Other: Návody do her
Návod na Pokémon Platinum
Pokémon Platinum Tato hra byla vydána 2. 12. 2009 a řadí se do kategorie RPG. Děj začíná ve městě TwinLeaf v regionu Sinnoh. V této hře si vyberete pohlaví (kluk nebo holka), své jméno a jméno kamaráda, který vám čas od času nějak pomůže. Zde si taky vybíráte startovního pokémona z travního typu (Turtwig), ohnivého typu (Chimchar) nebo vodního typu (Piplup). Zde se setkáme i s mnoha legendami například pokémon jménem Giratina.Návod na Pokémon Diamond & Pearl
Pokémon PearlTyto hry byly vydány 27. 7. 2007 a řadí se do kategorie RPG. Děj začíná ve městě TwinLeaf v regionu Sinnoh. V této hře si vyberete pohlaví (kluk nebo holka), své jméno a jméno kamaráda, který vám čas od času nějak pomůže. Zde si taky vybíráte startovního pokémona z travního typu (Turtwig), ohnivého typu (Chimchar) nebo vodního typu (Piplup). Zde se setkáme i s mnoha legendami například pokémon jménem Giratina, Palkia nebo Dialga.

Návod na Pokémon Leaf Green&Fire Red

Pokémon Leaf GreenTyto hry byly vydány roku 18. 1. 2005, a patří do her kategorie Adventury. Děj se odehrává v Regionu Kanto, kde je totiž Oblazkové město (Pallet town) a tam taky příběh začíná. Hlavním hrdinou jsi ty a vybíráš si jméno, případně si ho můžeš vymyslet. Moje doporučení na jméno je dát si ASH a soupeře jako GARY, tak jak je to v seriálu. Tyto hry jsou barevné oproti hrám RBG (Red, Blue, Green) a částěčně i Yellow.

 


Návod na Pokémon Emerald
Pokémon EmeraldTato hra byla vydána 21. 10. 2005 a řadí se do kategorie her Adventury. Děj se odehrává v regionu Hoenn (toto je jiný region než Kanto). Příběh začíná v takovém malém městě nazývající se Littleroot Town. zde máme trochu jiný začátek a to ten je, že musíme zachránit profesora Bircheod pokémona Zigzagoona. Máme zde taky navýběr ze tří pokémonů a to je z travního typu (Treecko), vodního typu (Mudkip), Ohnivého typu (Torchic). Jméno si tady též vybýráte ale soupeřovo jméno ne. Soupeř je opět MAY.

Návod na Pokémon Ruby & Sapphire

Pokémon RubyTato hra byla vydána 25. 7. 2003 a řadí se do kategorie her Adventury. Děj se odehrává v regionu Hoenn (toto je jiný region než Kanto). Příběh začíná v takovém malém městě nazývající se Littleroot Town. zde máme trochu jiný začátek a to ten je, že musíme zachránit profesora Birche od pokémona Poochyena. Máme zde taky navýběr ze tří pokémonů a to je z travního typu (Treecko), vodního typu (Mudkip), Ohnivého typu (Torchic).


Návod na Pokémon Gold&Silver&Crystal
Pokémon SilverTyto hry byly vydány 6. 4. roku 2001. Děj těchto her se nachází ve dvouch regionech a to jsou region Johto a region Kanto. Na začátku hry se ocitnete ve městě New Bark, kde začíná naše dobrodružství. Máme tu na výběr tři typy pokémonů a to jsou Travní typ (Chikotita) doporučuji, Vodní typ (Totodile), Ohnivý typ (Cindaqiule). Časem se dostanem do regionu Kanto poté co porazíme Elitní čtyřku a porazíme šampióna v regionu Johto. V obouch regionech musíme nasbírat 8 odznaků. Tyto hry se řadí do her typu Adventura.

Návod na Pokémon Yellow

Pokémon YellowTyto hry byly vydány roku 7. 7. 2000, a patří do her kategorie Adventury. Děj se odehrává v Regionu Kanto, kde je totiž Oblazkové město (Pallet town), to jest začátek příběhu. Hlavním hrdinou jsi ty a tvé jméno je ASh, zde si jméno nemůžeš vymysle ani tvému sokovi dát jiné. Zde si nemůžeš vybrat pokémony zde hned nazačátku dostaneš pokémona jménem Pikachu.


Návod na Pokémon Red/Blue/Green

Pokémon BlueTyto hry byly vydány roku 1. 10. 1999, a patří do her kategorie Adventury. Děj se odehrává v Regionu Kanto, kde je totiž Oblazkové město (Pallet town) a tam taky příběh začíná. Hlavním hrdinou jsi ty a vybíráš si jméno, případně si ho můžeš vymyslet. Moje doporučení na jméno je dát si ASH a soupeře jako GARY, tak jak je to v seriálu. všech hrách máte na výběr z pokémonů Travního typu (Bulbasaur), ohnivého typu (Charmander) nebo vodního typu (Squirtle).


Návod na Pokémon Heart Gold a Soul Silver
Pokémon HeartGoldTyto hry byly vydány 26. 3. roku 2010. Děj těchto her se nachází ve dvouch regionech a to jsou region Johto a region Kanto. Na začátku hry se ocitnete ve městě New Bark, kde začíná naše dobrodružství. Máme tu na výběr tři typy pokémonů a to jsou Travní typ (Chikotita) doporučuji, Vodní typ (Totodile), Ohnivý typ (Cindaqiule). Časem se dostanem do regionu Kanto poté co porazíme Elitní čtyřku a porazíme šampióna v regionu Johto. V obouch regionech musíme nasbírat 8 odznaků. Tyto hry se řadí do typu her RPG.

Návod na Pokémon Black & White
Pokémon BlackTyto hry byly vydány 4. 3. roku 2011, ale taky seřadí to typu her RPG. Děj začíná v Nuema Town (domovské město), ale je to tu úplně jiné, a to díky tomu, že je toto region UNOVA. Zde jsou také startovní pokémoni typu. Ty typy jsou travní typ (Snivy), ohnivý typ (Tepig), vodní typ (Oshawott). Je zde pár legend jako například je Zerkom (White) a Kyurem (Black).

Návod na Pokémon Light Platinum
Rád bych ti představil novou hru z neoficiální kolekce her, Která tentokrát nese název POKEMON LIGHT PLATINUM. Vtéto hře se objevují dva zcela nové regiony a jsou to ZHERY a LAUREN. V této hře lze získat spoustu pokémonů a dostat se na úrověň hry BLACK & WHITE 2. Je zde i pár novinek typu Town map a startovní pokémoni, ale už nebudu více prozrazovat, abys sis mě chuť ještě více tuhle hru zahrát.

Návod na Pokémon Shiny Gold
Tato hra je jednou her kterých nebyli oficiálně. Tato hra patří do 3. generace pokémonových her. V této hře !!!potkáte pokémony z regionu HOENN!!!. Novinka je Nový vzhled, nový pokémoni, neměnost den/noc. Děj těchto her se nachází ve dvouch regionech a to jsou region Johto a region Kanto. Na začátku hry se ocitnete ve městě New Bark, kde začíná naše dobrodružství. Máme tu na výběr tři typy pokémonů a to jsou Travní typ (Chikotita) doporučuji, Vodní typ (Totodile), Ohnivý typ (Cindaqiule). Časem se dostanem do regionu Kanto poté co porazíme Elitní čtyřku a porazíme šampióna v regionu Johto. V obouch regionech musíme nasbírat 8 odznaků. Tyto hry se řadí do her typu Adventura.

Návod na pokemon Glazed (Johto)

Návod na pokemon Glazed (Tunod)

Návod na pokemon Black2 & White 2

Návod na pokemon X&Y

Návod na pokemon Moon & Sun

návod na pokemon AlfaSaphirre & OmegaRuby

Návoda na pokémon UltraMoon & UltraSun

Návod na výmněnu pokémonů
na tomto článku se pracuje

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,965
· Nejnovější člen: lukpospech
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

10/07/2018 11:19
Ano, to už je vyřešeno :-) Děkuji za upozornění.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)