Sushi Cat
Přidal/a Mike1 dne May 06 2014 00:02:03

Sushi Cat

Věčně hladové kočky vás čekají v oddechové hře Sushi Cat. A čím je můžete nakrmit? No přece sushi! Jelikož s prázdným žaludkem kocour není schopný žádné činnosti, musí se nejdříve pořádně nažrat sushi pochoutek, kterými by nepohrdl ani opravdový gurmán. Po nakrmení se může kocour konečně vydat za svou vysněnou kočkou. Ovšem pozor, pokud po cestě vyhladoví, a na konci levelu mu bude zase kručet v břiše, musí se sushi hody zopakovat.

Hladový kocour milující sushi

Jak na tuto hru? Velice jednoduše. Stačí si ji spustit na jakémkoliv počítači s internetem, a mít myš pro snadné ovládání. Roztomilé baculaté kočky vám jistě vykouzlí úsměv na tváři. Hra se odehrává v Japonsku, kde je sushi velmi populární, a samozřejmě mu přišly na chuť i kočky. Kocour se chce dostat do sushi podniku, ale musíte mu s tím pomoct. V dalším díle jde o záchranu kočičky, která byla unesena psem. Ten se do ní zamiloval, a tvým úkolem je dostat ji zpět. Překonání překážek půjde daleko lépe po zdolání pořádné porce výživného sushi.

Putování za ztracenou kočičkou

Pomozte kocourovi zachránit jeho milovanou, a to jak jinak, než pojídáním sushi. Shazujte kocoura dolů tak, aby cestou sesbíral co nejvíce pochoutek, a aby bylo hodů co nejméně. Kocour je očividně velkým jedlíkem, takže vypadá spíš jako balón s kočičí podobou. Kočky mají rády ryby, to je známá věc. A v podobě japonské pochoutky sushi jim už vůbec nejde odolat. Určitě se nebudete nudit. Nebojte se nechat kocoura sežrat co nejvíce sushi kousků. Hra má několik úrovní, a po cestě potkáte opravdu mnoho kousků této speciality z ryb. Ovšem přece nemůžeme nechat kočičku, aby byla hladová? Čím více toho kočka sní, tím více bude tlustá, a to je cílem. Zkrátka po správném splnění levelu Sushi Cat bude kočky pořádný kus.

Vyzkoušejte i další hry online zdarma na herním boxu.