teamu Plasma a jejím majitelem (vlastníkem) je N.


Laboratoř P2

Laboratoř P2

P2 Laboratoř je malá budova v jihovýchodné části regionu Unova, která byla tajně vybudována a používána Týmem Plasma pro „tajný výzkum“. Jeví se jako dlouhodobě nevyužívaná, ačkoliv se v ní nachází několik přístrojů, které pořád pracují.


Plasma Frigate

Plasma Frigate

N's Castle (japonsky: N's Castle) je jedinné místo, kde lze chytit legendární pokémony. V pokémon Black je to Reshiram a v pokémon White je to Zekrom. Toto je hlavní budova Teamu Plasma a jejím majitelem (vlastníkem) je N.


Manga

Team Plasma se poprvé objevil v části VS Timburr, kdy se snažili postavit podium pro Ghetsis. Další den si obyvatelé městečka Accumula vyslechli úvodní řeč, kterou přednesl Ghetsis. V řeči je vyzýval v osvobození jejich pokémonů a někteří z obyvatel ho dokonce poslechl. Také se mluví o jejich primárním cílu - legendární dračí pokémon, který by pomohl jejich trenérovi sjednotit mysl všech obyvatel regionu Unova. A pak osvobodit zbytek pokémonů. Unseli Bančinho Litwicka (spolu s několika dalšími pokémony) a věznili je v jejich pevnosti v městě Castelia.

Ve hře

Black and White

Team Plasma se ve hře objevuje už poměrně brzy. Ghetsis se objeví už ve městě Accumula, kde se snaží pro Team Plasma získat větší podporu a také nové členy. Týkajíc se této chvíle, hráč bude vyzván, aby se utkal v souboji s N. Poté se bude muset vyspořádat s Team Plasma grunts a Dreamyard, kteří se snaží chytit Munna, aby se jim povedlo rozšířit jejich "poselství" lidem do snů. Když je hráč porazí, ukradnou malé holčičce pokémona a schovají ho v jeskyni Wellspring. Hráč pak bude muset pokémona zachránit.

Poté co se hráč utká v souboji s Lenorou v Nacrene, Team Plasma zaútočí na muzeum a ukradne dračí fosílie. Znova se objeví N a znova proběhne souboj. Hráč ho musí porazit, aby se dostal do lesa Pinwheel. Tam bude muset hráč získat zpět dračí lebku a vrátit ji Lenoře. Pak je řada na Biancu. Hráč ji musí vrátit Munna, který bylo ukraden Teamem Plasma. Během průchodu jeskyní Chargestone se objeví Shadow triad, který hráče zanese k N. Následují další dva souboje. Později navíc testují vztah mezi hráčem a jeho pokémony. Team Plasma se znovu objeví až ve věži Dragonspiral. Samozřejmě za přítomnosti N. Dále se setkáváme s Eltiní čtyřkou, Alder až se osobně hráč setká s Ghetsisem.

Black and White 2

Ve hře Black and White se Team Plasma rozdělí do dvou dalších týmu. Jedna část pořád spadá pod N, zatímco druhá je oddaná Ghetsisovi. Součastná Plasma se prvně objeví na ranči Floccesy, kde ukradnou Herdier. Poté co jsou chyceni, snaží se utéct do Virbank City, kde se snaží ukrást další pokémony. Postupně se hráč dostane do města Castelia, kde se objeví i Colress. Aby se hráč dostal dál, musí porazit Burgha na stadionu Castelia.

Ve městě Nimbasa je Plasma viděná také. Po soutěži ve Světovém turnaji Pokémonů, musí hráč i Hugh bojovat proti Plasmě na jejich lodi. Objeví se Zinzolin,Professor Juniper,.. až se dostáváme do města Opelucid, abychom zjistili víc informací o legendárním Dračím pokémonovi. Vzhledem k výhře v Opelucid městě, zesílí operace Plasmy a celé město pokryjí ledem. Hráč se dál musí vyspořádat s dalšími problémy, několik krát se ještě setká s týmem Plasma, ale mimo jiné i s Antheou a Concordii..

Pokémoni: Seviper, Metagross, Kliklang, Scolipede Magnemite, Liepard.


Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,964
· Nejnovější člen: vojxycz
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)