Nový Pokédex
Přidal/a Mike1 dne May 08 2011 11:04:41
Gardeniin Turtwig
Všem fanouškům Pokémonu se Vám pokoušíme dát ty nejlepší a nejzajímavější informace ze světa Pokémonů. Proto jsme začali s výrovou Poké Dexu 4. a 5. generace. Pokédex je zcela na začátku, ale pokud se najde někdo, kdo nám pomůže, byl by hotov rychleji. Momentálně Vám nabízím podívat se na prvního pokémona 4. generace - Turtwiga s také speciálního Pokémona 5. generace s číslem #000 - Victiniho. Hotovo je již více Pokémonů, ale na ty si budete muset počkat až do konce 4. generace. Pak se začne dělat 5. generace. Doufáme, že se Vám bude návrh Poké Dexu líbit. Ohodnoťte jej v komentářích a pokud nám budete chtít pomoct, tak napište buď do komentářů, nebo na email: Mike1.pikachu@seznam.cz

Novinka
Úvodní stránka Pokédexu bude vypadat takto:


Pokédex čtvrté a páté generace Pokémonů

Pro zobrazení Pokémona vyberte z rozbalovací nabídky:


Nyní však přejděme k samotným Pokémonům. První Pokémon 4. generace je již hotov a čeká na to, až jej zhodnotíte:


Turtwig Turtwig
Turtwig je travní typ Pokémona. Vyvíjí se na další úrovně. Na 18. úrovni se vyvíjí na pokémona s názvem Grotle, který se pak může vyvinout až na Torterru na 32. úrovni. Spolu s Chimcharem a Piplupem je jedním ze tří startovních Pokémonů, které si může hráč her Diamond, Pearl a Platinum vybrat na začátku.

Charakteristika
Turtwigův vzhled je charakteristický pro želvy. Jeho zelenožluté tělo je pokryto krunýřem na zádech. Malé lístečky na jeho hlavičce a krunýř na zádech záhadně připomínají startovní Pokémony z minulých generací, Bulbasaura a Chicoritu. Turtwig je plazivý Pokémon. Lístky na jeho hlavě odhalují jeho travní povahu. Krunýř na jeho zádech je zřejmě z hlíny. Turtwig dokáže získat, jako Bulbasaur, energii ze svého krunýře absorbováním vody. Listí na jeho hlavě může seschnout, pokud bude mít dlouho žízeň. Z tohoto důvodu žije tento Pokémon v oblastech blízko jezer.

Rozdíly pohlaví
Nejsou.

Speciální útoky
Turtwig dokáže využít slunce. Při této reakci může použít útoky Synthesis nebo SolarBeam (Sluneční paprsek). Jeho kamenný krunýř mu poskytuje dokonalou obranu, ale snižuje jeho rychlost. Turtwig je také schopen použít mnoha dalších travních útoků jako je např. Listová břitva nebo Giga Drain.

Chování
Turtwig má klidnou povahu. Jeho projev náklonnosti se projevuje tak, že začne kousat trenérovi hlavu. Turtwig je také někdy plachý a líný, ale dokáže také uchránit.

Výskyt
Turtwigové jsou ve volné přírodě jen málo vídáni. Jsou obvykle věnováni mladým trenérům jako Startovní pokémoni od profesora Rowana. Turtwigy lze nalézt podel jezer nebo v lesích. Když Turtwig pije, jeho krunýř se stává těžší.

Informace Pokédexu
Turtwig, lístečkový Pokémon. Jeho krunýř je z hlíny, a když nasaje vodu tak pak ztvrdne.

Turtwig Rare Candy
Level 18
Grotle Rare Candy
Level 32
Torterra
Bez vývinu První evoluce Druhá evoluce
Turtwig
Travní

Grotle
Travní

Torterra
Travní | Zemní

Turtwig

Typ Druh
Travní Lístečkový
Pokémon
Regionální Pokédex
Sinnoh
#001
Výška Váha
0,4 m 10,2 kg
Black&White
Turtwig Turtwig - shiny
Diamond
Pearl
Platinum
Turtwig Turtwig
Turtwig - shiny Turtwig - shiny

A zde je další Pokémon, nyní však z 5. generace.:

Victini Victini
Victini je speciální typ pokémona. Je Psychické i Ohnivé podstaty. Tyto dvě vlastnosti ho dělají ještě víc zajímavým, protože je prvním pokémonem, který tyto vlastnosti využívá.

Charakteristika
Victini vypadá jako malý hlodavec. Jeho velké špičaté uši jsou ve tvaru V, což znázorňuje i jeho počáteční písmeno nebo generaci, ve které se poprvé představil. Victini má velkou hlavu a malé tělo. Jeho horní část uší a končetiny jsou pestře oranžové, zatímco zbytek jeho těla je smetanově žlutý.

Rozdíly pohlaví
Nejsou.

Speciální útoky
Victini přináší trenérův vítězství! Dokáže v sobě vyrobit nekonečně energie a sdílet jí s ostatními dotykem prstů. Victini je také jediný pokémon, který se dokáže naučit útoky Searing Shot a V-create.

Chování
Není známo

Výskyt
Victini sídlí na malém ostrově známém jako Liberty Garden, kde přebývá v suterénu ostrovního majáku.

Informace Pokédexu
Pokémon Black: Tento pokémon přináší vítězství. Říká se, že trenéři vlastnící Victiniho vždy vyhrávají, bez ohledu na typ.

Pokémon White: Victini si vytváří uvnitř svého těla nekonečné množství energie, které může sdílet se všemi, kteří se ho dotknou.


Victini
Nevyvíjí se
Victini
Psychický|Ohnivý

Victini

Typ Druh
Psychický|Ohnivý Vítěz Pokémon
Regionální Pokédex
Unova
#000
Výška Váha
0,4 m 4,0 kg
Black&White
Victini Victini- shiny

Tento vzhled je pouze návrh a ve výsledku se může lišit. Rozbalovací nabídka při výběru Pokémonů bude obsahovat všechny Pokémony a bude na ně odkazovat. Momentálně jsme odstranili odkazy, aby jste byli překvapení s tím, co příjde. Jaký je Váš názor? Pokud jste si článek přečetli, prosím, napište v komentářích své úsudky. Děkuji