Nábor nových administrátorů
Máme pro Vás další možnost stát se administrátorem. Současně je na naší stránce registrováno 70 uživatelů a jsou zde k dispozici 2 aktivní administrátoři, 1 hlavní administrátor a 1 pasivní hlavní administrátor, který se stará o chod webu. Protože se tato stránka průběžně stává více dostupná veřejnosti, proto přibíráme další administrátory do počtu až 12 (současně 3 aktivní). Pokud se jimi chcete stát, pak je je zde jednoduchá možnost. Stačí mi napsat soukromou zprávu (pro Mike1) a nebo napsat na email: Mike1.pikachu@seznam.cz. Máme zde takové zatřízení:

    Místa celkem Volná místa
Pro všechny se znalostí angličtiny Tato kategorie byla zřízena 1.8.2011. Pro všechny co umí anglicky se teď mohou stát administrátory, pokud jejich místa jsou v jejich kategorii zabraná. 5 4
Pro starší 15 let psaní delších článků a aktualit + nějaká pomoc, když bude potřeba (budeme rádi, když se zapojíte, protože by jsme chtěli naší stránku obohatit o dlouhé a užitečné články) 3 0
Mezi věkem 13-15 let psaní středně velkých článků a aktualit + nějaká pomoc, když bude potřeba 2 0
Pro mladší 13 let psaní aktualit 2 1

- Hledáme také administrátora sekce Download, kde by přidával odkazy ke stažení seriálu Pokémon a průběžně je aktualizoval. / Místo je volné

- Další funkce by se týkala sekce Anime a to především napsáním obsahu dílů a filmů. Ti, co budou mít zájem budou mít u svého jména napsáno "Redaktor-Anime". Počet těchto administrátorů není omezen, avšak přijímání trvá pouze do 14.7.2011. Pak se bude dobírat ale již s omezením. / Počet administrátorů: 0

Při registraci prosím uvádějte své pravé datum narození nebo stačí, když jej napíšete pouze mi v soukromé zprávě. O výpomoci se můžeme domluvit i nějak soukromě mezi sebou. Pokud budete mít nějaký jiný nápad, s čím nám pomoct, pak napište opět na email nebo mi na soukromou zprávu. Pokud se pak bude jednat o některých věcech ohledně napsání článku nebo založení nové sekce, budu přihlížet k tomu, že administrátoři budou mít větší hlas v poměru 4:2:1.

4. úroveň = administrátor a redaktor
2. úroveň = člen
1. úroveň = čtenář

Pokud však čtenáře, který má hlas 1 napadne velmi dobrý nápad, pak jej hodnotím velmi pozitivně a je přijat. To znamená, že registrací dostanete více možností, např. vstup do sekce Download a mít hlas 2. úrovně. Největší úroveň bude mít pak administrátor na úrovni 4. Budeme rádi, když se zapojíte a nenecháte to vše na nás, protože máte možnost se stránkou pracovat a zapojit se.

20.10.2011 - nový administrátor v kategorii 13+ - Pokemon007
2.7.2011   - nový administrátor v kategorii 15+ - v124m
9.7.2011   - nový redaktor - editování filmů a dílů v sekci anime v kategorii 15+ - danek95
10.8.2011 - nový administrátor v kategorii 15+ v sekci Anime (Angličtina) - Shadow90
Pokémon online a ke stažení
FilmyTak, a je to tady! Bez nějakých předem zmíněných zpráv jsme pro Vás připravili překvapení. Pro Vás, návštěvníky naších stránek, jsme připravili online filmy. Proto si teď můžete vychutnat své oblíbené příběhy v příjemném prostředí našich webových stránek. Snažili jsme se u všech filmů dát dvě možnosti. A to video ze serveru Megavideo a Stagevu. Ti, co mají předplacené Megavideo můžou být v klidu, protože se můžou nerušeně dívat, ale ti, kteří si nic nepředplatili jsou limitováni 72 minutami, které jim běží od začátku sledování. Proto jsme sem dali i druhou možnost, a tou je Stagevu, který je zadarmo. Ovšem někdy zlobí a vyskočí hláška, že nedošlo ke spojení se serverem. V tom případě stránku aktualizujte a skuste film pustit znovu. Takhle to dělejte do doby, než se video nerozběhne (většinou je to do pěti pokusu :-D). Někdy jsou však filmy pouze u Megavidea, protože na Stagevu nejsou uploadnuty. Pokud jste fanoušci Pokémoního Anime, pak jistě tuto možnost oceníte. Nyní si totiž nemusíte o postavách jen číst, ale můžete také zažít, jak se opravdu chovají! Pro ty, kteří se nechtějí pouze dívat, ale chtějí si film opravdu užít ve skvělé kvalitě, pro ty tady máme také sekci Download, ve které jsou umístěny všechny filmy ve složce Pokémon Anime. Vyberte si, co je Vám milejší a rozhodně využíjte tuto novou možnost! Nezapomeňte také zhodnotit naší práci v Shoutboxu. Pokud budete chtít z naší stránky stahovat, pak se přihlašte nebo registrujte, online Filmy jsou k dispozici bez nutnosti registrace.
Starý web
Episoda Regaining the Home Advantage!Díky tomu, že se na novém webu nachází již vše, co bylo na starém webu (kromě teda těch obrázků) jsem ho zredukoval na minimum. Nyní obsahuje pouze odkazy na ty články, které nebudou převedeny. Pokud se budete chtít podívat na náš starý web, následujte tento odkaz: http://pikachu.hu.cz/Stary_web/
Seznam dílů
Epizoda Coming Full Festival Circle!Seznam dílů byl rozšířen již na všechny série. Možná, že se změní design nebo obrázky, ale takto už je připravená k používání. Samozřejmě nejsou napsané obsahy dílů a ty, které jsou, vedou na starou verzi webu, protože je třeba vytvořit k jednotlivým dílům odkazy, a to bude složitější. Děkuji za pochopení a doufám, že se na nový seznam dílů podíváte a případně zhodnotíte.

PS: Série Best Wishes ještě není zcela dokončená.
Obrázky v sekci Anime
Alder - šampion Unovského regionuDnes jsem začal opět s přidáváním obrázků k různým postavám v sekci Anime. U profesorů už chybí pouze Carolina a profesorka Juniperová. Ty mám v plánu dodělat zítra a skupiny, jako jsou Team Aqua a Magma budou hotové nejpozději do čtvrtka. Další obrázky pak budu přidávat individuálně podle vytížení. Většina obrázků by měla být k dispozici již do začátku června. A nyní něco ze seriálu. V 34. epizodě série Best Wishes se objevil šampion regionu Unova. Je to neskutečně silný trenér a na levo si můžete prohlédnou jeho obrázek, pokud na něj kliknete.
Nový Pokédex
Gardeniin Turtwig
Všem fanouškům Pokémonu se Vám pokoušíme dát ty nejlepší a nejzajímavější informace ze světa Pokémonů. Proto jsme začali s výrovou Poké Dexu 4. a 5. generace. Pokédex je zcela na začátku, ale pokud se najde někdo, kdo nám pomůže, byl by hotov rychleji. Momentálně Vám nabízím podívat se na prvního pokémona 4. generace - Turtwiga s také speciálního Pokémona 5. generace s číslem #000 - Victiniho. Hotovo je již více Pokémonů, ale na ty si budete muset počkat až do konce 4. generace. Pak se začne dělat 5. generace. Doufáme, že se Vám bude návrh Poké Dexu líbit. Ohodnoťte jej v komentářích a pokud nám budete chtít pomoct, tak napište buď do komentářů, nebo na email: Mike1.pikachu@seznam.cz
Sekce Download dokončena
Paul a ChimcharVšem registrovaným uživatelům chci oznámit, že sekce Download je hotová. Pokud jste tedy členem naší stránky, určitě se podívejte a zhodnoťte v Shoutboxu. A co dělat, když členem nejste? Stačí se pouze registrovat a občas naší stránku navštívit.
Noví členové
Mayin amulet splněných přáníJste na této stránce poprvé? Nevadí! Pokud máte rádi Pokémony a rádi se dozvídáte nové informace o postavách ze seriálu či trenérech z her, rozhodně neprohloupíte když se na naší stránce registrujete. Pokud se stanete našimi členy, bude Vám zpřístupněna sekce Download, hlasování v anketách a příjemnější způsob odpovídání v shoutboxu. Dále budete mít možnost naše články komentovat a hodnotit. Budeme rádi, když naše stránky budete navštěvovat opakovaně a těšit se s Naším společným zájmem o POKÉMONY!
Chcete se stát administrátorem?
ZoeyMáme pro vás příležitost, kterou by jste vykonávali ve svém volném čase a hlavně se zábavou. Pokud se budete chtít stát více než jen členem, napište na e-mail Mike1.pikachu@seznam.cz nebo se zmiňte v Shoutboxu. Jedná se hlavně o aktuality na naší stránce. Děkujeme za váš zájem.
Seznam nových článků a těch, co se musí dodělat
Ash, Pikachu, Dawn a BrockPokud se chcete dozvědět, co se nestačilo přenést na nový web, či to, co je zde nového, můžete se na to podívat v tomhle stručném článku.

Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Chtěli byste zde nový internetový obchod s předměty pokémonů?

Ano

Ne

Sekce Pokémon GO
Klikni na obrázek a vkročíš do sekce Pokémon GO!
Registrace

Přejděte k registraci: zde.

Kontakt podpory

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se zeptat našich adminů! Přejděte na stránku podpory zde.

Buďte i na Facebooku!
·
Chcete nám pomoct?

Chtěli by jste nám pomoct? Znáte dobře Pokémony a chtěli by jste své informace předat ostatním? Další informace si prečtěte zde.


Vyhledat

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,905
· Nejnovější člen: Kiki009
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

18/04/2018 22:36
Emulator Citra uz podporuje 3ds pokemon hry ak by mal niekto zaujem hravat

08/04/2018 12:44
AGOA už nefunguje, vše bylo přesunuto na pokemaniak.cz

26/02/2018 22:00
Ahoj, titulky jsou k dispozici tady: http://agoa.super.
..
:-)

21/02/2018 21:36
Ahoj zháňam titulky sa 7-9 seriu. Na starom AroA webe vraj boli ale neviem sa k tomu dostať.

13/07/2017 23:58
Ahoj, zkus sem dát link na seznam těch dílů. Zkusím se podívat :-))

10/07/2017 22:05
ahoj,chtěl bych se zeptat,zda jde někomu pustit nějaké video od pethera na čeknnito. Sjíždím opět díly po internetu a u něj mi vůbec nejdou :/díky

09/07/2017 04:48
brzy bude hotový další region

25/03/2017 11:30
https://www.ulozto
.sk/!U1liqClzvz9u/
tvorba od Pokémon Team Sk-CZ pokemon Battle Frontiier 1

30/01/2017 15:26
Tak, udělal jsem nový návrh designu webu. Kdo by měl zájem se na něj kouknout, tak mi napište soukromou zprávu. :-)

28/01/2017 21:40
https://ulozto.cz/
!I0cJOUkYJUIM tak tu je ten film